prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Paroda, arba kur buvom pradingę

Sveiki sugrįžę! Ar jau žinote, kokias privilegijas suteikia Prémaman bičiulio kortelė ir kokios kitos nuolaidos priklauso perkantiems mūsų parduotuvėje?

Dabar papasakosiu, kur buvom pradingę. Kaip jau ir buvau minėjus, šiemet nusprendėme pasirodyti ne tik klaipėdiečiams, bet ir vilniečiams bei sostinės svečiams. Išsiruošėm ankstyvą ketvirtadienio rytą - kelias tolimas nuo Klaipėdos, dar ir sniego radom pakeliui. Net neatrodo Lietuva tokia maža, kai pakeliui tiek sykių oras pasikeičia. Tai va čia trumpas reportažas, kaip mes kūrėm savo stendą ir kaip mums sekėsi:

Labai ačiū visiems, kurie aplankė mus stende, negailėjo gero žodžio ir padrąsinimo - juk visiems naujokams nelengva. Joris irgi labai ištvermingai prabuvo parodoje visas keturias dienas (sakau keturias, nes pirmąją ruošėmės sutikti svečius). Radom daug naujų draugų, pamatėm senai matytus. Smagu, kad nebuvom tokie nežinomi, kaip patiems atrodė - ne vienas žmogus sakėsi skaitąs mūsų blogą (dėkui mieliems skaitytojams, pasirodo ne vien sau rašau), kiti pažino mūsų atstovaujamą prekinį ženklą, pasidžiaugė gerai besinešiojančiais rūbais. Be jūsų visų, mielieji, nežinau ir kaip būtume visas dienas ištvėrę - nes vakare jau būdavom kaip reikiant išvargę.

O čia pakeliui namo.

Iki kitų susitikimų - tiek parduotuvėje, tiek parodose!

Panašūs įrašai:

 1. A la florentinai arba avižiniai sausainiai kitaip
 2. Antroji dalis: Briuselis ir Prémaman namai
 3. Penktadienis su mama, arba naminiai sausainiai, šerkšnas ir žaidimai
 4. Liūdnas įrašas, arba kas daros su medicina Lietuvoje
 5. Vaikai panašūs į antis, arba vandens žaidimai

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

5 komentarai apie “Paroda, arba kur buvom pradingę”

 1. eglesias says:

  Šaunuoliai, taip toliau pirmyn primyn ir pirmyn. O jau Joriukas darbininkėlis nuo mažumės, užaugęs daug verslo subtilybių žinos :D

 2. Eitnė says:

  Dėkoju už palinkėjimus.

 3. pilka says:

  Tai buvot sostinej? Kaip gaila, kad nezinojau, buc atlekus i paroda... Saunuoliai!

 4. Eitnė says:

  Ačiū, pilkut, mėnesį šnekėjau, matyt reik ilgiau :D

 5. pilka says:

  Tai man gi asmeniskai reikia:) as daznai neprigirdziu:))))

Atsakyti