Patarimai

Reviews

Laikai, kai įkvėpimo sėmėmės daugiausia iš skurdžios IKEA katalogo ir verandos laikraščio, praėjo visiems laikams. Interneto amžiuje mūsų butus ir namus formuoja instagramas, pomėgiai ir influenceriai. Tačiau gausybėje įsilaužimų į gyvenimą ir dažnai prieštaringai vertinamų patarimų sunku rasti tuos, kurie tikrai yra kažko verti. (Paskutinis smūgis yra knygų spyglių pavertimas, kad knygų spinta atrodytų estetiškai. Deja, po šio triuko niekas nepasiūlė, kaip lentynoje rasti konkretų pavadinimą.)

Laimei, praleisdami šimtus valandų naršydami „Pinterest“ ir palyginę ten esančius interjero dizaino įkvėpimus su profesionalių architektų patarimais, mums pavyko išskirti ir užrašyti 10 pagrindinių patarimų, kurie veiks kiekviename bute, neatsižvelgiant į jo pobūdį ir biudžetą. Jie yra čia!

Interjero įkvėpimo numeris 1 - baltos sienos visada atrodo gerai

interjero dizaino įkvėpimai

šaltinis: deccoria.pl

Nesvarbu, ar butą sutvarkysite skandinavišku, ar Niujorko, ar boho stiliumi. Visų pirma, baltos sienos yra įspūdingos erdvės, švaros ir dera su viskuo! Jie yra puikus fonas kiekvieno pradedančio interjero dizainerio veiksmams.

2. Smaragdo žalia suteikia prabangų interjero atspalvį

šaltinis: blog.colourfulrebel.com | pledai.com

Net nežymus akcentas personaže žalias sofos, pagalvės ar tamsiai žalias augalas (pvz., pavasario fikusas) suteiks kambariui paslaptingą gylį. Norint pasiekti wow efektą, verta jį derinti marmuras, medis ar auksassu kuriuo jau seniai kuria klasikinį juvelyrikos meno duetą. Jei žalia niekada nebuvo jūsų mėgstamiausias atspalvis, panašų efektą pasieksite įvesdami kobalto į interjerą. Pažvelkite į interjero įkvėpimo idėjas pinterest, žalia ir karališkoji mėlyna spalva jau seniai yra pagrindinėje lentoje.

3. Interjero dizaino patarimai ir įkvėpimas - investuokite į gerą kilimą

Gražus kilimas gali būti mūsų svetainės ar miegamojo širdis. Įdomios tekstūros ir spalvų dėka erdvė tampa įdomesnė ir jaukesnė.

4. Bet …

Netinkamas, per mažas kilimas, liūdnai šiukšlinantis kambario centre, atrodo aplaistytas ir chaotiškas. Norėdami pasiekti „Pinterest“ efektą, investuokite į dekoracijas, kurių matmenys atitiktų jūsų kambarį. Gerai prigludęs kilimas turėtų liesti visų dominuojančių kambario baldų kampus.

šaltinis: myscandinavianhome.com | boypersoon.me

5. Interjero dizaino įkvėpimo žiburiai ir šešėliai

Geras apšvietimas vertas daugiau nei tūkstančio dekoracijų! Įdomios formos ir tekstūros lempos yra pagrindinis dekoro elementas tiek dienos metu, tiek vakarais, kai jie įneša šviesos ir šešėlio žaidimą į mūsų interjerą. Skirtingais kampais sklindanti šviesa daro kambarį patrauklesnį (ir jūsų veidą!).

Interjero įkvėpimo numeris 6 - augalai yra geriausias aksesuaras

Natūralus lapų grožis ir ryškios augalų spalvos atgaivins jūsų namus ir papildomai aprūpins kambarį deguonimi, padidins jo drėgmę ir net išvalys orą nuo nepageidaujamų toksinų! Spėju, kad yra pigiausias interjero dekoravimo būdas, kuris dažnai atrodo geriau nei dauguma dizainerių aksesuarų. Taigi padėkime keletą jų skirtinguose kambariuose. Ir taip, kai rašome apie skirtingus kambarius, turime omenyje ir vonios kambarį.

šaltinis: vivadecora.com.br

7. Investuokite į įdomius puodus

Augalai tinka bet kokiam interjero stiliui, o jų charakterį reikia pabrėžti originaliu vazonu. Keramika, betonas su variuo gal klasika terakota? Pasirinkimas yra jūsų, viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir namų džiunglių poreikių.

8. Neatitinkančios kėdės valgomajame yra geros kėdės

šaltinis: Søstrene Grene | mydomaine.co.uk

Kontrastai yra populiariausi pastarųjų sezonų interjero dizaino įkvėpėjai. Nieko nėra nuobodžiau, nei derančių kėdžių eilė tiesiai iš baldų salono. Verta nutraukti šią harmoniją visiškai kitokios formos ir spalvos sėdyne, pavyzdžiui, stalo viršuje. Tai yra, nes ….

9. Svarbu harmonija ir simetrija

Tačiau kartais gera tai sulaužyti šiek tiek neproporcingai. Tai daro mūsų interjerą įdomiomis ir jaukiomis erdvėmis gyventi tuo pačiu metu.

10. Interjero įkvėpimai - tekstūros ir tekstilė

interjero dizaino įkvėpimai

šaltinis: agnethahome.blogspot.com

Kartu su šviesa jie sudaro trijulę, be kurios interjeras atrodo negilus ir nelabai įdomus. Būtent skirtingos tekstūros medžiagos, ant kurių įvairiai atsispindi šviesa, daro mūsų namus unikaliais.

Pabandykite sugretinti paviršius visiškai lygus (pvz., lakuota mediena, metalas, stiklas) su šiurkščiu (betonas, žalia mediena, šiurkščiavilnių audinių medžiagos). Nebijokite derinti blizgesio su kilimėliu, o veliūrinę sofą papuoškite pagalvėmis žalių linų tudzież močiutės siuvinėjimas. Subtilūs kontrastai ir neįprasti tekstūrų deriniai yra visų virusinių interjero nuotraukų „pinterest“ ir „insta“ paslaptis. Žmogaus akis tiesiog nemėgsta nuobodžiauti!

interjero dizaino įkvėpimai

šaltinis: decoraid.com

Apibendrinant, aukščiau pateiktas sąrašas yra labai subjektyvus. Neatmetame, kad daugelis interjero įkvėpimų, kurie laikomi elementariais, autorius galėjo praleisti, pamišęs dėl augalų, veliūro ir aukso. Mums įdomu, kaip įdomumas ir instagramas pakeitė JŪSŲ interjero suvokimą? Parašykite komentaruose, pagirkite save ir įkvėpkite kitus.


VINTAGE BALDAI - GRĮŽIMAS Į STILIUS SKONIUS IŠ PRL.
PAŽIŪRĖKITE, KOKIOS bus mados!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *