Patarimai

Reviews

Geriausių treniruoklių reitingas

Spustelėkite čia, jei norite pereiti į visą bėgimo takelių reitingą

Bėgimo takelis - kas tai yra ir kokie yra namų bėgimo takeliai?

Skirstymas pagal tikslą:

Bėgimo trasa

Namų bėgimo takeliai, daugiausia skirti bėgimui, gali pagreitinti diržą dideliu greičiu, pvz., Maždaug 20 km / h. Tai leidžia vartotojui gana greitai paleisti bėgimo takelį.

Bėgimo takelis vaikščiojimui

šie modeliai kuriami pabrėžiant naudojimo paprastumą ir funkcionalumą. Jų bėgimo diržas neįsibėgėja iki vienodo greičio. Paprastai ši maksimali vertė yra nuo 10 iki kelių kilometrų per valandą. Tai leidžia patogiai vaikščioti ar bėgioti.

Klasifikacija pagal pavaros tipą:

Elektrinis bėgimo takelis

Važiavimo diržas yra varomas elektros varikliu. Taigi mes galime lengvai koreguoti tokius parametrus kaip greitis. Vartotojas gali rinktis iš daugelio parengtų programų, kurios koreguoja mokymo parametrus.

Magnetinė lenktynių trasa

tai dar kartais vadinama mechaninėmis lenktynėmis. Variklio jame nerasime. Mes patys nustatėme pagreitį. Šiam prietaisui reikia šiek tiek praktikos, kad būtų patogu naudotis. Jis taip pat turi gana mažai funkcionalumo. Jos atveju sunkiausia gali būti sulėtinti greitį, ką mes taip pat turime padaryti patys.

Antigravitacinis bėgimo takelis

šie bėgimo takeliai yra labai modernūs ir, deja, labai brangūs. Šie prietaisai ypač rekomenduojami žmonėms, turintiems didelį antsvorį, žmonėms, kuriems reikalinga apatinių galūnių reabilitacija, taip pat profesionaliems bėgikams. Vartotojas dėvi neopreninius šortus, sujungtus su sandarinančia apykakle. Vartotojo kojos uždaromos hermetiškoje erdvėje, kurioje orą pumpuoja kompresorius. Kūnas stumiamas į viršų, o judėjimo sistema palengvėja. Šie prietaisai taip pat dažnai vadinami slėginiais bėgimo takeliais.

Sulankstomas bėgimo takelis

Daugelis rinkoje esančių mechaninių ir elektrinių bėgimo takelių modelių atlieka sulankstymo funkciją. Bėgimo diržas pakyla, todėl neužima vertingos grindų vietos.

Kaip išsirinkti geriausią bėgimo takelį? Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Kaip išsirinkti geriausią bėgimo takelį?  Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Bėgimo diržo dydis

Įvairių bėgimo takelių modelių bėgimo diržo dydis labai skiriasi. Mažiausių prietaisų diržas yra maždaug 40 cm pločio ir maždaug 100 cm ilgio. Didelių bėgimo takelių diržas yra daugiau nei 50 cm pločio ir iki 150 cm ilgio.

Variklio galia

Galingesnis variklis paprastai leidžia važiavimo diržui įsibėgėti didesniu greičiu. Jei ieškome bėgimo takelių modelių, daugiausia skirtų bėgimui, ieškokime modelio, kurio variklio galia yra maždaug 3 AG.

Greičio diapazonas

Didžiausias prietaiso greitis yra vienas dalykas, kitas klausimas yra tikslumas ir reguliavimo diapazonas. Didžioji dauguma bėgimo takelių modelių leidžia reguliuoti greitį 1 km / h diapazone 0,1 km / h tikslumu. Tai yra geri parametrai.

Pakreipimo reguliavimo diapazonas ir mechanizmo tipas

Svarbu mokėti reguliuoti bėgimo takelio kampą. Tai leidžia imituoti, pavyzdžiui, bėgimą į kalną, o tai pagreitins mūsų kalorijų deginimą. Kai kurie prietaisai turi galimybę rankiniu būdu reguliuoti nuolydį 3 žingsniais, svyruoja nuo 0 iki 15 laipsnių. Tai gera savybė. Tačiau brangiausi modeliai tai daro automatiškai ir leidžia jums pakreipti diržą net 20 laipsnių kampu.

Įmontuotos papildomos funkcijos

Bėgimo takeliai dažnai atlieka įvairias papildomas funkcijas. Dabar yra įprasta šiuos prietaisus aprūpinti širdies ritmo matavimo sistema. Kai kuriuose modeliuose yra specialus ventiliatorius, masažuoklis ar net garsiakalbis, leidžiantis groti muziką iš nešiojamojo grotuvo. Moderniausiuose modeliuose buvo įdiegtas „Bluetooth“ ryšys ir ryšys su mobiliosiomis programomis.

Vartotojo svorio apribojimas

Mažesni bėgimo takeliai leidžia žmonėms, sveriantiems iki 100–110 kg, atlikti pratimus. Kita vertus, dideli ir stabilūs prietaisai yra skirti mankštai žmonėms, sveriantiems paprastai iki 150–160 kg.

Kaip pasirinkti bėgimo takelį? Pradinis bėgimo takelio reitingas

1. Stiprus HERTZ Vario Pro 22km / h bėgimo takelis

Stiprus Hertz Vario Pro 22km / h bėgimo takelis

Šis bėgimo takelio modelis yra gana aukštos klasės įrenginys. Jam būdinga tvirta ir labai stabili struktūra. Pavaroje naudojamas 3 AG galios elektrinis variklis, leidžiantis reguliuoti greitį nuo 1 iki 22 km / h. Bėgimo diržas yra gana didelis ir jo matmenys yra 50,5 x 142 cm. Bėgimo takelis namams taip pat leidžia jį pakreipti. Vartotojas gali pasirinkti 20 pakreipimo kampo lygių. Valdymo skydelyje yra borto kompiuteris, kuris, be kitų, apdoroja duomenis iš širdies ritmo jutiklių.

Elektrinis bėgimo takelis taip pat rodo sudegintų kalorijų skaičių ir greitį. Gamintojas nurodo šį produktą vartotojams, sveriantiems iki 150 kg. Bėgimo takelyje yra 10 smūgio sugerties taškų, taip pat ratai, skirti transportuoti. Be to, tai taip pat sulankstomas bėgimo takelis. Tarp mažų jo patogumų galime rasti 2 lentynas vandens buteliui ar telefonui.

Privalumai

50 integruotų mokymo programų

Trūkumai

Gana didelė kaina - apie 3500 EUR

2. HERTZ ELECTRA R80 elektrinis bėgimo takelis

HERTZ ELECTRA R80 elektrinis bėgimo takelis

„Hertz Electra“ bėgimo takelis yra modelis su keletu labai įdomių sprendimų. Vienas iš jų yra įmontuotas masažuoklis, kuris padės išmasažuoti įsitempusius raumenis po treniruotės. Jis pritvirtintas prie reguliuojamo ilgio diržo. Borto kompiuteryje yra 9 iš anksto nustatytos mokymo programos, kurias vartotojas gali redaguoti. Tarp jų skiriame, be kitų sportinis ėjimas, įkalnė, riebalų deginimas ir intervalinės programos. Taip pat yra rankinis režimas, režimai, pritaikantys greitį pagal vartotojo pulsą, 3 režimai, skaičiuojantys laiką, atstumą ir sudegintas kalorijas.

Namų bėgimo takelis turi magnetinį saugos raktą, kurį nuėmus prietaisas nedelsiant sustabdomas. Tai yra geras sprendimas, kuris daugelį metų buvo naudojamas geros kokybės įrangoje. Elektrinį bėgimo takelį varantis variklis turi 1,5 AG galią ir leidžia prietaisui įsibėgėti iki 12 km / h. Todėl tai yra bėgimo takelis, skirtas vaikščioti ir bėgioti. Prietaisas taip pat turi rankinį pakreipimo kampo reguliavimą. Didžiausias treniruoklio svoris yra 130 kg. „Hertz“ namų bėgimo takelis buvo įvertintas maždaug 1700 EUR.

Privalumai

Daug iš anksto nustatytų kompiuterinių programų

8 balų nusidėvėjimo sistema

Trūkumai

Maksimalus greitis galėtų būti šiek tiek didesnis

3. Elektrinis bėgimo takelis HRS T-190 110kg

Elektrinis bėgimo takelis HRS T-190 110kg, USB, + TWISTER

Šis namų bėgimo takelis yra geras sprendimas už priimtiną kainą. Įrenginyje yra pastovios galios variklis iki 2 AG, kuris leidžia bėgimo takeliui įsibėgėti iki 12 km / h. Reguliavimas vyksta kas 0,1 km / h, todėl vartotojas tikrai pritaikys šį parametrą pagal savo reikalavimus. Dizainas, žinoma, yra sulankstomas, todėl prietaisas gali užimti labai mažai vietos. Kompiuterio korpuse yra du indai, kurie bus naudojami vandens buteliui ar, pavyzdžiui, išmaniajam telefonui laikyti.

Neįprastas funkcionalumas yra galimybė prijungti telefoną ar MP3 grotuvą ir tada groti muziką iš jų ant bėgimo takelyje įmontuoto garsiakalbio. Elektrinio bėgimo takelio diržo dydis yra 40 x 110 cm. Jo dydžio turėtų pakakti daugumai vartotojų. Komplekte su bėgimo takeliu yra alyva diržo priežiūrai. Tai geras bėgimo takelis, skirtas vaikščioti ir bėgioti iki 1500 EUR.

Privalumai

Kompaktiški matmenys sulankstę konstrukciją

12 mokymo programų

Įmontuotas garsiakalbis ir galimybė prijungti grotuvą

Trūkumai

Maksimalus važiavimo greitis gali būti šiek tiek didesnis.

4. Elektrinis bėgimo takelis HRS T-280 su 130 kg masažuokliu

Elektrinis bėgimo takelis HRS T-280 su 130 kg masažuokliu

Bėgantis bėgimo takelis su masažuokliu, dviem hanteliais, traškučių mankštai ir tvisteriu yra puikus komplektas įvairiems pratimams, patogiems jūsų namuose. Variklis, turintis pastovią maksimalią 3KM galią ir laikiną 5KM, leidžia važiuojančiam diržui įsibėgėti iki 19 km / h. Be greičio reguliavimo, vartotojas taip pat reguliuoja nuolydžio kampą 3 lygiais. Diržas yra 42 cm pločio ir 118 cm ilgio. Todėl jis yra pakankamai didelis, kad būtų galima patogiai sportuoti, o sulankstytas vertikaliai prietaisas užima labai mažai vietos.

Bėgantis bėgimo takelis yra gana sunkus - jo svoris yra 60 kg. Tačiau dėl to jis yra labai stabilus ir nejuda atliekant įvairius pratimus. Pagrindiniai parametrai yra valdomi pagrindiniame skydelyje, tačiau vartotojas taip pat gali atlikti pakeitimus naudodamas mygtukus ant rankenų.

Privalumai

Stabili, stora konstrukcija

19 km / h greitis leidžia bėgti gana greitai

Nustatykite su hanteliais, suktukais ir vieta, kur galite atsisėsti

Trūkumai

Tik 6 amortizacijos taškai

Gana didelė kaina - virš 2 000 EUR

5. „FINGERTRIP FIT-NET G-RUNNER 420“ bėgimo takelis - iki 15% ir 19 km / h 130 kg - diržo plotis 42 cm

„FINGERTRIP FIT-NET“ bėgimo takelis G-RUNNER 420

Namų bėgimo takelis „G-Runner 420 Massager“ yra puikus bėgimo, vaikščiojimo ir daugelio kitų pratimų bėgimo takelis. Daugiafunkcionalumą šiuo atveju užtikrina masažuoklis, kuris po sunkių pastangų puikiai atpalaiduos raumenis, taip pat rankenos, leidžiančios sukabinti kojas atliekant sėdėjimą. Įrenginyje taip pat yra garsiakalbiai ir USB bei „Jack“ įvestys, skirtos muzikai groti. Todėl neprivalome apsirūpinti specialiu belaidžiu garsiakalbiu ar kita garso sistema.

Vartotojas trimis žingsniais gali reguliuoti bėgimo takelio nuolydžio kampą nuo 0 iki 15%. Variklis, kurio nuolatinė galia yra iki 3 AG, 42×115 cm matmenų bėgimo juostą pagreitins iki 18,8 km / h greičio. Tai leidžia bėgti beveik bet kokiu greičiu. Bėgančio bėgimo takelio svoris yra 63 kg, todėl prietaisas yra labai stabilus ir įvairių pratimų metu nejuda paviršiumi.

Privalumai

Galimybė paspartinti diržą iki 19 km / h

Reguliuojamas nuolydžio kampas iki 15%

Įmontuotas garsiakalbis ir USB bei „Jack“ įvestys

Trūkumai

Tik 6 amortizacijos taškai

Gana didelė kaina - virš 2 000 EUR

6. Didelis „Hertz Prestige TRA10651“ bėgimo takelis

Didelis „Hertz Prestige TRA10651“ bėgimo takelis

Išsiskiria „Hertz Prestige“ bėgimo takelis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *