Patarimai

Reviews

Kokį antklodę nusipirkti? Žinokite tipus

Namų antklodės daugiausia skirstomos į žiemą, vasarą ir visą sezoną. Žieminės yra pačios storiausios ir šilčiausios, todėl net ir daugiapakopių šalčių metu jums nebus šalta. Vasaros yra daug lengvesnės ir plonesnės, o tai padeda išvengti per didelio prakaitavimo karštomis vasaros naktimis. Visus metus, kaip rodo pavadinimas, jie puikiai tinka ištisus metus.

Tačiau renkantis naują antklodę miegamajam reikia atsižvelgti ne tik į metų laiką. Įdaras taip pat nepaprastai svarbus. Kokių rūšių antklodžių galite rasti parduotuvėse?

Užpildytas guodėjas

Viena geriausių antklodžių rudens ir žiemos naktims. Pūkų modelį galima užpildyti žąsimi, antimi arba Sibiro pūkais. Informacija apie įdarą yra nepaprastai svarbi, nes kiekvienas iš minėtų tipų turi skirtingas šilumos izoliacijos savybes, kainą ir net … kvapą:

  • antis antklodė - pigiausias pasirinkimas, bet daug prastesnės kokybės, todėl mažesnė šilumos izoliacijos galia. Ančių pūkai gali turėti nemalonų kvapą, kurio sunku atsikratyti.
  • žąsų pūkų antklodė - jis yra daug brangesnis, bet ir kokybiškesnis. Jis turi daug geresnes šilumos izoliacijos savybes. Jame taip pat nėra nemalonių kvapų.
  • Sibiro pūkinė antklodė - brangiausias iš visų rūšių. Įdaras gaunamas iš paukščių, gyvenančių Sibire. Dėl sudėtingų sąlygų pūkai pasižymi nuostabiomis šilumos izoliacijos savybėmis ir suteikia puikią šilumą.

Plunksnos antklodė

Plunksnos ir pūkinės antklodės dažnai yra painiojamos, todėl neturėtų būti. Plunksnos antklodės (vadinamieji dygsniuoti pūkai) yra tikrai sunkesni, palyginti su antklodėmis su pūkų įdaru. Antklodes galime suskirstyti į:

  • suplėšytos plunksnų antklodės - šiek tiek lengvesnis, šiltesnis ir malonesnis liesti.
  • supjaustytos plunksnų antklodės - tikrai sunkesnis, mažiau šiltas ir sunkiau liesti.

Vilnonė antklodė

Dar vienas puikus pasiūlymas žiemos naktims, taip pat bet kokioms sveikatos problemoms dėl gydomųjų savybių. Avies vilnos įdaras turi natūralų gebėjimą absorbuoti perteklinę drėgmę ir reguliuoti oro cirkuliaciją. Be to, modelis vilnonis puikiai tinka alergiškiems žmonėmsnes vilna neleidžia erkutėms vystytis ir daugintis, todėl nesukelia alergijos.

Šilko antklodė

Šilko antklodės yra lengvos kaip plunksna ir suteikia jums didelę laisvę naktį. Tačiau tai nereiškia, kad jie visiškai neįkaista. Kita vertus - šilko antklodės pasižymi labai geromis termoreguliacijos savybėmis. Jie taip pat puikiai tinka alergiškiems žmonėms ir žmonėms, turintiems kvėpavimo problemų (pvz., Astmatikams). Šilko pluoštas pasižymi tokiomis savybėmis jie apsaugo nuo erkių dauginimosiir taip užtikrinti ramų ir sveiką miegą.

Poliesterinė antklodė

Pigiausia iš turimų antklodžių, todėl labai dažnai pasirenkama. Tačiau poliesterinių antklodžių kaina siejama su prastesne kokybe, mažesnis oro pralaidumas ir blogesnės šilumos izoliacijos savybės. Jie rekomenduojami žmonėms, kurie miega gerai šildomuose apartamentuose ir naktį greitai nesušąla. Ko negalima paneigti sintetinėmis antklodėmis, skalbimo mašinoje lengva skalbti net esant aukštai temperatūrai.

Antialerginė antklodė

Specialistas, medicinos, kuris galima plauti aukštoje temperatūroje. Dėl tinkamo pynimo, kuris nepraleidžia dulkių erkučių, jis skirtas žmonėms, alergiškiems dulkių erkutėms.

Sensorinė antklodė

Sensorinės antklodės yra specializuotų produktų ypač vaikams su sutrikusia sensorine integracija. Svorinė antklodė turėtų būti naudojama pasitarus su specialistu ir tinkamai parinkta su juo. Skalbimas yra problemiškas, nes tai galima padaryti tik rankomis, kad nebūtų pažeista skalbimo mašina ar pati antklodė.

Kaip išsirinkti geriausią antklodę? Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Tinkamą antklodę pasirinkti nėra lengva, nes parduotuvėse rasite didžiulį antklodžių pasirinkimą su skirtingais įdarais, užvalkalais, dydžiais ir svoriais. Į kokius parametrus pirmiausia reikia atkreipti dėmesį?

Apvalkalo medžiaga

Dažniausios apkalos medžiagos yra medvilnė, poliesteris, medvilnės ir poliesterio mišinys, tencelis (liocelis), šilkas arba mikropluoštas. Natūralios medžiagos yra daug geresnis pasirinkimas, jei ieškote didelio pralaidumo antklodės. Kita vertus, poliesterio apvalkalas ir tankus pynimas nepraleidžia oro, bet taip pat apsaugo įdarą nuo erkių dauginimosi.

Įdaro rūšis

Ar antklodė yra pakankamai šilta, ar pakankamai kvėpuojanti, priklauso nuo įdaro tipo. Užpildas taip pat lemia, kaip lengva plovinėti antklodę, kaip ji elgiasi po plovimo ir ar pradeda klimpėti. Kai kurios medžiagos, naudojamos įdarams (šilkas, vilnonis arba poliesteris) yra daugiau rekomenduojama alergiškiems žmonėmsnes jie nepraleidžia didelių dulkių kiekių, todėl erkės jose lengvai neauga. Atminkite, kad natūralūs įdarai (vilna, plunksnos ir pūkai) jie daug geriau sušyla, neprakaituoja, tačiau yra daug brangesni nei sintetinės antklodės.

Šilumos klasė

Antklodės skiriasi ir šiluma. Jūs tikriausiai puikiai žinote, kad kai kurios antklodės nėra visiškai tinkamos žiemai (jos yra per lengvos ir plonos), o kitos yra per storos, kad vasarą po jomis miegotų. Pirkdami antklodę, atkreipkite dėmesį į jos šilumos klasę (sezoniškumas), kuriame nurodoma, kuriuo metų laiku jums reikia antklodės.

Matmenys

Vienvietei lovai reikalingas skirtingas antklodės dydis, o dvigulei - skirtingas dydis. Ne visos poros miega po ta pačia antklode - kai kurios kiekvienam teikia pirmenybę dviem, mažesnėmis antklodėmis. Labai aukštų žmonių atveju antklodės ilgis turi didelę reikšmę. Tuomet geriausia rinktis ne trumpesnes kaip 200 cm ilgio antklodes.


TAIP PAT ŽR. Lovatiesės, antklodės ir pledai. Kurį pasirinkti?


Kokį antklodės dangą pasirinkti? Antklodžių reitingas

1. Puiki antklodė alergiškiems žmonėms NAMŲ PREMIUMAS 160 x 200 cm

Puikiai tinka alergiškiems žmonėms 160 x 200 cm

Pirmasis pasiūlymas mūsų sąraše yra visus metus trunkanti „Home Premium“ antklodė. Jo įdaras pagamintas iš silikono pluošto, t. Y. Sintetinio pluošto, padengto papildomu silikono sluoksniu. Būtent šis įdaras padaro dangą kvėpuojančiu ir nesukelia erkių dauginimosi, kurį įvertins kiekvienas alergiškas asmuo. Visuma padengta subtiliu ir minkštu audiniu.

Privalumai

Jis bus tobulas vasarą ir žiemą, nes jis yra ištisus metus

jis yra minkštas liesti ir nedirgina odos

antklodės įdaras yra ypač kvėpuojantis ir neužmuša skalbiant

Trūkumai

didelei dvigulei lovai greičiausiai reikės dviejų šių antklodžių dėl savo dydžio

2. Antklodė žmonėms, alergiškiems dulkių erkutėms, 200 x 220 cm

Puikiai tinka didelei lovai miegamajame. Jį sudaro įdaras iš silikono pluoštų ir poliesterio dangtelis. Nepaisant sintetinių medžiagų, antklodė yra elastinga, turi tinkamą oro cirkuliaciją, be to, ant viršelio yra elegantiška spauda.

Privalumai

tinka skalbti skalbimo mašinoje

jis gerai dirbs ant dvigulės lovos

užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją

po plovimo nesusitraukia ir nesikaupia

Trūkumai

poliesterio pluoštai gali sukelti prakaitavimą

3. Antialerginė antklodė miego zona 220×200 cm

Antialerginė antklodė miego zona 220x200 cm

Hipoalerginė antklodė dvigulei lovai - 200 x 220
Antklodė visiems sezonams, puikiai tinkanti alergiškiems žmonėms. Antklodė užpildyta elastingais silikoniniais pluoštais, kurių dėka antklodė išlaiko savo tobulą formą net ir po plovimo. Antklodės užvalkalas yra elegantiškas. Jis buvo pagamintas iš 100% poliesterio, todėl jį lengva valyti, o tai itin svarbu erkėms alergiškiems žmonėms. Antklodė turi medicinos produkto statusą ir buvo pagaminta Lenkijoje.

Privalumai

Antklodė yra 200 x 220 cm, todėl tinka net labai aukštiems žmonėms

puikiai tinka kiekvienam sezonui

lengva valyti, nes galima plauti skalbimo mašinoje

jis turi elegantišką, bet minimalistinį dizainą

Trūkumai

poliesterio dangtelis ir įdaras gali sukelti didelį prakaitavimą

4. Medicininė antklodė - vasarai ir žiemai 160 x 200 cm

Medicininė antklodė vasarai ir žiemai, 160 x 200 cm

Antialerginis, ištisus metus, turintis medicinos prietaiso statusą. Antklode yra dygsniuotas dangtis, pagamintas iš sintetinio mikropluošto arba poliesterio. Kaip galite atspėti, poliesteris gali sukelti didelį prakaitavimą naktį, ypač jei esate linkęs į tai. Kita vertus, antklodės įdaras yra populiarus silikono pluoštas, užtikrinantis gerą oro cirkuliaciją ir pasižymintis antialerginėmis savybėmis.

Privalumai

turi medicinos prietaiso, turinčio OEKO-TEX sertifikatą, statusą

antklodžių įdaras tinka alergiškiems žmonėms

net ir po plovimo nepraranda formos ir elastingumo

Trūkumai

dirbtinis mikropluošto dangtis dažnai sukelia didelį prakaitavimą naktį

jis neveiks ant dvigulės lovos dėl savo dydžio

5. MEDLINE antialerginė antklodė visiems metams, 160 x 200 cm

Visus metus antialerginis 160 x 200 cm

Balta, dygsniuota iš bendrovės „Medline“, turinti medicinos prietaiso statusą. Jo dydis yra 160 x 200, kuris puikiai tinka vienam asmeniui. Antklodės danga pagaminta iš minkštos ir malonios odai medvilnės. Negalime pamiršti ir antklodės įdaro, kuris pagamintas iš silikono pluošto. Dėl susuktų, silikonizuotų pluoštų, antklodė pasižymi antialerginėmis savybėmis, išlaiko formą ir ilgainiui jos nepraranda.

Privalumai

pasižymi antialerginėmis savybėmis

dangtelis švelnus odai

antklodės užpildas užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir sumažina prakaitavimą naktį

Trūkumai

jis skirtas viengulei lovai

jis yra ištisus metus, nors žiemai jis gali būti per plonas

6. Vilna, žiemai 160 x 200 cm

Vilnos antklodė žiemai 160 x 200 cm

Puiki antklodė šalčiausioms metų naktims. Jis užpildytas avies vilna, kuri natūraliai šildo naktį ir pasižymi sveikatą stiprinančiomis savybėmis. Dėl silikoninių pluoštų mišinio ši antklodė tampa ypač kvėpuojanti. Antklodės plotas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *