„Amazon Music“ yra srautinės muzikos platforma, kurioje galite rasti visus mėgstamus atlikėjus tarp daugiau nei 50 milijonų dainų.
„Amazon Music“ beveik visi atlikėjai yra atstovaujami: Miley Cyrus, Rihanna, Lady Gaga, Eminem, „Rolling Stones“, „Genesis“ ir kt.
Muzikos stiliai yra įvairūs ir įvairūs: repas, pop, elektro, rokas, RnB, tarptautinės veislės, prancūziškos dainos ir kt.
Sąsaja„Amazon Music“ yra ypač patogus vartotojui ir įdomus: skirtukai yra aiškiai nurodyti ir jūs lengvai jį paimsite į rankas. Kairėje pusėje esančiame stulpelyje pateikiamos pagrindinės parinktys, kurias galite naudoti: paieška (pagal atlikėją, žanrą ir kt.), Grojaraščių kūrimas, suasmeninti pasiūlymai, pirkiniai ir kt.

Visa muzika su 1 „Amazon“ prenumerata

Kaip Deezeris, „Amazon Music“ reikalinga 9,99 eurų per mėnesį prenumerata. Tačiau jūs turite mažiau nemokamą bandomąją versiją, norėdami sužinoti platformos idėją ir sužinoti, ar ji jums tinka, ar ne: idealiausia susipažinti su „Amazon Music“ siūlomomis funkcijomis.
Jį galite naudoti net tada, kai nesate prisijungę prie interneto: iš tikrųjų dainos automatiškai įkeliamos į sąrašus ir jų galima klausytis neprisijungus. Tai ypač leidžia jums taupyti akumuliatorių, ypač duomenis ir duomenų planą. “ klausykitės savo muzikos bet kokiomis aplinkybėmis.
Prisimink tai„Amazon Music“ galima įsigyti kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Dėl savo identifikatorių kiekviename įrenginyje galite rasti atlikėjus ir grojaraščius ir mėgautis jais, kad ir kur būtumėte.

Paslauga, panaši į „iTunes“

Kaip ir toliau itunes, „Amazon Music“ galite nusipirkti albumų ir singlų: tada galėsite juos atsisiųsti ir laikyti visur, kur norite. Todėl taip pat pirkimo platforma : norėdami nusipirkti albumą ar pavadinimą, tereikia kairiuoju pelės mygtuku spustelėti parduotuvės skirtuką, tada jūs būsite automatiškai nukreiptas ir galėsite pasirinkti bei nusipirkti pasirinktas dainas.
Pažymėtina, kad „Amazon Music“ prenumeratą galite bet kada nutraukti, nesate įsipareigojęs dėl trukmės: kai tik atšaukiate savo prenumeratą, ji baigiasi kitą mėnesį po atšaukimo. Pvz., Nusprendėte nutraukti prenumeratą vasario 15 d.: Nuo kovo 1 d. Nebebus prenumeruojama.

„Amazon Music“ įrašų kokybė (garso kokybė) yra puiki : MP3 yra siūlomi su aukštos kokybės glaudinimu („didelis bitų dažnis“), todėl jums patiks grynas garsas, kuris nuostabiai atkuria kiekvieną garsą ir kiekvieną instrumentą. Šiuo požiūriu galime palyginti „Amazon Music“ su „Tidal“, kuris, kaip žinoma, siūlo išskirtinę garso kokybę.

Apibendrindami galime pasakyti, kad „Amazon Music“ siūlo labai gerą kokybės ir kainos santykį: prenumerata yra vidutinė kaina, kurią galima stebėti naudojant tokią platformą, pasirinkimas yra ypač platus ir galiausiai garso kokybė buvo optimizuota kiekvieno muzikos stiliaus. Viena iš „Amazon Music“ garso platformos stipriųjų pusių išlieka galimybė klausytis muzikos be interneto ryšio.

30 dienų nemokamas bandymas

Ar norite tai išbandyti, ar tiesiog klausytis muzikos nemokamai? Su 30 dienų bandymu galėsite išnaudoti visas platformos galimybes ir sužinoti, ar ji jums tinka. Norėdami pasinaudoti specialiu pasiūlymu, spustelėkite žemiau esančią juostą.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian