Kaip ir daugelis, jūs galbūt vieną dieną bandėte paimti gitarą ir dėl daugelio nusivylimų nesugebėjote groti … iš tikrųjų galbūt net nesugebėjote sureguliuoti savo gitaros … Bet tai buvo prieš tai, kai atsirado technologijos, išmanieji telefonai ir elektronika tavo gelbėjimui!

Mokytis gitaros: kaip buvo anksčiau?

Prieš visą šią elektronikos ir muzikos mokymo priemonių ištvirkimą išmokti groti gitara reiškė sureguliuoti savo instrumentą kamertonu, jei taip, prisiminkite tą mažą metalinę „šakutę“, kuri suteikia, kai ją atsitrenkiate ant kieto paviršiaus. Tada, jei jums pavyko sureguliuoti 6 stygas, turėjote laikyti pamokas pas mokytoją žmogų, kūną. Iš ten dažnai tekdavo eiti pro langelį muzikos teorijair tai buvo galvosūkio pradžia. Išmokti skaityti natas, ketvirtąsias, aštuntąsias ir ypač susieti visas šias natas su gitaros kaklu tapo tikru pragaru. Didelis gitaros trūkumas yra tas, kad tą pačią natą galima rasti keliose gitaros vietose, tad kurią pasirinkti!
Jei vis dėlto jums pavyko išmokti muzikos teorijos, tuomet turėjote suprasti ir ritmą, o gitara tai nėra lengva, nes natą galima groti keliais būdais, naudojant plektrą ją galima groti žemyn arba žemyn. didelis, dar kartą sudėtingumas išjungė daugelį pradedančiųjų.
Tada, jei norėjote išmokti ištisas dainas, turėjote mokėti skaityti skirtukus ar lenteles, o norint rasti dainą, kuri jums patiko, vis tiek reikėjo sėkmės ir išteklių …

Mokytis gitaros: kaip yra dabar?

elektroninio derintuvo išradimas

Be abejonės, galima sakyti, kad didžiausias išradimas, leidęs tūkstančiams žmonių išmokti gitarą, yra elektroninis pritvirtinamas derintuvas. Pirmą kartą gitaros pradedantysis savo instrumentą galėjo sureguliuoti greičiau nei per 2 minutes (prieš kelias valandas) … Tiesiog ši maža techninė revoliucija pakėlė barjerą gitaros mokymuisi, nes nieko nėra labiau apmaudu, nei groti detonuotas instrumentas.
Antroji revoliucija buvo vaizdinių metodų pasirodymas CD ir DVD diskuose. Mokiniai galėjo lankyti vaizdines pamokas ir ypač savo nuožiūra pakartoti sudėtingas dalis, nedirgindami galimo mokytojo. Tada neribotą laiką atkurkite tai, kas jiems buvo rodoma ekrane, kol jie ten pateks. Bet tai buvo tik vaizdo pamokų pradžia.

Trečiasis elementas, kuris daro gitarą labiau prieinamą, žinoma, yra instrumentų kaina, kuri gerokai sumažėjo; dabar pradedantiesiems galime rasti išskirtines gitaras, kurių kaina yra mažesnė nei 100 eurų, pavyzdžiui, gitarą „Yamaha C40“.

Trečioji revoliucija: plačiajuostis ryšys

Ši revoliucija tiesiogine prasme sujaukė skaitmeninio mokymosi pasaulį, nes vaizdo įrašų srautu perdavimas ir ypač didžiulė telefono sąskaita nebuvo įmanoma be galo leisti vaizdo įrašus, bet visų pirma turinio teikėjams (mokytojams), transliuoti pamokas fiziškai nepateikiant objekto ( DVD ar vaizdo kasetę) į savo pašto dėžutę.

Išmokite gitaros naudodami skaitmeninę planšetę

Atsiradę išmanieji telefonai ir skaitmeninės planšetės, leidžiančios pasiūlyti patogias sąsajas, pamatėme gitaros pamokų programas, „CoachGuitar“, „Yousician“, „RockSmith“ („LaCarteMusique“ galite rasti programų, skirtų gitarai mokytis, palyginimą) ir kt. .

Šie naujo žanro vaizdo „žaidimai“ nebemoko muzikos teorijos, o groti. Ir pagalvokite, ar mokome kūdikį skaityti prieš kalbėdami? Atsižvelgiant į šį principą, šios mobiliosios programos buvo sukurtos. Mokykitės pavyzdžiu naudodamiesi BA-BA progresyviomis ir lengvomis pamokomis, atkartodami paprastus, bet efektyvius gestus, kol galėsite susieti grandines žodžiais, paskui sakiniais ir galiausiai paleisti visą dainą. Be to, nereikia bėgti dešinėn ir kairėn, norint rasti norimą išmokti tabulatūrą, viskas yra po ranka paspaudus pelę, gitaros mokymasis internete tapo tikru malonumu, ypač tuo, kad norime, kai norime noriu ir kur mes norime!

Ne paslaptis, kad mokantis groti gitara reikia reguliariai ir net kasdien praktikuotis, kai įmanoma. Dažnai klaidinga manyti, kad muzikos instrumento meistriškumas įgyjamas po ilgos pameistrystės, ir tai jau nuo mažens. Tiesą sakant, kalbant apie gitarą (klasikinę, kaip elektrinę), pakanka įgyti kai kuriuos pagrindus, pavyzdžiui, išmokti skaityti lenteles, mokėti įdėti pirštus ir išmokti natas ant gitaros kaklo, kad būtų galima pradėti ir kad būtų galima greitai groti. vykdant paprastus pratimus.

Šiandien mokymasis yra daug efektyvesnis ir prieinamesnis dėl skirtingų internetinių gitaros mokymosi metodų. Bet kuriame amžiuje ir visais lygiais šie metodai leidžia groti dainos akompanimentą, taip pat įvaldyti intensyviausius solo, sekant didaktinius pratimus vaizdo įraše. Keleto minučių per dieną pakaks tiems, kurie tik pradeda mokytis gitaros pagrindų, tada sėkmingai atkartoja mėgstamas dainas, kad ir koks būtų žanras. Po pirmosios patirties, supažindinančios su instrumentu ir pagrindinėmis jo technikomis, aukštesnieji kursai leis jums patobulinti savo lygį ir galiausiai pasiekti kur kas išsamesnį savo gitaros meistriškumą. Rokas, regis, bliuzas, šalis, popas, kad ir koks būtų stilius, „CoachGuitar“ pamokose kiekvieną savaitę žingsnis po žingsnio kiekvieną savaitę pateikiami nauji vaizdo įrašai, skirti tobulinti savo įgūdžius.

Jei gitaros mokymasis yra vienas svarbiausių jūsų norų, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, tada atsidūrėte tinkamoje vietoje! Aistringų muzikos mokytojų ir menininkų sukurti trenerių gitaros mokymai jau dabar pradžiugino daugelį žmonių dėl savo paprastumo, aiškių ir tikslių paaiškinimų bei aukščiausio lygio pamokų, suskirstytų spalvomis.

Belieka imtis ryžto, kad groti gitara būtų ne tik nepasiekiama svajonė. Po kelių pamokų, kurias galėsite išbandyti nemokamai, greitai pamatysite, kad iš tikrųjų gitara yra patogus instrumentas, kuriam tiesiog reikia geros valios ir paprastų bei efektyvių pamokų!

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *