Idėjos namams: dar kelios advento kalendoriaus interpretacijos

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Tinklalapyje francineclouden.typepad.com galite rasti išsamią instrukciją, kaip pasidaryti advento kalendorių  iš popieriaus tūtelių. Nuotrauka iš ten pat.

Panaudoję dvidešimt keturias dėgtukų dėžutes ir stilingą stiklainį, galite sukurti kalendorių, kaip tai padarė tinklalapio zombieandprejudice.blogspot.com autorė. Nuotrauka iš ten pat.

Jau panašus kalendorius yra buvęs, tačiau tikriausiai nieno nėra įdomiau nei klasika. Kiekvienas žmogus išsirenka savo skonio medžiagas, spalvas, išdėstymą, simetriją.  Šį sykį tai LinaLoo tinklalapio idėja.

 


 Štai centsationalgirl.com tinklapio autorius siūlo panaudoti šiam tikslui  dekoratyvinius kibirėlius:

O štai canadianliving.com siūlo advento kalendorių nusimegzti. Tai nėra įprastos kojinaitės, bet atrodo irgi labai žavingai:

 

Gražaus švenčių laukimo.

Panašūs įrašai:

  1. Idėja namams: dar vienas advento kalendorius
  2. Idėja namams: Advento kalendorius iš degtukų dėžučių
  3. Kaip mes gaminom Advento kalendorių
  4. Idėja namams: skelbimų lenta kitaip
  5. Idėja namams: Advento kalendorius
This entry was posted in Kalėdos, dienos vaizdas, idėjos namams, rankdarbiai, žaislai and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Facebook komentarai:

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>