1. Kodėl verta žaisti stalo žaidimus? Privalumai ir trūkumai

Nuo vaikystės galite prisiminti žaidimus, panašius į Kinijos ar Europos „Eurobusiness“, kurie buvo nepaprastai įdomūs, nepaisant minimalistinio dizaino, menko žaidžiamumo ir kuklios žaidėjų sąveikos. Kaip jie jiems patiko!

Šiuo metu jaučiame tikrą stalo žaidimų galvos svaigimą. Tačiau jums tikriausiai kyla klausimas, ar šiais laikais verta pradėti savo nuotykius nuo senosios mokyklos stalo žaidimų? Juk turime planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kompiuterius, kuriuose galime įdiegti daug žaidimų! Taip, bet mes vis tiek manome, kad stalo žaidimai turi nuolatinę atmosferą ekrane.

Kokie yra stalo žaidimų privalumai ir trūkumai?

Trūkumai:

 • žaidimai nėra pigūs ir tam tikru momentu jie gali nusibosti, ypač jei žaidime yra nedaug galimų scenarijų
 • kai kurie žaidimai gali sukelti nesveiką konkurenciją
 • Deja, daugeliui žaidimų reikia bent valandos žaisti
 • stalo žaidimai reikalauja, kad visi žaidėjai būtų surinkti vienoje vietoje (skirtingai nei kompiuteriniai žaidimai), ir kuo daugiau žaidėjų, tuo geriau

Privalumai:

 • Stalo žaidimai moko laikytis tam tikrų taisyklių, o tai yra svarbiausia pamoka patiems mažiausiems, nes jos neleidžia apgauti
 • jie lavina susikaupimą, dėmesį ir daugeliui jų vaizduotę
 • jie stiprina šeimos ryšius tarp draugų ir leidžia geriau susitikinėti
 • Edukaciniai stalo žaidimai yra puikus būdas mokytis mažiems ir dideliems, o loginiai žaidimai toliau lavina mąstymą

3. Geriausi stalo žaidimai - TOP 8 stalo žaidimų reitingas

- Išmokite investuoti, tai yra, PINIGŲ SRAUTAS 101 - Robertas KIYOSAKI

pinigų srautų finansinis žaidimas, kurį atliko Robertas Kiyosaki

Stalo žaidimą „Cashflow 101“ sukūrė garsusis amerikiečių pinigų investavimo guru Robertas Kijosaki. Neslepiame, kad daugelis žmonių dviprasmiškai vertina jo kūrybą … bet ne apie tai šiandien!

Pinigų srautas nuo 101 iki mokomasis ekonominis žaidimas maks. 6 žmonės minimalus reikalingas amžius yra 14 metų. Kijosakyje sužinosite verslo pagrindus, investicijas ir strategijas, kurios leis jums išeiti iš žiurkių lenktynių ir pradėti rimtai investuoti.

Pirmą kartą prekiaudami „Cashflow 101“, sužinosite savo profesiją, turtą, finansinius įsipareigojimus ir skolas. Tada pradedate žiurkių lenktynių etapą, iš kurio norite išeiti (natūraliai). AKaip? Tvarkyk savo gyvenimą ir investuok taipgeneruoti pasyvias pajamas didesnis nei jūsų išlaidos! Kai jums pasiseks, prasidės antrasis, įdomiausias žaidimo etapas, kuris yra investavimas į vis didesnes įmones, turinčias daug daugiau lėšų nei anksčiau.

Kaip minėta pirmiau - tai edukacinis žaidimas, taigižaidimas, kuris supažindins jus su investicijų pasauliu ir supažindins su profesionalia terminologija. Ypač rekomenduojame jį finansuoti entuziastams, taip pat jauniems žmonėms, norintiems išmokti finansų valdymo. Nors tai „sausas“ mokslas, nes mes jo neinvestuojame į realius išteklius Žaidime gausu tikrų įvykių ty: šeimos plėtra, paskolos ar netikėtas darbo praradimas.

„Cashflow 101“ yra „Cashflow 202“ tęsinys, kuris jau sukurtas patyrusiems žaidėjams, kurie puikiai jaučia finansus.

Privalumai

Žaidimas finansuoja tiek jaunus žmones, tiek suaugusiuosius

galite žaisti su dviem ar šešiais žmonėmis

Trūkumai

ilgas žaidimo laikas (nuo 60 iki 180 minučių)

- socialinis stalo žaidimas, ty „RUMMIKUB Exclusive“

geriausi stalo žaidimai

„RUMMIKUB Exclusive“ yra socialinis „TMToys“ pasiūlymas 2–4 žaidėjai. AMinimalus žaidėjo amžius yra 7 metai, o vidutinis žaidimo laikas yra ne daugiau kaip 30 minučių. Pakuotėje rasite 100 kauliukų, 4 kauliukų stovus ir žaidimo vadovą.

RUMMIKUB nėra sudėtingas žaidimas, todėl visi jį supras. Pagrindinė žaidimo taisyklė? Pirmiausia atsikratykite kubelių! Tačiau nepamirškite tai padaryti tam tikru būdu. Turite apibūdinti grupę ar seriją. Grupę sudarys 3–4 vienodo skaičiaus, bet skirtingų spalvų kubeliai. Kita vertus, seriją sudarys kubai, sunumeruoti iš eilės ir tos pačios spalvos.

Privalumai

Žaidime nėra sudėtingų taisyklių

Žaidimas yra trumpas (iki 30 minučių), todėl puikiai tinka vakarui su draugais

Trūkumai

Žaidime nėra patrauklių siužetų, todėl daugeliui jis gali būti nepretenzingas

- „Catan“ kolonistai, dar žinomas kaip „Catan“: stalo žaidimas strategams

„catan“ stalo žaidimų kolonistai

Stalo žaidimas iš leidyklos „Galakta“3-4 žmonės, tačiau žaidimų plėtiniai apima žaidimą didesnėje grupėje. Vidutinisvieno žaidimo laikas yra 45-60 minučių. Žaidimas rekomenduojamas žmonėmsnuo 10 metų amžiaus.

Katanos naujakuriams skirtas žaidimas daugiausia pagrįstas jo kolonijos įkūrimu neseniai atrastoje Katanos saloje. Kiekvienas dalyvis (taigi ir kiekviena kolonija) renka gamtos naudą, kuria kvartalus ir kelius bei pradeda prekybą su kitais žaidėjais. Kas laimi ir kada? Laimi tas žaidėjas, kurio kolonija pirmą kartą gauna 10 taškų.

„Catan“ naujakuriai taip pat turi įvairius plėtinius, todėl jums niekada nebus nuobodu žaidime, o atostogauti galite pasiimti „Catan: Travel Version“.

Pavyzdžių pavyzdžiai:

 • Jūrininkai
 • Mokslininkai ir piratai
 • Pirkliai ir barbarai
 • Miestai ir riteriai
 • Jūrinės legendos
 • Katanos dvikova
 • „Catan Thrones“ žaidimas

Prisiminti! Pirkdami naują detalę turite patikrinti, ar ji bus suderinama su jūsų pagrindine versija.

Privalumai

Žaidėjas gali pasirinkti skirtingas kolonijos vystymo strategijas ir susikurti savo stilių

Didžiulis papildymų skaičius, todėl žaidimas niekada nėra nuobodus

Trūkumai

ne visi priedai atitinka pagrindą (medžiagų, iš kurių gaminami elementai, skirtumai)

atsitiktinumas vaidina didelį vaidmenį

- Stalo žaidimas patyrusiems kolekcininkams, ty SPLENDOR

puošnumo stalo žaidimas

REBEL pasiūlymas kun.d 2-4 žmonės. Oficialiai žaidimas yra nuo 10 metų, tačiau (su nedideliais pakeitimais)jį gali žaisti ir jaunesni vaikai. Vieno posūkio ilgis yraTrisdešimt minučių.

„Splendor“ yra kolekcinis žaidimas, leidžiantis keliauti laiku ir tapti renesanso laikų prekybininku, kuris renka išteklius. AŽaidimo atsitiktinumas yra vidutinės svarbos. Didėjant turtui, prestižas, kurį galiausiai manome, didėja. Kiekviename posūkyje žaidėjas gali priimti vieną iš trijų sprendimų:Laimi žaidėjas, surinkęs daugiausiai prestižinių taškų.

Privalumai

paprastos žaidimo taisyklės, todėl net jaunesni vaikai gali tai žaisti

gražūs žemėlapiai, kuriuos sukūrė Markas Andre

Žaidimas nėra ilgas, bet tai priklauso

Trūkumai

Ilgainiui žaidimas yra tik taškų rinkimas

žaidėjai kaltina klimato trūkumu

- MONOPOLY - žanro klasika visai šeimai

Lenkijos monopolija yra gražus geriausių stalo žaidimų reitingas

Ar yra kas negirdėjęs apie šį stalo žaidimą? Mums atrodo, kad tokios galimybės nėra. Monopolija yra būtina visai šeimai.

Klasikinė „Monopolio“ versija yranekilnojamojo turto pirkimo žaidimasir investicijos skirtas 2 - 6 žmonėms. Vieno žaidimo laikas svyruoja nuo vienos iki trijų valandų, priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus. Monopolija nėra sudėtingas žaidimas ir vadinamasis sutapimas. Jis rekomenduojamas vyresniems nei aštuonerių metų žmonėms.

Monopolija buvo sukurta 1930 m., Ty per Didžiąją depresiją JAV. Per šį laiką ji turėjo daug tęsinių, teminių leidimų ir kopijų, kurių lentos turi konkrečiai šaliai būdingų bruožų. Į monopoliją panašūs žaidimai apima europinį verslą.

Įdomiausios monopolijos išlaidos apima:

Monopolijos jaunesnysis - naujausia versija su taisyklėmis, pritaikytomis mažiausiems vaikams (nuo 5 metų amžiaus). Žaidimas yra tinkamas, norint supažindinti vaiką su verslo ir ekonomikos pasauliu 🙂

geriausių monopolinių jaunių stalo žaidimų reitingas

„Fortnite“ monopolija - Versija kompiuterinių žaidimų „Fortnite“ mėgėjams, kur svarbu tik išlikimas. Šiuo klausimu skaičiuojami ne pinigai, o jūsų … gyvenimo taškai, tačiau žaidimo eiga priklauso ne tik nuo įprastų kauliukų, bet ir nuo veiksmo kauliukų, kurie žaidimą paverčia dar įdomesniu.

geriausias stalo žaidimo „Fortnite“ monopolinis rangas

„Monopoly Ultra Banking“ - atnaujinta „Monopolio“ versija, kurioje turite mokėjimo terminalą, o ne fizinius pinigus. Nebereikia skaičiuoti ir apgaudinėti. 😉

geriausių ultimonopolinių monopolinių stalo žaidimų reitingas

„Sostų žaidimo“ monopolija - Versija, pagrįsta HBO hitų serija. Jūs perkate nekilnojamąjį turtą „Vasteras“ ir padidinate savo turtus, kad nugalėtumėte konkurentus.

sosto monopolijos žaidimas

Kitos versijos rasite:

 • „Monopoly Disney“, „Cheaters Edition“ ir „Monopolio draugai“ arba „Didžiojo sprogimo teorija“.

Tai tik keletas šiandien galimų monopolinių išlaidų. Jų yra tikrai dešimtys, ir jie tinka visiems skoniams

Privalumai

didžiulis pataisymų ir versijų pasirinkimas

puikus žaidimas visai šeimai

labai gera žaidimo kokybė (nors daugelis žaidėjų skundžiasi pinigų uždirbimu popieriuje)

Trūkumai

deja, monopolija negali pasikliauti įdomia istorija

Daug kas priklauso nuo atsitiktinumo, dėl kurio žaidimas yra žemas

- Valaras morghulis - Sostų stalo žaidimas

„Sostų žaidimas“ yra kultinė HBO serija, kuri buvo perduota ant stalo strateginio žaidimo forma. Skirtas3 - 6 vyresni nei 14 metų žmonės. Žaidimo laikas gali tęstisnuo 2 iki 4 valandųtodėl tikimės, kad turite daug laisvo laiko. 🙂

„Game of Thrones“ stalo žaidimas yra strateginis stalo žaidimas, kurį sustabdys liūto dalis visų pasirinktų strategijos planų, aljansų ir … Kaip ir knyga ar serialas, „Sostų žaidime“ nėra tikros draugystės. Yra tik pelningi paktai.

Privalumai

standžiai pagaminta lenta ir atskiri elementai

Žaidimas orientuotas į sąveiką, kurios dėka jis turi aukštą žaidimo lygį

puikiai tinka iki 6 žmonių

Trūkumai

žaidimo stalas užima daug vietos

taisyklės yra sudėtingos ir jūs turite grįžti vėl ir vėl, kad galėtumėte pradėti

- Važiuokite traukiniu: Europa - šeimos stalo žaidimas kelionių mėgėjams!

stalo žaidimo reitingas Įlipimas į traukinį: Europa - šeimos stalo žaidimas kelionių mėgėjams

Populiarūs šeimos žaidimai Būk traukinyje europietiška versija. Žaidimas nuo 2 iki 5 žmonių, minimalus žaidėjų amžius yra 8 metai. Vieno žaidimo trukmė akivaizdžiai priklauso nuo skaičiaus …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *