prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Kelios greitos idėjos Mamų dienai

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Nuotrauka iš shindigzparty.wordpress.com

Tėčiai manęs vis klausia, ką galėtų padaryti savo mamoms ir savo vaikų mamoms. Ką aš galiu atsakyti? Pagalvojau apie idėjas, kurios galėtų padėti:

 • Sudarykite tokį meniu, kad vaikai galėtų padėti pagaminti. Aišku, pasirinkite receptą, kad vaikams būtų smagu - net mažiausias gali padėti plakti kiaušinį omletui, gražiai į lėkštelę sudėti duonos gabaliukus. Tegul patiekalas nebus pats įmantriausias, bet mamai atrodys, kaip restoranų gaminys. Tikrai tikrai!
 • Išmokykite vaikus kokią nors dainelę, tegul jie dainuodami atneša mamai pusryčius į lovą.
 • Iškepkite kokį nors pyragą.Jis nebūtinai turi būti sudėtingas. Papuoškite jį M&M ar panašiais saldainiais  - jais galima rašyti raides, išdėlioti ornamentus. Jeigu jau visiškai neišdrįstate kepti, nupirkite nepuoštą tortą ir jį dekoruokite su vaikais.
 • Sugalvokite kokią nors pramogą. Nebūtinai tai turi būti brangu - suraskite gražią vietą iškylai ant žolės, nuvežkite į mielus prisiminimus keliančią vietą.
 • Nepamirškite gėlių (tai nebūtinai turi būti metrinės raudonos rožės, nebent jūsų moteris tikrai mėgsta tokias) - plūkių, raktažolių ar kitų lauko gėlių puokštė tikrai pradžiugins ne mažiau.
 • Išjunkite televizorių, kompiuterį ar kitą daiktą, kuris suvalgo jūsų laiką, ir tą sekmadienį tiesiog pabūkite kartu!

Mylėkite savo mamas ir leiskite pajusti joms savo dėmesį!

Panašūs įrašai:

 1. Kelios idėjos, kai norisi kažką pakeisti
 2. Eglės idėjos Valentino dienai
 3. Iš mamų pašnekesių: apie dantukus, jų valymą ir kitus rimtus dalykus
 4. Iš mamų pašnekesių. Apie metinuko maistą
 5. Idėja namams: kelios improvizacijos tulpių tema

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

Atsakyti