Tai „Privia“ serijos skaitmeninis fortepijonas yra didysis „PX-S1000“ brolis. Jis daugiau sudėtingas ir siūlo daugiau galimybių, o tai neabejotinai paverčia jį aukštesnio lygio priemone. Aš priverčiu jus tai atrasti aukščiausios klasės klaviatūra : sek mane !

PX-S3000 estetika

„casio PX S3000“ apžvalga

Kaip ir „PX-S1000“, mes susiduriame su a labai stilingas skaitmeninis fortepijonas. „Casio“ sugebėjo apdovanoti šį instrumentą rafinuotomis linijomis, taip derindamas eleganciją ir kompaktiškumą. „Privia PX-S3000“ dizainas yra nepriekaištingas: gražus blizga juoda, ši plona ir aptaki klaviatūra suteikia jums labai graži apdaila. Jis sveria tik 11,4 kg, todėl galite lengvai jį nešioti po ranka ar maiše ant nugaros: mažo formato technologijos sąvadas ! Savo namuose pastatote jį tiesiai ant stalo ar stalo; bet jūs taip pat turite galimybę įsigyti suderinamą palaikymą (CS-68 stovas, pasirinktinai) žaisti idealiame aukštyje, netvarkant baldų. Valdikliai yra ryškūs, o tai labai patogu žaisti vakare ar tamsiame kambaryje. Šis modelis taip pat turi LCD ekraną, kuriame rodomos jūsų pasirinktos funkcijos. Tai kompaktiškas pianinas niekada tavęs nepaliks!

„Casio“ technologija veikia

„Privia PX-S3000“ yra sumontuotas pažangus plaktuko mechanizmas „Smart“, kurio dėka sunkus prisilietimas akustinio fortepijono garsas yra atkartojamas keliais jautrumo lygiais. 88 šios visos klaviatūros klavišai yra pasverti, kad gautų a jos hiper realistiškas. Paspaudus ar atleidus klavišus girdite tą patį mechaninį garsą, kurį skleidžia akustinis fortepijonas. Šis „Casio“ modelis taip pat siūlo patogią 192 natų polifoniją. Japonijos įmonė išnaudojo visas technologijas, kad suteiktų jums puikų skaitmeninį pianiną.

Neįtikėtinai įvairūs tonai

„Casio“ integravosi 700 garsų šiame instrumente: jis didžiulis! Tikriausiai visų jų nenaudosite. Tačiau jūs turite neįtikėtinas pasirinkimas keisti savo dainas ir stilių. Pirmiausia be žodžių klausykitės šio gražaus vaizdo įrašo PX-S3000 skleidžiamų garsų:

Nuo akustinio fortepijono iki gitaros, nuo džiazo skambesio iki styginių orkestro smuikų - atmosfera įvairi! Jautiesi lyg žaisdamas klasikinėje koncertų salėje ar kurdamas muziką didingam vaizdo žaidimui ar filmui. Nuo trimito iki ksilofono, nuo skersinės fleitos iki gitaros, nuo saksofono iki perkusijos, atrodo, kad visi instrumentai yra surinkti šioje kvapą gniaužiančioje skaitmeninėje klaviatūroje. „PX-S3000“ taip pat apima 200 iš anksto įrašytų ritmų, leidžiančių keisti savo dainas ir repertuarą savo nuožiūra: klajoklių pianistai vertina šią funkciją koncertuodami ir taip neįtikėtinai gali interpretuoti visus. . Daugkartinis muzikinės aranžuotės yra įmanoma: ši priemonė būtinai jums patiks!

Kitas vaizdo įrašas, skirtas PX-S3000 atrasti

Labai vertinu garsų gausa kurį siūlo šis skaitmeninis pianinas, kviečiu pažiūrėti šį „Casio Music“ vaizdo įrašą:

mada pasirinkta kiekvienai dainai apatiniame dešiniajame ekrano kampe, taip pat toliauLCD ekranas fortepijono, kurį galite pamatyti: geriau įsisąmoninkite neįtikėtinas kiekvienos funkcijos savybes. Nesvarbu, ar klasikiniai kūriniai, tarsi grojami akustiniu pianinu, ar roko, džiazo ar šokio melodijoms, ši skaitmeninė klaviatūra sukuria stulbinančius pojūčius. Tendencijos “ Skaldyti „(Klaviatūros bendrinimas) ir“ Sluoksnis (Garsų sluoksniavimas) yra labai gražu, ar nemanai? Šiame vaizdo įraše galite pamatyti, kad pianistas manipuliuoja įvairiomis rankenėlėmis, esančiomis klaviatūros kairėje: didžiausia yra „ Pikio lenkimas », Kuris leidžia moduliuoti garsų aukštį. Kiti du yra sukamos rankenėlės su skirtingomis funkcijomis, įskaitant tas, kurios keičia jautrumą lietimui, mastelį, derinimą ar oktavos poslinkį, priklausomai nuo norimo efekto ir pasirinkto meniu. Be to, galite pasigrožėti šiuo neabejotinai labai įdomiu vaizdo įrašu dizainas labai moderni šios itin kompaktiškos klaviatūros. „PX-S3000“ yra tikrai neįtikėtinas skaitmeninis fortepijonas.

Kiti pastebėtini dalykai

Geri taškai Neigiami taškai
Maitinimo šaltinis : be maitinimo tinklo, PX-S3000 taip pat veikia 6 AA baterijos. Esminis kriterijus pianistams klajokliai ir apskritai, šios rūšies puikios kokybės skaitmeninėms klaviatūroms. SP-34 alkūninis velenas nepateikiamas su pianinu: jūs turite jį nusipirkti kaip papildomą variantą. Blogai, nes šis 3 pedalų įrenginys yra labai naudingas aksesuaras, kurį kaip pagrindą galėjo susieti su šio aukštesnio diapazono klaviatūra. Vienintelis „SP-3“ palaikomasis pedalas tiekiamas kartu su mažuoju broliu „PX-S1000“.
Esminė „Chordana Play for Piano“ programa galima naudoti PX-S3000. Tai, be kitų dalykų, leidžia jums pasiekti visus instrumento meniu ir skaityti partitūras PDF formatu. Puiki šios tabletės reputacija yra gerai žinoma. Tik viena spalva: juoda. Tas pats argumentas, kaip ir minėta aukščiau: šiai kainų kategorijai ir šiam aukštesniam modeliui būtume dėkingi, jei pasirinktume spalvą. Juoda, žinoma, išlieka klasika, tačiau skaitmeninei klaviatūrai, siūlančiai tiek daug tonų, pritaikytų a profesionalus žaidėjas naudojant koncertų metu būtų vertinamos kitos spalvos geriau pažymėti pianisto stilių.
Malonūs koncertų salių garsai kurie jums prieinami: iš tikrųjų „Salės simuliatorius“ turi 4 režimus. „NY klubas“, leidžiantis jums nusiteikti a Manheteno muzikos klubas. „Operos salė“ - tai režimas, maloniai suteikiantis jums akustikąSidnėjaus opera. Norėdami mėgautis atmosfera klasikinės muzikos koncertų salė, jums tereikia pasirinkti „Berlyno salės“ režimą. Galiausiai atrodo, kad „Britų stadionas“ jus nuveža į stadioną lauko koncertas. Keletas rūšių atgarsis taip pat siūlomi jums, taip padauginant žaidimo galimybes.

Pabaigai pasakysiu, kad mane padarė Casio „Privia PX-S3000“ labai geras įspūdis. Šis itin kompaktiškas fortepijonas turi tokių privalumų, kuriuos jau žino jo mažasis brolis (PX-S1000), pavyzdžiui, „Smart“ technologija, „Bluetooth“, puiki galimybė naudotis „Chordana“ programa ar net du ausinių lizdai, tačiau visų pirma jis siūlo jums daugybė nuostabių papildomų tonų ! Ši klajoklių klaviatūra yra skaitmeninis instrumentas viršuje, kuris džiugins jus visose situacijose, nesvarbu, ar esate mėgėjas ar profesionalus pianistas.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *