Patarimai

Reviews

Bendras fotoelektros finansavimas kelia daug diskusijų. Pagrindinis teigiamas faktas yra tai, kad tai yra perėjimas prie šiuolaikinių ekologiškų technologijų, kurios padeda taupyti elektrą, šilumą ir vandenį. Šiuo metu tai yra pirmaujanti šiuolaikinių statybų tendencija. Viena iš tokių technologijų yra fotoelektros, t. Y. Elektros gamyba iš saulės spinduliuotės. Be vėjo energijos, saulės energija laikoma viena iš ekologiškiausių. Ar fotovoltinės sistemos montavimas yra pelningas? Kokia jo kaina ir eksploatacija? Kaip galite gauti finansavimą fotovoltinei medžiagai? Kas yra programa „Mano elektra“ ir kodėl turėtumėte ją naudoti nusprendę montuoti saulės baterijas? „Homelook“ užuominos!

Ar verta investuoti į saulės baterijas?

Investicijų į saulės baterijas pelningumas vis labiau tampa investuotojų susidomėjimo objektu. Neabejotina, kad atsinaujinantys elektros energijos šaltiniai ir aplinkai nekenksmingos technologijos yra įdomi ir pelninga iškastinio kuro alternatyva. Saulės energijos įrengimas yra gana brangus, tačiau saulės energija, virstanti šiluma, įrenginyje yra nemokama! Fotovoltinius modulius labai rekomenduojama montuoti naujai suprojektuotuose vienbučiuose namuose, kur vis dažniau naudojamos modernios hibridinės sistemos, derinant saulės kolektorius su fotovoltiniais elementais. Renkantis saulės baterijas, turėtumėte savęs paklausti, ar energiją norite naudoti tik vandens šildymui palaikyti pavasarį ir vasarą, ar Saulės sistema 365 dienas per metus turi dirbti su centrine šildymo sistema. Žinoma, svarbiausia pasirinkti tinkamą gamintoją. Neabejotinas saulės kolektorių privalumas yra jų ekologiškumas. Mes neprisidedame prie aplinkos taršos, o šiais laikais tai yra labai svarbu.

bendras fotoelektros 2019 finansavimas

Saulės baterijos - bendras finansavimas: kokios yra galimybės?

Čia taip pat reikėtų pabrėžti, kad yra subsidija ir bendras fotoelektros finansavimas, kurio dėka galime gauti didelę investicijų grąžą. Daugelis saulės baterijas naudojančių savivaldybių gelbsti saulės baterijų savininkus Mažo išmetamųjų teršalų ribojimo programa. Ši programa remiama iš Vaivadijos aplinkos apsaugos ir vandentvarkos fondų biudžeto. Šį sprendimą tikrai verta apsvarstyti. Bendras fotovolatikos finansavimas iš aplinkos apsaugos fondo ir jo skyrimo sąlygos priklauso nuo tam tikroje komunoje galiojančių taisyklių. Dalį šio finansavimo galite gauti nuo 30 iki 60 procentų investicijų grąžos.

Be mažo išmetamųjų teršalų kiekio ribojimo programos, ją taip pat pristatė Energetikos ministerija Mano dabartinė programa, kurio dėka galime gauti finansavimą fotovoltinėms elektrinėms 50 procentų saulės kolektorių įrengimo išlaidų. Be to, yra specialus fondas, skirtas daugiabučiams namams ir šeimoms, siūlančioms pigias paskolas su subsidija įsigyti ir sumontuoti saulės baterijų rinkinius. Atviras klausimas - ar visada prasminga naudoti saulės baterijas? Tokio tipo sprendimų priešininkai teigia, kad mūsų oro sąlygos su nedideliu saulės kiekiu yra pakankamas įrodymas, kad naudoti fotovoltą nėra pelninga. Tačiau reikėtų žinoti, kad fotovoltinės plokštės sugeba generuoti energiją, net kai mes tai turime iš dalies debesuota dangus. Rašant apie išmatuojamą fotoelektros naudą, reikėtų paminėti ir Lenkijos įstatymą dėl atsinaujinančių energijos šaltinių (AEI). Pagal jos įrašus buvo įvesta vadinamųjų mikroįrengimų nuolaidų sistema suprantama kaip elektros energijos gamyba iki 40 kW galia. Įrengęs fotovoltinę sistemą ir prijungęs ją prie tinklo, vietos operatorius ant savo krepšio sumontuos dvikryptį energijos skaitiklį. Todėl kiekviena naudojama kWh bus pigesnė maždaug 0,60 EUR.

Kokia fotovoltinių modulių rinka Europoje ir pasaulyje?

Kokia yra fotoelektros rinka šalyje ir užsienyje? Ieškant atsakymo į šį klausimą, verta vadovautis dabartine statistika. Tiek tie, kurie susiję su energijos kainų padidėjimu, tiek su naujų fotovoltinių ūkių kūrimu. Jų dėka mes galime sužinoti apie naujausias vietines ir pasaulines tendencijas.

Fotoelektros sektorius yra vienas iš sparčiausiai augančių atsinaujinančios energijos sektorių Lenkijoje ir pasaulyje. Jau kelerius metus pastebimas reikšmingas tokio tipo investicijų padidėjimas ir viskas rodo, kad jų tempas greitai nelėtės. Fotoelektros lyderės yra Kinija, Jungtiniai Arabų Emyratai ir JAV. Tačiau būtent Europa kasmet stato daugiausiai fotoelektros įrenginių. Čia pirmauja Vokietija ir Turkija. Prancūzija, Nyderlandai ir Jungtinė Karalystė taip pat patenka tarp penkių geriausių fotoelektros rinkų.

bendras 2019 m. saulės kolektorių finansavimas

Kokia fotovoltų rinka Lenkijoje 2021 m.

Fotoelektros rinka mūsų šalyje turi didelį plėtros potencialą. Mes tampame vis sąmoningesnė visuomenė, neabejinga mūsų planetos likimui. Mes ieškome novatoriškų sprendimų, kurie leistų mums ir mūsų vaikams ramiai gyventi ir kvėpuoti grynu oru. Remiantis naujausiomis prognozėmis, iki 2021 m. Lenkijoje bus pastatyta daug naujų įrenginių, kurių bendra galia yra 0,9 GW. Atsinaujinančios energijos institutas savo ataskaitoje „Fotoelektros rinka Lenkijoje 2018“ apskaičiavo, kad kaip ROP dalis bus pastatyta 189 MW naujų įrenginių. Tuo tarpu šios prognozės buvo viršytos, o praėjusių metų viduryje rezultatai svyravo apie 300 MW.

Kokios yra išlaidos perkant saulės baterijas?

Saulės baterijų kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant gamintoją, techninius parametrus, efektyvumą ir modelį. Jie tikrai brangesni monokristalinės plokštėskurioje ląstelė pagaminta iš vieno kristalo. Vieno skydelio kaina čia gali siekti 1800 EUR. Mes mokėsime mažiau polikristalinės plokštėspagamintas iš gryno silicio. Jų kaina svyruoja nuo 600 EUR iki 850 EUR už vienetą, o tai, apskaičiavus viso komplekto ir surinkimo išlaidas, gali siekti kelis tūkstančius EUR. Remiantis skaičiavimais, investicijų į saulės baterijas grąža yra maždaug 5 metai. Galutinė fotoelektros įrengimo kaina priklauso nuo gamintojo kainų, keitiklio modelio ar pačios sistemos techninių parametrų. Rinkoje pasirodė palankios finansavimo formos. Pavyzdžiui Pagal programą „Mano elektra“ finansuojama fotoelektros energija, padengianti 50 procentų montavimo išlaidų ir siekia ne daugiau kaip 5000 EUR. Tai apima mikroįrengimą, kurio galia yra nuo 2 iki 10 kW.

bendras fotoelektros finansavimas 2020 m

Kaip sumažinti fotoelektros instaliacijos pirkimo ir montavimo išlaidas?

  1. Pasirinkite saulėtą vietą - langeliai turėtų būti įrengtas pietų pusėjeten, kur saulės spinduliai ilgiausiai pasiekia dieną
  2. Pasinaudojimas mokesčių lengvata fotovoltinei instaliacijai

Fotovoltinėms plokštėms taip pat taikoma garantija, kuri paprastai taikoma 10–12 metų.

Apibendrinant: nors fotoelektros kaina yra rimta našta namų biudžetui, jos pirkimo išlaidos daugeliui metų suteikia apčiuopiamos naudos. Nusprendę įdiegti fotovoltinę instaliaciją, ilgainiui pastebėsime matomą pelną ne tik savo namuose, bet ir aplinkoje. Svarbu, kad įrenginys nebūtų užtemdytoje vietoje, nes tai gali apriboti jo gamybos pajėgumus. Daroma prielaida, kad į pietus nukreipta plokštė, turinti 1 kWp, sugeba gaminti elektrą optimaliu 900–1200 kWh nuolydžio kampu per metus.. Montuojant saulės baterijas pietų pusėje, montavimo efektyvumas bus didelis visus metus. Stogo šešėlis gali sumažinti sistemos efektyvumą daugiau nei 40 proc. Reikėtų pažymėti, kad ši problema netaikoma įrengimo vietai pietinėje stogo dalyje. Pirmaisiais naudojimo metais saulės baterijų eksploatacinių savybių garantija yra 95 arba 97 proc.

2021 m. Bendras saulės baterijų finansavimas: kas tai yra ir kaip jį naudoti?

Vis patrauklesnės saulės baterijų ir saulės kolektorių kainos, vis geresnis lenkų uždarbis, patrauklios subsidijos ir subsidijos lėmė tikrą atsinaujinančių energijos šaltinių namų pirkimą Lenkijoje. Daugybė regioninės pagalbos programų (pavyzdžiui, Provincijos aplinkos apsaugos ir vandentvarkos fondas), daugiausia finansuojamos iš ES lėšų, leidžia gauti patrauklias subsidijas saulės ūkiams.

Jei naudojamės programa saulės ūkis - bendras finansavimas 2021 m už jo montavimą fotovoltinė instaliacija atsipirks daug greičiau. Jei nuspręsite investuoti į atsinaujinančius energijos šaltinius, galite pasinaudoti montavimo įmonės pasiūlymu, kuris padės gauti subsidijas. Šiuo metu galioja nauji reglamentai, leidžiantys jums gauti mokesčių lengvatas už fotovolatikos įrengimą. Jis galioja nuo šių metų šilumos izoliacijos reljefas, leidžiantis vieno namo savininkui iš pajamų mokesčio išskaičiuoti iki 53 000 EUR.

Verta pasidomėti subsidijomis vyriausybės svetainėse, tokiose kaip:

  • „Mano dabartinė“ programa. 2021 m. Liepos 23 d. Įsigaliojo vyriausybės programa „Mano elektra“, kurioje galite gauti 5 000 zlotų subsidija fotoelektros instaliacijai. Programa skirta namų ūkiams ir ja gali naudotis tik fiziniai asmenys, gaminantys elektrą tik savo reikmėms. Pagal šią programą suteikta subsidija neapmokestinama gyventojų pajamų mokesčiu, o tai praktiškai reiškia, kad gavęs maksimalią subsidijos vertę, vartotojas gaus visą subsidiją, t. Y. 5000 EUR. Kaip galite naudotis programa „Mano elektra“? Asmenys, besidomintys programa „Mano dabartis“, turi pateikti atitinkamą paraišką, kurią galima rasti Nacionalinio aplinkos apsaugos ir vandens ūkio fondo interneto svetainėje. Užpildytą popierinę formą su pareiškėjo parašu reikia pristatyti voke su parašo „Mano elektra“ prioritetine programa. Paraiška pateikiama per pranešime nurodytą laiką …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *