Daugiau laiko šeimos malonumams ir didesniam gyvenimo komfortui, todėl pasirenkame valymo robotą

Vienas iš buitinių prietaisų, pastaruoju metu išties išpopuliarėjusių, yra valymo robotas. Akivaizdu - valymo robotai yra pažangi technologija, kurios dėka mes gauname švarias grindis be jokių pastangų ir nereikia skirti laiko valymui. Jei norite pereiti nuo kasdienio plovimo ir išsiurbimo prie daugiau laisvo laiko sau ir artimiesiems, šis sprendimas jums tinka. Į ką atkreipti dėmesį renkantis valymo robotą?

Robotų valymas - siurbimas ir šlavimas

Valymo robotas yra pažangių išmaniųjų prietaisų šeimos prietaisas, prilygstantis tradiciniam dulkių siurbliui ar šluoste. Skirtumas slypi naudojant specialią programinę įrangą ir jutiklių sistemą, leidžiančią įrangai veikti visiškai nepriklausomai. Galite rinktis iš dviejų variantų - roboto dulkių siurblio ir šlavimo roboto. Siurbimo įranga puikiai užfiksuos dulkes, purvą, plaukus ir gyvūnų plaukus, palengvins kasdienį grindų (visų tipų, t. Y. Kietų, taip pat ir kilimų ar kilimų) ir net minkštų baldų siurbimą. Savo ruožtu šlavimo prietaisas pašalins nešvarumus, lipnias dėmes ir virtuvės riebalų žymes nuo grindų.

Valymo robotai ne tik efektyviau valo nei žmogus (nebent esate nenuilstantis perfekcionistas, mėgstantis valyti), bet ir leidžia mums sutaupyti nuo kelių minučių iki kelių valandų per dieną! Tokiu būdu sutaupytą laiką ir energiją galima skirti treniruotėms, skaitymui, mėgstamų serialų žiūrėjimui ar žaidimams su vaikais. Skaičiavimas yra paprastas, o nauda įtikina. Kurį variantą turėtumėte pasirinkti? Peržiūrėkite „iRobot“ pasiūlymus - valymo robotus - lyderius tarp šio tipo sprendimų. Patogumui galite naudoti siūlomą robotų palyginimo variklį. Atlikę kelis veiksmus sužinosite, kuris įrenginys bus optimaliausias pasirinkimas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis valymo robotą?

Nepaisant to, ar nuspręsite naudoti dulkių siurblį, ar šlavimo robotą, prieš perkant verta atkreipti dėmesį į kelis prietaiso parametrus ir įrangos siūlomas funkcijas.

Jutikliai

Be abejo, svarbūs jutikliai, kurių dėka robotas efektyviai išvengia kliūčių, nenukrenta nuo laiptų, nesitrenkia į sienas ir puikiai sulaiko ant grindų surinktas dulkes, nešvarumus ir plaukus. Pažangiausi robotai kuria kambarių žemėlapius. Toks prietaisas „išmoks“ jūsų buto išplanavimą, taip pat atpažins jau išvalytas patalpas ir tas, kurioms vis dar reikalingas siurbimas / šlifavimas (purvo aptikimo sistema). Jei jūsų namuose grindyse yra persišakniję laidai ar kilimėliai, apsvarstykite galimybę įsigyti robotą su pažangia prieš įsipainiojimą sistema.

Filtrai

Jei jums rūpi puiki grindų švara, be alergenų, patikrinkite prietaiso filtravimo sistemą. Pavyzdžiui, „iRobot“ šeimos robotai turi antialergines sistemas, kurios sulaiko 99% pelėsių, žiedadulkių ir dulkių erkių alergenų.

Automatinis šiukšlių šalinimas

Įdomi savybė, kurią siūlo naujausi rinkoje esantys valymo robotai, yra tai, kad prijungimo stotelėje yra nešvarumų maišelis, kurį galima ištuštinti kartą per mėnesį! Svarbu tai, kad robotas automatiškai ir visiškai automatiškai pašalina nešvarumus į uždarą maišą. Niekas neišeina! Tai yra svarbi informacija, ypač alergiškiems žmonėms.

Automatinis valymo atnaujinimas

Ką daryti, jei valant išsikrauna baterija. Pasirinkite įrenginį, kuris automatiškai grįžta į doką ir automatiškai pabunda įkraunant bateriją.

Partnerio medžiaga.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *