Provanso stiliaus svetainė į galvą ateina šiltos vasaros dienos. Pilnas saulė ir kvapas gėlės. Tipiškiausia tai levandos, lelija, kamelija ir padidėjo. Vidiniai audinių, tapetų ir vazos motyvai puikiai papildys mūsų romantišką interjerą. Prancūzų kalba romantizmas tai pastebima ir baldų stiliumi. Bet kokios dekoracijos ir taip pat yra svarbios drožyba. Priešingai nei atrodo, nepaisant vyraujančios baltos spalvos, Provanso stiliaus yra labai daug šilta ir jaukus. Ir kaip tai įgyvendinti salone - sužinosite perskaitę mūsų straipsnį.

Kaip papuošti svetainę Provanso stiliumi?

Salonas tai labiausiai matoma vieta bet kuriuose namuose. Tai taip pat dažniausiai naudojamas kambarys kasdieniame gyvenime. Tai čia mes ilsimės lauke ir mums smagu. Taip pat leidžiame laiką su pakviestais draugais ir šeima. Trumpai tariant, taip yra mūsų namų širdis.

provence
šaltiniai: hellolovelystudio.com

Originalus Provanso interjeras būdingas gana puiku vietostačiau lengvai galėsime ir jį paįvairinti maža svetainė daugiabučiame name. Turime nepamiršti nepersistengti su dekoracijų ir aksesuarų skaičiumi, kad išlaikytume labai tipišką, laisvą oro srautą.

Provanso terasa
šaltinis: onekindesign.com

Terminas subtilus formos, draugiškas klimatas ir tiesioginis ryšys su gamta, daugelis menininkų mėgsta Provansą. Daugiausia kalbame apie tokius impresionistus kaip van Gogas, Gauguinas, Jeanas Cocteau ir Cezanne’as. Taip pat Picasso, Ir netgi Gombrovičius jie buvo Prancūzijos pietų mėgėjai. Jų pasiekimai turi daug sąsajų su regionu. Kas juos tuo pradžiugino?

  • lengvas
  • Peržiūrėjo
  • vietos
  • švara
  • gamta
  • ramybė ir harmonija

Provanso stiliaus svetainė - kokios spalvos yra geriausios?

Naudojamas bet kokio interjero pagrindas išdėstomos spalvos. Svetainė, kuri, kaip jau minėjome anksčiau, yra namo centras. Todėl verta tam skirti ypatingą dėmesį ir šiek tiek su juo dirbti. Tinkamiausia Provanso stiliaus svetainės spalva yra visų pirma baltas ir visi jo atspalviai. Sieną nudažyti balta spalva bus tinkama padidintiir po vieną tipą apšvietimas kambariai. Pro langus krentanti saulės šviesa atsispindės ant jų paviršiaus ir padarys mūsų kambarį minkštą. svelme ir svelme.

Provanso stiliaus svetainė
šaltiniai: antiquebarrelcollection.com

Provanso stiliaus svetainės papildomos spalvos yra medis smėlio spalvos. Jie sušildys net gražiausią baltą, jie pridės glamour. Mes galime tiesiog jį įtraukti į natūralų, kokos prekės arba dažyti bet kurį iš sienos šiltame pavėsyje smėlio spalvos.

Provanso stilius namuose neturėtų apsiriboti šiomis spalvomis. Norėdami pridėti tam tikrą charakterį ir nuotaiką, pasirinkite kitą sienos spalvą.

1) Tamsiai pilka

Jis tinka dideliems kambariams, nes vizualiai padarys jį mažesnį. Tuo pačiu tai pridės daug jaukumas ir nuotaika. Mažesniems paviršiams rekomenduojame naudoti galbūt šviesesnius tonus. Tačiau atminkite, kad šviesiai pilka svetainė bus daug vėsesnė, kurią reikės subalansuoti su kitomis dekoracijomis ir aksesuarais.

kaimiško stiliaus svetainės išplanavimas
šaltinis: getinspiring.com

2) geltona

Savo ruožtu spalva nuves mus į šiltą, vasara dienų. Tai sušildys ir užpildys mus teigiamas energijos. Pasirinkite balintą klasikinio Provanso stiliaus versiją. Tačiau jie nori sustiprėti ir tuo pačiu suteikti modernesnę mūsų naujos svetainės išvaizdą, pasirinkti šiuolaikines sienų spalvas, t sultingas spalva.

geltona kaimo svetainė
šaltinis: luxuryproducts.pl

3) levandų spalva (visi atspalviai)

Tai ypač pasakytina apie Provansą. Jis atėjo iš didžiulių regiono gyventojų levandų laukai, tiesiogiai importuojami į. Todėl šios spalvos sienos, baldai ir aksesuarai visada laukiami, kai pasirodo tokio tipo gyvenamojo kambario išdėstymas. Tai tapo įdomiu pasiūlymu drąsesniems stiprus žibuoklės. Puikiai tiks ryškus ir net tamsus šiuolaikinio Provanso stiliaus.

levandų Provanso stiliaus svetainė su baltais baldais
šaltinis: luxuryproducts.pl

4) želdiniai

Tai dar viena spalva, kuri labai entuziastingai pristatoma tipiškam Provanso interjerui. Jei gyvename daugiabutyje ir negalime savo kambaryje įvesti natūralios žalumos, ją panaudosime dekoravimui. Įdėkime ir jį augalųtai padarys mus pajėgius atsipalaiduoti lauke po sunkios dienos.

žalia Provanso stiliaus svetainė
šaltinis: barronsfinancialservices.com

5) pudra rožinė

Įtraukite jį į savo interjerą ir jausitės lengvai ir romantizmas. Ši spalva taip pat puikiai tinka gėlių dekoracijoms, tokioms kaip pagalvės ir užuolaidos. Standartinis baltos, rausvos ir žalios spalvos derinys atrodys puikiai.

šaltinis: deccoria.com

Taip pat žiūrėkite: Toskanos stilius. Kaip papuošti itališką idilę savo namuose
?

Provanso stilius - baldai, kurie pakeis jūsų kambarį

Provanso stiliaus baldai daugiausia būdinga turtingas dekoracijos. Ji atrodo išraižyta per ir stilizuota atlošai kėdės ir masyvi apdaila komoda. Pat foteliai stovėdamas ant elegantiškų kojų, jis yra pilnas. Dažnai jų galime rasti gražiose suklastotose rankenose ir durų rankenėlė. Daugiausia randame levandų motyvų, taip pat vynuogių, alyvuogių ir vaisių.

Prancūzijos Provanso stiliaus svetainė
šaltiniai: specialūs namai.com

Tipiška provanso stiliaus svetainė yra užpildyta audiniais, aptrauktais tokiais audiniais kaip: kretonas ir žakardas. Jie labai dažnai būna konkretūs gėlių ir gėlių motyvai. Jų taip pat galima rasti ant užuolaidų ir pagalvių, taip pat ant staltiesių. Ją papildys reprezentatyvi XVII a. Aplinka vazossu tomis pačiomis gėlėmis kaip ant dekoracijos. Tai Provanso perlas boutis, ty raštuota, minkšta ir dygsniuota lovatiesė stalui ar lovai.

Provanso stiliaus svetainė su stalo ir sienų dekoracijomis
šaltiniai: specialūs namai.com

Kitas labai svarbus elementas yra ištrynė medis. Sutiksime juos visur. Iš jo taip pat gaminamos sofos ir sofos spinteles ir svetainę. Taip pat galime rasti šią savitą tendenciją Įjungta grindys, per logiir net ant lubų (sijų). Kodėl provanso stiliaus butas pilnas pjautų medinių baldų? Priežastis labai paprasta. Na, visi šie elementai ir baldai yra Provanso regiono interjere ir ten buvo daugelį metų. O „nuvalymo“ efektas yra natūralus dažų lupimo reiškinys. Taigi tai yra natūralaus, ilgalaikio naudojimo rezultatas. Tačiau šiuolaikiniai Provanso svetainės baldai laikomi tokiu stiliumi, nes po daugelio šio stiliaus išlaikymo metų jis tapo jo funkcija savotiškas.

balta ir pilka Provanso stiliaus svetainė
šaltinis: roomizy.com

Tai yra įdomi medinių baldų stilizavimo alternatyva kalta geležis. Jie yra papildomi kokos stalviršiai. Įdomus sprendimas taip pat gali būti jų derinimas su iš šiaudų austi fragmentai. Tai gali būti, pavyzdžiui, spintelių fasadai, stalčiai ar kėdžių sėdynės.

Provanso ir kaimo stiliaus svetainė
šaltinis: carlaaston.com

Taip pat žiūrėkite: Kaip papuošti svetainę su židiniu? Geriausi sprendimai

Tipiški Provanso tapetai

Tapetai yra labai gera idėja dekoruojant interjerą Provanso stiliumi. Jie akimirksniu sukurs tipišką atmosferą. Jų dėka galėsite organizuoti savo mažąjį Provansą savo bute. Pirmasis mūsų pasiūlymas yra sienų dekoravimas svetainėje su tapetais su augaliniu motyvu. Didelio dekoratyvumo dėka galėsite pasirinkti paprastesnės formos baldus. Keisti galimą nuotaiką bus labai paprasta - tiesiog klijuosite naują tapetą.

gėlių tapetai
šaltinis: lizmarieblog.com

Provanso stiliaus svetainė taip pat bus patenkinta kitu pasiūlymu. Jis pritvirtintas prie sienos medžio imitacija. Tai veiks puikiai atšilimas kambarys, o prieš jį atrodys gražūs balti baldai. Pastaroji koncepcija daugiausia skirta didesniems kambariams. Savo erdvią Provanso stiliaus svetainę papildykite, pavyzdžiui, tapetais su levandų lauku. Pasirinkite tokį, kuris galvoja toli perspektyvair jūs suteiksite savo interjerui originalią erdvę. Šio tipo tapetai taip pat puikiai papuoš žolę, suteikdami jai švelnų, vasarišką pobūdį.

Harmoningas Provanso stilius - aksesuarai yra svarbūs!

Susitarimas Provansas salonas taip pat reikalauja rafinuotumas informacija. Tai labai dažnai apima kamuoliukus apdaila lubos privalomas trynimas arba nudažytas baltai. Jie gali padaryti interjerą labiau išvaizdą kaimiškas nei Provanso, todėl visa tai priklausys nuo kitų priedų. Pasinaudokite akmens, keramikos ir kalvio privalumais. Taip pat atminkite apie audinių gėlių raštus.

Taip pat žiūrėkite: Kaimo stiliaus virtuvė - kaip organizuoti?

Provanso stiliaus valgomasis
Šaltinis: belleescape.com

Provanso stiliaus aksesuarai pasižymi tuo, kad jie mėgsta būti minkšti ir raštuoti. Užbaikite juos nėriniai, pakraštyje ir išgalvotas maivymasis. Tai papildys jausmą idiliškas ir nerūpestingas. Puikiai tiks visos lovatiesės, dekoratyviniai audiniai ir lengvos, sunkios užuolaidos. Taip pat lažinkis veidrodis dekoratyviniame rėme. Pageidautina raižyti ir sidabruota arba pjauta mediena. Be dekoratyvinės funkcijos, jis vizualiai padidins kambarį, suteiks jam lengvumo ir blizgesio. Būdamas šviesoje, verta paminėti labai įdomų akcentą, kuris tikrai patiks jūsų svetainei - provanso stilių mėgsta papildyti stiklu ar krištolo šviestuvai.

pilka Provanso komoda
šaltiniai: specialūs namai.com

Kokios lempos Provanso svetainei?

Labiausiai prieinama rinkoje avių, šviestuvus ir šviestuvus tikriausiai priderinsite prie savo naujo dizaino svetainėje. Daugiausia todėl, kad tai yra stilius, jungiantis daug skirtingų elementų. Svetainės lempos bus tokia įdomi užduotis, į kurią teks atkreipti dėmesį ne tik kabantis avių pagrindinis, taip pat papildomas. Provanso stiliaus kambaryje taip pat reikia dekoratyvinių šviesos šaltinių, tokių kaip toršeras ir stalo lempa. Pagrindinės šviestuvų formos, kurios puikiai derės prie išdėstymo, yra šios:

šaltinis: laurelberninteriors.com
  • krištolas - dos …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *