Ekologiško stiliaus virtuvė - ekologiškos medžiagos, spalvos ir aksesuarai

Ekologinis stilius vis drąsiau perima įvairias mūsų gyvenimo sritis. Dabar dekoruodami namą ar butą galime būti ekologiški - virtuvėse šis stilius atrodo puikiai. Kaip sutvarkyti ekologišką virtuvę ir kokias medžiagas bei spalvas geriausia rinktis?

Ekologiško stiliaus virtuvė - medžiagos ir ekologiški aksesuarai

Eko stilius - kodėl verta?

Ekologinis stilius yra šiuolaikinių, paprastai minimalistinių, pakeitimas. Nors tai taip pat žavi savo paprastumu, ekologiniu stiliumi svarbiau yra kažkas kitas - renkantis ekologiškus sprendimus ir kuo dažniau bendrauja su natūralūs produktai. Ekologiškos tendencijos privalumas yra ir tai, kad ją į virtuvę galima įnešti labai paprastu būdu - tereikia prisiminti keletą pagrindinių taisyklių ir pasirinkti tinkamas medžiagas bei spalvas.

Eko virtuvė - kuo ji išsiskiria?

Eko stilius žavi paprastumas ir minimalistiniai sprendimai - čia nepamatysime perdėtų formų. Jie vaidina svarbų vaidmenį ekologinėje tendencijoje medžiagos, faktūros ir konstrukcijoskurie primena gamtos pasaulį. Norėdami baigti ekologišką virtuvę, naudojamos natūralios žaliavos, kurios puikiai dera ir gali būti lengvai sujungiamos. Dažniausiai yra:

  • mediena - skirtingos rūšys, pageidautina su šviesiu atspalviu ir aiškia struktūra, pvz., pušis, alksnis ar bukas;
  • akmuo - matinis arba blizgus, jis veiks tiek ant grindų ar sienų, tiek virtuvės stalviršių pavidalu;
  • stiklo - skaidrus arba matinis, dažnai naudojamas kaip aksesuaras, bet taip pat tinka baldų fasadams.

Gamtos įkvėptas susitarimas padeda sukurti erdvę, kurioje mėgstate leisti laiką, nebūtinai ruošiant patiekalus ar valgant. Ekologiško stiliaus interjeras yra ne tik stilingas, bet ir palankus atsipalaidavimui. Pasiektam efektui didžiausią įtaką daro didžiausių patalpos paviršių, t. Y. Sienų ir grindų, išdėstymas. Sienų atveju verta sutelkti dėmesį į nesenstančią baltą spalvą - ji beveik neišeina iš mados ir papildomai optiškai padidina interjerą, o tai bus ypač svarbu mažose virtuvėse.

O kurios „Terradeco“ virtuvės grindų plytelės bus geriausios? Mediena puikiai atitinka ekologinę tendenciją, nors dėl specifinio mikroklimato virtuvėje - drėgmės ar besikeičiančios temperatūros - jis tampa pažeidžiamas. Čia praverčia plytelės, imituojančios terradeco medieną, derinant plytelių pranašumus su gražiu medžio dizainu. Jų didžiulė įvairovė leidžia lengvai rasti mūsų skonį atitinkantį variantą - atsižvelgiant į mūsų pageidavimus, galime pasirinkti šviesų arba tamsų rudą atspalvį, daugiau ar mažiau aiškų grūdėtumą, lygų paviršių ar šiek tiek šiurkščią tekstūrą. Kitas variantas yra minėtas akmuo ar jį imituojančios plytelės.

ekologiško stiliaus virtuvės aksesuarai

Kokie ekologiško stiliaus virtuvės baldai?

Rengdami ekologiško stiliaus virtuvę, taip pat turite atidžiai apsvarstyti baldų pasirinkimą. Jie bus geras pasirinkimas virtuvės spintelės su baltais, pilkais arba šviesiai smėlio spalvos priekiniais langais ir medine ar akmenine viršutine dalimi, nurodant grindų spalvą. Puikiai atrodys lygūs, šiek tiek blizgantys baldai - šviesus atspalvis kartu su blizgančiu paviršiumi vizualiai padidins erdvę ir į ją įneš šviesos. Tokioje virtuvėje yra daugybė nuorodų į gamtą - medis ir ryškios spalvos yra aiškiai susijusios su gamta.

Taip pat žiūrėkite: Sieninis laikrodis - įkvėpimas

Aksesuarai ir organizavimas ekologiško stiliaus

Jie vaidina svarbų vaidmenį ekologinėje tendencijoje priedai - natūralūs, žinoma, primenantys gamtą. Verta ypatingą dėmesį skirti aplinkai nekenksmingoms medžiagoms, kurios puikiai papildo šio tipo interjerą. Visi aksesuarai ir detalės įkvėpti gamtos. Ekologiško stiliaus virtuvėse nerasite plastikinių pakuočių ir organizatorių - jų vietą užima austi krepšeliai ar džiuto maišeliai ir stiklas. Pastarasis taip pat puikiai tinka laikyti maistą - makaronus, miltus, cukrų ar arbatą. Stiklo induose taip pat galime sėkmingai laikyti paruoštus patiekalus ar pietus darbui.

IN Ekologiškoje virtuvėje negali trūkti augalų - tai gali būti mėgstamiausios gėlės ar žolelės, auginamos mažuose vazonuose, kurios mums pravers virimo metu. Įdomų efektą pasieksime, jei vietoj tradicinių puodų užvalkalų pasirinksime minėtus austus krepšius ar džiuto maišelius, kurie sėkmingai pakeis jų plastikinius ar keraminius atitikmenis.

Virtuvėje, įkvėptoje ekologiškos tendencijos, mes taip pat neatsisakome aplinkai naudingų sprendimų, planuojant kosmoso organizavimą ar renkantis priedus. Taigi vietoje plastikinių dubenėlių rinkimės medinius. Verta naudoti tą pačią žaliavą, pavyzdžiui, ieškant pjaustymo lentų - mediniai modeliai yra ne tik praktiški, bet ir dėl nuostabaus, natūralaus grūdo, atrodo gražiai.

Šviesa taip pat vaidina svarbų vaidmenį ekologiškoje virtuvėje. Geriausia būtų šiame kambaryje Visų pirma, čia buvo natūrali šviesapatekęs į vidų pro didelius langus. Tačiau tai ne visada įmanoma - tokioje situacijoje reikia pasirūpinti papildomais šviesos šaltiniais. Jie puikiai tinka ekologiško stiliaus virtuvėje subtilios, ažūrinės lempostai padės mums sukurti unikalią atmosferą kambaryje. Jie taip pat yra puikus pasiūlymas šviestuvų skydai iš bambuko ir rotangokuris paprastai yra daugybė spalvų variantų.

„Eco“ yra ne tik interjero dizaino tendencija - daugeliui žmonių tai yra gyvenimo būdas. Nenuostabu, kad aplinkai nekenksmingus sprendimus norime naudoti ne tik kasdienėje veikloje, bet ir išdėstydami savo keturis kampus - ir, kaip matote, ekologinę tendenciją virtuvėje galima įvesti labai paprastai.

Partnerio medžiaga.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *