Šeštadienis. Eglutė

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!


Pagaliau kapituliavau prieš dukrų norą puošti eglutę. Norėjau nukalbint dar savaitei, bet... Taigi mūsų namuos jau yra eglutė. Būtumėt  matę Joriuko akis žibančias - gulėjo ir kalbino žaislus.

Panašūs įrašai:

 1. Idėja namams: rankų darbo eglutė
 2. Idėja namams: greičiausiai padaroma girlianda eglutei
 3. Pavasarinio potvynio “pasiplaukiojimai”
 4. Tinklaraščio naujagimiai: Joris - devintas mėnuo
 5. Idėja namams: lėlyčiukės
This entry was posted in dienoraštis, dienos vaizdas, tinklaraščio naujagimiai, žaidimai. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Facebook komentarai:

5 Comments

 1. eglesias
  Posted 2009 Gruodžio 5 at 22:25 | Permalink

  Matyt visi vaikai labai laukia švenčių ir dovanų, mes irgi ryt jau puošim :)

 2. Gintare
  Posted 2009 Gruodžio 6 at 10:16 | Permalink

  Tai jau taip, kiekvienas vaikiukas labai,labai nori puosti eglute. Mes dar kolkas "zaidziame" su Advento kalendoriumi,tai dar galim siek tiek toliau nukelti si nuostabu darbeli.Nes musu kalendorius kas ryteli daina po ivairiausia dovanele, bei uzduotele, tai atrakciju nestinga...

 3. Eitnė
  Posted 2009 Gruodžio 6 at 10:23 | Permalink

  Tai kalendorių ir mes turim, ir nykštukai ateina kasryt. Čia greičiau tas vaikystėj gyvuojantis jausmas - jei paskubinsi laiką, jis ir paskubės. Dabar, suaugę, jau norėtume, kad jis taip greitai nelėktų - ką tik praėjo didžiosios šventės, o ja ir vėl rašom kalėdinius sveikinimus...
  Prisimenu, kai man buvo šeši metai ir aš užsižaidžiau su draugėm, tai gryžus atsukau laikrodį, šventai tikėdama, kad ir laikas atsisuko... Deja, tėvams, ieškantiems manės jau tris valandas taip neatrodė.
  Tai va taip ir su tom šventėm - jei papuoši greičiau eglutę ir Kalėdos greičiau ateis.

 4. pilka
  Posted 2009 Gruodžio 7 at 15:24 | Permalink

  Labai grazus laikas... as apie vaikiukus:) O maniskei nebereikia, sake, nei dovanu nei advento kalendoriaus, bet jai vistiek patinka Kaledos, "kai pakabina kojines, prideda ten visokio slamsto...":))

 5. Eitnė
  Posted 2009 Gruodžio 7 at 16:07 | Permalink

  Jo, rimta mergina :)

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>