Židinys bute. Kaip juo pasirūpinti, kad jis visada atrodytų puikiai?

Nors šių metų žiema švelni, daugelis iš mūsų vis dar reguliariai skundžiasi šalčiu. Norėdami sušilti, mes kiekvieną vakarą tvirtai apsivyniojame šiltu antklodžiu, mėgaujamės puodeliu karštos arbatos ir sėdime prie ugnies. Deja, dažnai nutinka taip, kad mūsų židinys pasirodo esąs didelis nusivylimas. Ką su tuo daryti?

Jei svarstome, kaip prižiūrėti židinį, kad jis tinkamai atliktų savo funkciją, ir kaip padaryti, kad jis visada atrodytų gerai, o mūsų interjerui suteiktų stiliaus ir jaukios atmosferos, padės mūsų trumpas vadovas.

Židinio grotelės bute

Nepamirškite apie saugumą

Nors dauguma mūsų židinį sieja su jaukia, jaukia atmosfera, jo turėjimas taip pat siejamas su didele atsakomybe. Nepakankamas židinio įrengimas ir įvairūs su juo susiję gedimai gali tapti daugelio tragedijų priežastimis. Norėdami jų išvengti, nepamirškite laikytis galiojančių įstatymų, pagal kuriuos kiekvienas židinys turėtų būti tikrinamas bent du kartus per metus. Norėdami organizuoti tokio tipo patikrinimą, turime susisiekti su specialistu, kuris galės aiškiai nustatyti įrengimo būklę ir patikrinti, ar krosnis nekelia grėsmės namui.

Statyk už gerą kurą

Kuras yra vienas iš svarbiausių elementų, darančių įtaką mūsų židinio būklei. Jei norime, kad židinys daug metų išliktų puikios formos, naudokime kietmedį. Dėl mažo dervos kiekio iš tokio tipo medžių pagaminti rąstai neužteršia intarpo, todėl židinys ilgiau išlieka funkcionalus. Taip pat niekada nepamirškite, kad prieš deginant medieną reikia kruopščiai išdžiovinti - tokia procedūra prailgina tinkamą mūsų židinio veikimo laiką.

Gerai prižiūrimas židinys yra švarus židinys

Kova su purvu yra svarbus taškas prie gerai prižiūrimo židinio. Norėdami kuo ilgiau ja mėgautis, niekada neturėtume nuvertinti jo grynumo. Reguliariai atsikratykite stalčiuje susikaupusių pelenų ir pašalinkite suodžius, nusėdusius židinio sienelių viduje. Taip pat turėtume nepamiršti sistemingai nuvalyti stiklą. Kruopščiai išvalę po kiekvieno naudojimo, daugelį metų mėgausimės nepertraukiamu gyvos ugnies vaizdu.

Išraiškingas stilius suteiks interjerui charakterio

Būna, kad mūsų židinys išeina iš mados arba mums jis paprasčiausiai nebetinka. Tačiau užuot nusprendę dėl labai brangaus viso židinio pakeitimo, susitelkime į paviršutinišką jo atnaujinimą. Daugelio parduotuvių, kurios specializuojasi židinių pardavime, asortimente yra visi elementai, reikalingi norint pakeisti mūsų krosnies stilių. Specialūs apvalkalai, elegantiški korpusai ir židinio grotelės leis lengvai pritaikyti židinio dizainą pagal mūsų skonį, pobūdį ir butą. Dėl kelių paprastų žingsnių mūsų židinys atrodys kaip naujas ir taps viso namo siela.

Jei ieškote židinio grotelių, patikrinkite https://kratki.com/sklep/pl/category/10/kratki!

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *