Namų biblioteka - vieniems stilingo interjero priedas, kitiems namo širdis ir centras. Kai kurie žmonės elgiasi nerūpestingai, mėtydami juos ant rašomojo stalo, tualetinio stalo, naktinio stalelio ar virtuvės stalelio. Kiti ir toliau abėcėlės tvarka rikiuojasi ant sunkių ąžuolo lentynų. Nepriklausomai nuo jūsų požiūrio, jūs tikrai norėsite savo mėgstamus vardus rodyti savo bute, kad tiktų tiek interjerui, tiek jūsų gyvenimo būdui. Štai 5 idėjos, kaip sutvarkyti vietą knygoms. Kviečiame skaityti!


1) Pastatai, ty pilna namų biblioteka

Tikriems knygų kirminams, kurių vertingos kolekcijos sukrautos iki lubų, rekomenduojame įrengti vieną iš laisvų sienų. Tai padės sugrupuoti ir sutvarkyti kolekciją, taip pat bus gražus eksponatas, reprezentuojantis mūsų aistrą. Svečiai tai pastebės iškart, ir tai bus puikus pasiteisinimas keistis pastebėjimais apie ten įdėtus objektus. Figūrėlės ir kiti kelionių suvenyrai puikiai tiks tarp knygų labirintų. Jį papildžius keramika, bus pabrėžiamas šio interjero stilius.

balta svetainė su spalvingais akcentais rausvos lempos pavidalu ir namų biblioteka
šaltinis: homebnc.com

Bet kaip dėl šeimininko džiaugsmo? Čia taip pat turime lauką, kurį turime parodyti! Be šio sprendimo funkcionalumo, jūs taip pat galėsite pamatyti patogumų džiaugsmą, jei šalia pastatysime fotelį ir žibintą. Pridėję pagalvę, atramą kojoms ir antklodę gausime puikų poilsio kampelį. Hygge, kaip tai atrodo! Be to, pastatydami tokius pastatus šalia židinio, galite naudoti apatines lentynas ant grindų, kad barstytumėte medžio gabalus židiniui. Tada visas namas turės mišką, gaivų kvapą.

lentynos ant sienos su knygomis ir foteliu su šunų namelių biblioteka
šaltiniai: homystyle.com

2) Knygų spinta su… knygomis?

Skamba šiek tiek keistai. Taip pat reikia paaukoti vieną iš jų kaip lentynos pagrindą. Tokiu atveju būtų puiku tas, kuris praleido dovaną. Šis puikus pasiūlymas sukuria įspūdį, kad knygos yra mokamos. Tai tiks daugumai kambarių ir stilių, nes knyga visada yra įdomi dekoracija. Belieka tik apsvarstyti, kur jį sustabdyti. Mes rekomenduojame jį šalia sėdimų vietų, tačiau jis taip pat veiks gerokai virš stalo ar komodos. Neišplėtotas sienos gabalas virtuvėje taip pat gali būti tinkama jo vieta, todėl jūsų mėgstamiausi kulinariniai vadovai, kurie ateityje bus ranka pasiekiami.

balta svetainė su kaktuso raudonu suolu ir knygų lentyna iš namų knygų spintos
šaltinis: domino.com

Jo originalumas taip pat puikiai veikia vaiko kambaryje, efektyviai dekoruodamas kambarį. Tai gali padaryti jūsų vaiką labiau atsidavusiu knygų rinkimui ir netyčia sukelti juo susidomėjimą. Galima pagalvoti, kad tokioje mažoje lentynoje bus mažai mūsų mylimų daiktų. Tačiau mes klystame. Jis gali nešti svorį iki 18 kilogramų! Atsižvelgiant į žemą kainą, tik apie 30 EUR už vienetą, lengvą surinkimą ir rezultatą, sutinkame, kad tai verta!

knygų spintos namų biblioteka
šaltinis: livesimplybyannie.com

3) Dabar tiems, kurie jaučiasi niujorkiečių viduje

Ar grožį randate netobulumuose, netvarkoje ir spontaniškoje sumaištyje? O ar jums patinka mansardos stilius? Tai jums skirtas pasiūlymas! Knygos ir žurnalai, išdidžiai sukrauti ant grindų prie sienų, ant palangių prie lovos, suteiks interjerui nepakartojamo charakterio. Norėdami sukurti dar geresnę atmosferą, rekomenduojame šioje vietoje pastatyti augalus, plakatus, nuotrauką ant drobės ar atskirai stovintį šviestuvą.

baltas senovinis kambarys su knygų namų biblioteka
šaltiniai: leeseenboek.com
miegamasis su knygomis ir medinis parketas su gėlių molio vazonu namų bibliotekoje
šaltinis: instagram.com/simplicityarchives

Neseniai labai populiarūs monstrai, delnai ir drakonai puikiai derės prie industrinio stiliaus. Kalbant apie lempas, prožektoriai ir „Edison“ lempos veiks gerai, jų dėka sukursime unikalią meno studijos atmosferą. Tačiau jei turite romantišką sielą, padėkite žvakes! Jie gali būti žibintų formos arba tiesiog stovėti ant lėkščių ar ketaus žvakidžių. Tokiu atveju nepamirškite laikytis pakankamo atstumo nuo derliaus. Taip pat rekomenduojame užeiti į močiutės spintas. Ten rasime unikalių senų, storų knygų. Kai turime tokios estetikos apstatytą butą, tai gali įkvėpti mus tęsti paiešką. Ką sakote, kad investuotumėte į gerą grotuvą ir atgaivintumėte šeimos vinilo atsargas? O sukurti meno mėgavimosi vietą kartu su knygomis, dėžutėmis su išlietomis vinilo plokštelėmis ir neįprastai skambančia muzika iš gramofono? Manome, kad toks tramplinas yra labai gera idėja visuotinio skubėjimo amžiuje. Namų biblioteka su vieta muzikai skamba kaip jaučio akis.

platus grotuvas ir spintelė su vinilinėmis plokštelėmis
šaltiniai: is-k.tumblr.com

4) Perdirbimo entuziastai, prašome sutelkti dėmesį

Turite idėją apie namų bibliotekos knygų spintą, pagamintą iš perdirbtų medinių dėžučių. Atradę mėgstamas dekoracijas, paveikslus, keramiką ir organizatorius, mes greitai sukursime kažką ypatingo. Pakanka dėžutes uždėti viena ant kitos bet kuriame žvaigždyne. Tai gali būti iki 4 aukštų! Tačiau šiame aukštyje rekomenduojame juos visam laikui sujungti tinkamais varžtais arba įprastais spaustukais. Jei nemėgstate žalios medienos - teptuku rankoje! Tai taip pat bus geras pasirinkimas, jei neturėsite laiko nušlifuoti pugnacinės medienos tekstūros. Tada galite juos dažyti bet kokia spalva.

dėžutės spintelės pavidalu baltoje svetainėje
šaltiniai: sugarandcloth.com

Jei neturite idėjos, visada rinkitės modernią baltą spalvą, kuri bet kuriame kambaryje bus neutrali. O jei norite pašėlti, galite rinktis tarp mielų pastelinių atspalvių, tokių kaip mėtos, koralai ar levandos. Šį sezoną ypač laukiama žalia ar geltona butelių spalva. Tai pagyvins ir pagyvins kambarį. Tai ypač naudinga pilkose ir baltose minimalistinėse patalpose.

knygų spinta su rausvomis dėžutėmis vaikų kambaryje
šaltiniai: sugarandcloth.com

Yra dar vienas stendas, pagamintas iš dėžių. Jei jums nuobodu dabartinė tvarka, galite ją apversti aukštyn kojomis ir naudoti kaip žurnalinį staliuką. Gėlės vazoje kaip priedas ir voila! Mes laukiame naujų baldų mūsų svetainėje.

Taip pat žiūrėkite: „Headboard“ - įdomiausi projektai + „pasidaryk pats“ idėjos

5) laiptai kaip namų biblioteka

Itin populiarus prietaisas visiems rudens entuziastams. Šiuo metu galite nutraukti savo nuodingus santykius ir paversti juos itin draugiškais santykiais. Nes dabar ji bus … namų biblioteka! Taigi verta suteikti jai dar vieną galimybę. Mūsų pasiūlymai apima laisvai stovinčius medinius laiptelius, kurių maksimalus tarpas yra arba atsiremia į sieną. Pirmojoje versijoje, kad būtų pakankamai vietos knygoms, ant lygiagrečių laiptelių padėkite medines lentas. Tokiu būdu gausime daug vietos savo mėgstamiausiems dalykams. Laiptai taip pat patiks bet kokiam laipiojimo įrenginiui.

laiptai kaip knygų ir niekučių lentyna
šaltinis: cniem.com

Tai suteiks nepakartojamą rezultatą, kai koteliai pradės apjuosti pečius. Dėl savo neutralios išvaizdos jis veiks daugeliu stilių, bet ypač kaimiškas. Kodėl? Nes jei nudažysime baltai, o tada ant kraštų dirbsime švitriniu popieriumi, gausime unikalų, pasenusį efektą. Tokie baldai sukurs įspūdį ir tinkamai įsilies į likusį sluoksnį. Be pirmiau minėto pasiūlymo, šio dekoro elemento naudojimas taip pat veiks keliautojo kambaryje, japoniško ar skandinaviško stiliaus miegamajame.

laiptais kaip knygų lentyna
šaltinis: brepurposed.porch.com

Apibendrinant galima pasakyti, kad namų biblioteka nėra tokia baisi, kaip ji yra nupiešta. Paprastais metodais ir šiek tiek fantazijos galime pagaminti gana didelius baldus. Kartais tai net nereikalauja didesnių finansinių išlaidų, nes laiptus ar medines dėžes galima gauti perdirbant. Taip pat yra galimybė, kad jie nenaudojami stovi tamsiame mūsų garažo kampe. Taigi mes rekomenduojame pirmiausia ten nuvykti. Būti ekologišku yra ne tik tendencija, bet ir viso gyvenimo filosofija.

Tikimės, kad motyvavome jus nuveikti ką nors įdomaus su savo knygomis. Verta jais rūpintis, nes kas žino, galbūt elektroninės knygos visiškai neatstos popierinės versijos, o mūsų vaikai jas paveldės iš mūsų ir perduos ateities kartoms. Šiandieninį straipsnį baigiame šiuo svajingu akcentu … Tegul jūsų naujoji namų biblioteka jums gerai pasitarnauja!

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *