Patarimai

Reviews

Koks kačių maistas bus geriausias? Kokie yra tipai

Kačių maistas, kurio galima įsigyti nuolaidų parduotuvėse ir naminių gyvūnėlių parduotuvėse, yra padalintas į dvi pagrindines rūšis - sausas ir drėgnas maistas. Koks skirtumas tarp jų ir kokių maisto produktų galite rasti parduotuvėse?

Sausas kačių maistas

Vienas iš populiariausių kačių maisto, dar vadinamas kačių traškučiais. Sausas maistas yra produktas, kuris jis daugiausia gaminamas iš grūdų, mineralų (dažnai vadinamų žaliais pelenais), šiek tiek baltymų ir dar mažiau riebalų. Dėl savo tekstūros ir sudėties sausas maistas praktiškai nepablogėja.

Sausas maistas katėms yra kalorijų šaltinis, nes 100 gramų vidutiniškai rasite 380 kcal. Kita vertus, mažas vandens kiekis, kuris neviršija 14%, neleidžia katei gauti daug skysčių iš tokio maisto. Jis turi jį papildyti kitaip, o tai vis dar negarantuoja, kad jo hidratacijos lygis bus teisingas, jei jis kasdien maitina tik sausą maistą.

Šlapias kačių maistas

Dažniausiai naudojamas šlapias maistas pakeliai ir skardinės, pripildyti mėsos gabalėlių su želė. Drėgno maisto sudėtis daugiausia yra vanduo (jame yra apie 60% vandens), baltymai ir riebalai. Geros kokybės šlapias maistas jie iš esmės neturi grūdų. Deja, gyvūninių produktų pranašumas drėgname maiste sukelia tai, kad atidarius jie labai greitai sugenda.

Priešingai nei sausas maistas, šlapio maisto kaloringumas yra daug mažesnis (apie 70 kcal 100 g). Bus rekomenduojama katėms, turinčioms antsvorio ir leidžiančioms numesti svorio. Kita vertus, didelis vandens kiekis pasirūpins katės hidratacijos lygiu, rūpinsis jos šlapimo takais ir sumažins inkstų akmenų riziką. Nors šlapias maistas turi daug privalumų, jis turi vieną didelį trūkumą, kuris priverčia žmones jį pirkti atsitiktinai. Žinoma, mes kalbame apie kainą.

Antialerginis kačių maistas

Hipoalerginis kačių maistas tampa vis populiaresnis. Kaip paaiškėja, kai kurie maisto produktai su nuolaida gali sukelti maisto netoleravimą arba sustiprinti alergiją, pvz., Odos alergiją. Antialerginis maistas yra kruopščiai parinktos sudėties ir be nereikalingų klumpių maistas. Be to, hipoalerginio maisto sudėtyje retai rasite grūdų, kurie yra pagrindinis tradicinio sauso maisto ingredientas.

Kaip pasirinkti kačių maistą? Ko ieškoti?

Būtina pasirinkti maistingą, subalansuotą ir skanų kačių maistą. Tai užtikrina sveikatą, suteikia daug energijos ir padeda išlaikyti blizgantį kailį. Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jūsų katė būtų geriausias pasirinkimas?

Sudėtis ir kokybė

Katės tikrai yra mėsėdės. Rinkdamiesi sklaidos kanalą, rinkitės kanalus, iš kurių pirmiausia susideda daug baltymų ir riebalų, t. y. drėgnam ir be grūdų turinčiam maistui. Atkreipkite dėmesį į tai, koks vitamino kiekis (pvz., vitaminai A, D ir E) ir mineralai. Kai kurių medžiagų, kurių katės organizmas nepajėgia pasigaminti (pvz., Taurinas), todėl taip svarbu jas aprūpinti maistu išoriškai.

Tipas ir paskirtis

Be pačios sudėties, svarbu ir maisto rūšis - ar ji sausa, ar drėgna. Šlapias maistas yra puikus baltymų ir riebalų šaltinis, o sausas maistas geriausiai tinka žaidimams ir įvairiems valgiams. Taigi geriausia rinktis abi rūšis, žinoma, nepamirškite rinktis pašaro su kuo mažiau grūdų. Gyvūnų parduotuvėse taip pat rasite specialios paskirties maisto - kačiukams, maistui alergiškoms, maisto netoleruojančioms katėms ir pašaro gyvūnams po kastracijos.


TAIP PAT ŽR.: Kurį katės draskyklę pasirinkti? „Pasidaryk pats“ reitingas ir patarimai


Koks kačių maistas? Reitingavimas ir palyginimas

1. „Whiskas Adult“ turi žuvį ir tradicinius skonius - drėgną kačių maistą

Maišykite „Whiskas“ paketėlius su šlapiu maistu. Didelėje, ekonomiškoje pakuotėje rasite paketėlių su vištiena, jautiena, tunu ir lašiša. Kiekviename paketėlyje yra 38% gyvūninės kilmės ingredientų, mineralų ir riebalų. Be to, jie buvo praturtinti dietiniais ingredientais, tokiais kaip vitaminas B1, D3 ar vitaminas E. „Whiskas Adult“ yra serija, skirta suaugusioms katėms nuo vienerių metų.

Privalumai

neturi grūdinių medžiagų

praturtintas papildomais vitaminais palaiko kačių šlapimo takus

tinka nuo 1 metų amžiaus

vienoje pakuotėje turi net keturių rūšių paketėlius

Trūkumai

jis nėra skirtas mažiems kačiukams

2. „Whiskas Adult“ - sausas kačių maistas su jautiena ir morkomis arba vištiena

Sausas „Adult“ serijos maistas su jautienos skoniu su morkomis ekonominėje pakuotėje iki 14 kg. „Whiskas Adult“ sudaro 32% baltymų, beveik 13% riebalų, 9% pelenų (mineralų) ir šiek tiek mažiau nei 2% skaidulų. Kartu su papildomais vitaminais Whiskas Adult turi vitamino A, vitamino D3 ir vitamino E bei taurino, būtino katėms. „Whiskas“ pasiūlyme taip pat yra sauso maisto su vištiena versija.

Privalumai

didelės ir ekonomiškos 14 kg pakuotės, kurios tarnaus ilgai

papildomai praturtintas taurinu

vitamino A buvimas padeda išlaikyti katės regėjimą

Trūkumai

maiste vyrauja grūdai, kuriuos reikalaujančios katės gali būti sunkiai virškinamos

nerekomenduojama jaunesnėms katėms iki 1 metų

3. Dolina Noteci Rafi Cat drėgnas kačių ėdalas padaže

Šlapias maistas, kurio drėgmė yra 80%. „Dolina Noteci“ rinkinyje skardinėse siūlomi įvairūs drėgno maisto skoniai. „Rafi Cat“ sudėtyje yra mažiausiai 50% (priklausomai nuo konkretaus skonio) gyvūninės kilmės produktų, po to - aliejaus (9%) ir žalių riebalų (4,5%). Maistas taip pat sudarė žalią skaidulą, t. Y. Mineralus, vitaminą D3, cinką ir tauriną.

Privalumai

maistas yra lengvai virškinamas

turi daug baltymų ir riebalų

labai geras kainos ir kokybės santykis

didelis vandens kiekis apsaugo katę nuo dehidratacijos

Trūkumai

maistas, skirtas suaugusioms katėms

vargu ar galima įsigyti stacionariose parduotuvėse

4. „Felix Fantastic“ - kačių maistas želėje

„Felix Fantastic“ rinkinyje yra keturių rūšių skoniai - vištienos, jautienos, avienos ir triušio. Kiekviename iš paketėlių pirmiausia yra gyvūniniai produktai ir baltymų ekstraktai. Paketėliuose taip pat rasite vitaminų D ir E bei omega-6 riebalų rūgščių kompleksą.

Privalumai

rinkinyje rasite iki 4 skonių

pašaruose nėra grūdų produktų

praturtintas vitaminais D, E ir riebalų rūgštimis

didelis baltymų kiekis

Trūkumai

maistas skirtas suaugusioms katėms

gamintojas nepateikia informacijos apie taurino ar vitamino A kiekį.

5. „Whiskas Potrawka“ - paukščių skonio šlapias kačių maistas

Kitas produktas iš populiaraus kačių maisto gamintojo. „Whiskas Potrawka“ šlapias maistas yra naminių paukščių (kalakutienos, vištienos ir antienos) maišelių mišinys. Šio maisto drėgnumas yra maždaug 83%, be vandens jame taip pat yra 12,5% baltymų ir 2,5% riebalų. Kiekviename paketėlyje taip pat yra pagrindinių vitaminų, tokių kaip B1, D3 ir vitaminas E.

Privalumai

didelė drėgmė padeda palaikyti pakankamą drėkinimo lygį

yra vitaminų, tokių kaip B, D ir E.

rinkinyje rasite įvairių skonių

Trūkumai

maistas skirtas suaugusioms katėms

turi palyginti mažą baltymų kiekį

6. Bazilikas - konservuotas kačių maistas

Konservuotas drėgnas maistas iš Baziliko yra gyvūninių produktų derinys su mineralais ir vitaminais. Pašarų drėgmė yra beveik 81%. Be vandens, kompozicijoje vyrauja baltymai (8%), aliejai ir riebalai (4%) ir mineralai žalių pelenų pavidalu (3%). Rinkinyje yra tokie skoniai: lašiša, jautiena ir paukštiena.

Privalumai

rinkinyje rasite įvairių skonių - žuvies ir mėsos

pašaras buvo praturtintas vitaminais A, D3 ir E.

didelė drėgmė padeda išlaikyti jūsų katės hidrataciją

Trūkumai

mažas baltymų ir riebalų kiekis

skirtas tik suaugusioms katėms

7. „Dolina Noteci Premium“ - konservuoti drėgni maisto produktai

Kitas „Dolina Noteci“ produktas, šįkart aukščiausios kokybės. Jis yra keturių skonių (antis, lašiša, ėriena, veršiena). Maisto sudėtyje, neatsižvelgiant į jo skonį, yra didelis mėsos ir subproduktų kiekis ir didelis riebalų kiekis. Kompozicija buvo praturtinta mineralais ir vitaminais. Pašaruose nerasite jokių konservantų ar grūdų.

Privalumai

labai geras kainos ir kokybės santykis

puiki kompozicija be grūdų, konservantų ir dažiklių

yra keturių nepaprastų skonių

Trūkumai

maistas, skirtas tik suaugusioms katėms

vargu ar galima įsigyti stacionariose parduotuvėse

8. Sausas kačių ėdalas su vištiena

Maistas suaugusioms katėms (įskaitant ir po sterilizacijos). Nors jis nėra pasirašytas gerai žinomu prekės ženklu ar spalvotomis etiketėmis - jis turi puikią kompoziciją. Pirmoji kompozicijos vieta yra gyvūninės kilmės produktai, o baltymų yra net 28%. Riebalų kiekis taip pat yra didelis - 9%. Kompozicijoje netrūksta vitaminų, mineralų ir taurino.

Privalumai

labai geras kainos ir kokybės santykis

maiste yra daug baltymų ir riebalų

praturtintas vitaminų, amino rūgščių ir mineralų kompleksu

Trūkumai

pašaro nėra stacionariose parduotuvėse

sausas maistas gali skatinti dehidrataciją

9. Whiskas Junior - sausas maistas su vištiena kačiukams

Ekonomiška 14 kg pakuotė kačiukams nuo 2 iki 12 mėnesių. Gyvūnų produktai savo sudėtyje vyrauja (net 38%), po to - grūdai. Maiste taip pat yra aliejų, riebalų ir pieno produktų. Gamintojas nepamiršo apie kačiukų vitaminų poreikį ir praturtino ją vitaminais A, D, E ir aminorūgštimis.

Privalumai

didelė pakuotė su iki 14 kg pašarų

turi daug baltymų ir riebalų

papildomai praturtintas pieno produktais

yra vitaminų kompleksas ir taurinas

Trūkumai

didelė pašarų kaina, ypač stacionariose parduotuvėse

10. Royal Canin Urinary - sausas maistas katėms, kenčiančioms nuo šlapimo takų ligų

Pašaras suaugusioms katėms, turinčioms šlapimo takų problemų, t. Y. Inkstų akmenų. Maiste yra dietinių ingredientų, kurie padeda ištirpinti struvito akmenis ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *