Jei muzikuojate ir dainuojate, greičiausiai norėsite greitai užsiregistruoti. Nesvarbu, ar tai norėtumėte pasidalinti su šeima, paskelbti internete ar įrašyti savo pirmuosius modelius, jums reikės kokybiško garso. Geras mikrofonas tam yra būtinas, tačiau net geriausi mikrofonai yra nenaudingi be geros kambario garso izoliacijos.

Kodėl būtina gera garso izoliacija?

Kasdieniniame gyvenime gera garso izoliacija leidžia ramiau gyventi net ir judraus miesto širdyje. Be to, kai kurie įstatymai verčia naujus būstus atitikti naujus, aukštesnius standartus. Iš tikrųjų nereikėtų kuo labiau sumažinti triukšmingos ir įtemptos aplinkos poveikio sveikatai.

Muzikoje izoliuoti patalpą, kurioje įrašai, reikia dėl dviejų priežasčių. Pirmasis - vengti išorinių parazitinių garsų. Nenorite, kad jūsų dainos viduryje girdėtųsi, kaip kaimynas skalauja tualetą. Antroji priežastis - neleisti garsui atsimušti į sienas ir sukurti negražią aidą.

Kaip tinkamai apšiltinti kambarį ir jo namus?

Profesionalas gali suteikti jums vertingų garso izoliacijos patarimų, kurie bus tiksliau pritaikyti jūsų poreikiams ir jūsų namų situacijai. Tačiau yra keletas pagrindinių taisyklių, kurias lengva žinoti. Pavyzdžiui, jūs turite absoliučiai investuoti į šiuolaikinius langus, apsaugančius jus nuo išorinių garsų.

Akivaizdu, kad kambaryje, kuriame planuojate įrašyti muziką ir garsą, geriausia vis dar neturėti lango arba jį uždengti specialia izoliacine danga. Jūs tikrai jau matėte šią izoliacinę dangą, būtent tokios putos, kupinos reljefų, kurių aukštis ir gylis leidžia užfiksuoti garso bangas ir nebesiųsti jų atgal į mikrofoną.

Kaip patiems izoliuoti kambarį?

Akivaizdu, kad tikrąją izoliaciją, ypač jei ji turi atitikti standartus, visada turėtų atlikti profesionalai. Kita vertus, jei neturite galimybių ar tiesiog norite geriau izoliuoti kambarį, kuriame įrašote muziką, yra keletas „pasidaryk pats“ metodų, kurie gali leisti nebrangiai pagaminti.

Populiariausia technika yra kiaušinių dėžutės tvirtinimas prie sienų. Jūs neišvengiamai žinote šias dėžutes, kurių forma primena medžiagas, naudojamas izoliacijai. Grindims galite paprasčiausiai išdėlioti didelius, storus kilimėlius, kurie taip pat išvengs garso aido.

Galiausiai langams ir durims, ko gero, sunkiausia, rekomenduojame storas ir izoliacines užuolaidas. Rasite visose dekoravimo parduotuvėse. Jie gerai apsaugo nuo garso, tačiau vis tiek leidžia atidaryti langą ir duris, o tai yra labai svarbu norint vėdinti ir atnaujinti orą, kai jūs nežaidžiate.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *