Tobula dovana pagal Eglę

Prémaman parduotuvė Klaipėdoje

Eglė:
Kalėdos, gi stebuklų metas. Žiemos šventės, man lyg naujas gyvenimo puslapis.
Vaikystės dovanos, gautos per Kalėdas, būdavo tokios mielos. Aš jų labai laukdavau, nes Kalėdų senis vis stengdavos nudžiuginti tokiomis dovanomis, kurių mano mažos akutės dar nebūdavo mačiusios.  Kartą gavau tokią didelę lėlę, kuri ir dabar dar guli rūsyje laukia kada bus norinčių su ja pažaisti. Aš jai ir kasa pyniau, ir vežime lyg savo „vaiką“ vežiojau. Prabėgo vaikystė, dabar tenka pačiai padėti Kalėdų seniui ruošti dovanas.
Kai gimė sūnelis, per pirmąsias jo Kalėdas, visiems dovanojome sūnelio foto montažo nykštuko nuotrauką su rėmeliu. Labiausiai aišku džiaugėsi seneliai, proseneliai, bet buvo ir draugų kuriems ši dovana patiko 
Dar viena dovana, kuri labiausiai džiugino moteris – rankų darbo skraistės šaltiems žiemos vakarams. Aišku teko pastebėti, kokiai moteriai, kuri spalva labiausiai patinka arba per aplinkui kaip nors išsiklausinėti, bet reakcija gavus tokias skraistes tikrai buvo nuostabios. Turėjau nemažai paplušėti, nes reikėjo net 10 tokių margaspalvių nunerti vašeliu.
Originaliausia, mano manymu, dovana buvo 75 nerti angeliukai. Buvo didelis azartas, malonu nerti ir nėriau neskaičiuodama, o tik po to galvojau kam kiek jų padovanoti. Manau dauguma pavyko nudžiuginti, nes išgirdau daug gražių atsiliepimų. Angeliukai išskrajojo po plačią Europą ir daugelį Lietuvos miestelių. Kas eglutes pasipuošė, kas kiekvienam kambaryje po vieną angeliuką apgyvendino, o kas panaudojo kaip Kalėdų stalo dekoraciją.
Šiemet jau sūnaitėlis ūgtelėjęs, tai bandysim ką nors nupiešti, nuspalvinti, paklijuoti, kad visus nustebint mažojo dailininko sugebėjimais. Sėkmės visiems kuriant ir gaminant originalias dovanėles!

Panašūs įrašai:

  1. Tobula dovana pagal Gintarę M.
  2. Tobula dovana pagal Gerdą
  3. Tobula dovana pagal Ingą
  4. Tobula dovana pagal Ramintą
  5. Tobula dovana pagal Agnę
This entry was posted in Konkursų rezultatai, pasibaigę. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Facebook komentarai:

One Comment

  1. Svajone
    Posted 2009 Gruodžio 24 at 00:09 | Permalink

    O jei kiek daug angeliuku! Saunuole!!

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>