IKEA veidrodžiai - geri, praktiški ir universalūs sprendimai

„Ikea“ parduotuvėse siūlomas platus įvairių veidrodžių modelių pasirinkimas. Siūloma dešimtys skirtingų produktų. Jie pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. „Ikea“ veidrodžiai yra modernūs ir praktiški sprendimai, kurie suteiks mūsų interjerui įdomų pobūdį. Didelis „Ikea“ produktų pranašumas yra galimybė stebėti juos gyvai stacionariose parduotuvėse aplinkoje, panašioje į tą, kurią randame savo namuose. Šiame straipsnyje mes supažindiname jus su įdomiausiais „Ikea“ veidrodžių modeliais ir jų išdėstymo rekomendacijomis. Kviečiame skaityti!

Kurį IKEA veidrodį turėčiau pasirinkti?

„Ikea“ veidrodis, stovintis, kabantis, su rėmeliu arba be jo. Kas bus geriausias? Viskas priklauso nuo aplinkos, į kurią dedame veidrodį. „IKEA“ pakabinamas veidrodis sutaupys kuo daugiau vietos, o „Ikea“ stovintis veidrodis taip pat bus įdomus dekoratyvinis elementas. Veidrodis su plonu rėmu arba be jo bus puikus pasirinkimas šiuolaikiškam ir minimalistiniam interjerui. Kambariui, kuriame gausu detalių ir stilistinių akcentų, verta rinktis veidrodį su dekoratyviniu rėmu. Taip pat svarbu naudoti pasirinktą produktą. Makiažo veidrodis gali būti nedidelis, nes mes norime pamatyti tik savo veidą. Mes norime salėje pamatyti visą savo figūrą, todėl mums reikės didesnio veidrodžio.

IKEA veidrodis salei - kokie variantai?

„Ikea“ žolės veidrodžiams būdingas didelis aukštis, dėl kurio jie leis mums pamatyti visą mūsų figūrą. Tai yra pageidautina, nes prieš išeidami iš namų norime patikrinti jūsų išvaizdą nuo galvos iki kojų. Siūlome minimalistinius modelius, taip pat tuos, kurie yra su plačiu ir storu rėmu.

Kuris IKEA veidrodis bus geriausias?

1. „Ikea“ veidrodžiai, skirti NISSEDAL salei

„Ikea“ veidrodžiai, skirti NISSEDAL salei

Veidrodis mediniame rėme „Ikea Nissedal“ yra idealus salės pasirinkimas. Tai susiję su matmenimis 150×40 arba 150×65, kurie leidžia lengvai pamatyti veidrodyje iš arti ir iš tolo. Rėmas yra trijų spalvų: baltas, juodas ir šviesus ąžuolas. Dėl minimalistinio dizaino šis „Ikea“ pakabuko veidrodis yra tobulas, kai jis dedamas tarp paveikslų. Kaina yra 129 EUR arba 199 EUR (priklausomai nuo spalvų varianto).

Privalumai

kokybiškas apdirbimas

2 matmenų variantai ir 3 rėmelio spalvos, iš kurių galima rinktis

galima pakabinti vertikaliai arba horizontaliai

Trūkumai

gana sunkus surinkimas

kaina galėtų būti šiek tiek mažesnė

2. „Ikea Knapper“ stovintis veidrodis

„Ikea Knapper“ veidrodis

„Ikea Knapper“ koridoriaus veidrodžiai yra ne tik funkcinis kambario elementas, bet ir dekoratyvinis. Šis IKEA grindų veidrodis turi paprastos formos plieninį rėmą, labai stabilų ir lengvą. Tai leidžia lengvai pertvarkyti dizainą. Veidrodžio gale yra kabliukai, ant kurių galime pakabinti, pavyzdžiui, papuošalus. Ant barų galite padėti drabužių pakabas arba pakabinti skėtį. „Knapper“ yra labai praktiškas veidrodis, kuris puikiai atrodo stovint koridoriaus ar spintos kampe.

Trūkumai

užima reikšmingą vietą

tik vienos spalvos versija

3. IKEA FREBRO žolės veidrodis

„Ikea“ veidrodis FREBRO salei

„Ikea“ pakabinami veidrodžiai iš „Frebro“ serijos puikiai tinka žolei. Matmenys yra 20×120 cm, todėl jie užima mažai vietos ir tuo pačiu leidžia pamatyti visas mūsų figūras viduje. Čia nerasime jokio rėmo. Veidrodis tvirtinamas 4 laikikliuose, kurie prisukami tiesiai prie sienos. Štai kodėl „Ikea“ veidrodžiai be „Frebro“ rėmo idealiai tinka siauroms salėms. Neabejotinas pranašumas yra žema kaina - 25 EUR.

Privalumai

galima pakabinti horizontaliai arba vertikaliai

Trūkumai

20 cm pločio gali būti per siaura

IKEA vonios veidrodžiai - ar tai gera idėja?

Vonios kambarys yra erdvė, kurioje stengiamės pasirūpinti savo išvaizda. Taigi sunku įsivaizduoti vonios kambarį be veidrodžio, kuriame galėtume pamatyti save kasdieninėje veikloje. „Ikea“ vonios veidrodžiai yra geras ir patvarus pasirinkimas, tinkantis bet kuriame vonios kambaryje.

Kokį IKEA veidrodį vonios kambariui turėčiau pasirinkti? klasifikacija

1. „Ikea“ apvalus veidrodis Stokholmas

„Ikea“ apvalus veidrodis Stokholmas

Šį apvalų IKEA veidrodį galima įsigyti 2 skersmens dydžiais: 60 arba 80 cm. Netaisyklingas rėmo storis suteikia nepakartojamą estetiką ir gali suformuoti nedidelę lentyną veidrodžio apačioje. o didesnės versijos atveju galite pasirinkti 2 atspalvius: pelenų lukštą arba graikinį riešutą. Veidrodis mediniame rėme „Ikea Stockholm“ puikiai tiks bet kuriame vonios kambaryje virš kriauklės. Tai gerai atrodys ir svetainėje.

Privalumai

kurį galima naudoti kaip lentyną

Trūkumai

nedidelė rėmo spalvų įvairovė didžiausiu variantu ir spalvų pasirinkimas mažiausiu atveju

varžtai nepridedami

kaina galėtų būti šiek tiek mažesnė

2. „Ikea Lillangen“ veidrodis

„Ikea Lillangen“ veidrodis

Šis vonios kambario „Ikea“ veidrodis yra labai funkcionalus. Veidrodis dedamas ant plokštelės su 3 kietomis lentynomis ir juosta, leidžiančia pakabinti, pavyzdžiui, rankšluosčius. Matmenys su lentynomis yra 60 cm pločio ir 78 cm aukščio. „Ikea“ vonios veidrodis yra dviejų spalvų: baltos ir tamsiai rudos. Tai bus idealu, jei jis bus pastatytas šalia kriauklės arba kaip šoninis ar galinio vaizdo veidrodis. Šioje konfigūracijoje kartu su kitu centriniu veidrodžiu virš kriauklės galėsime patikrinti savo išvaizdą profilyje arba iš užpakalio. Kaina yra 129 EUR arba 149 EUR, priklausomai nuo spalvų varianto.

Privalumai

lentynos ir pakaba padidina funkcionalumą

Trūkumai

ne pačios geriausios kokybės medžiagos

3. „Ikea Hemnes“ veidrodis

„Ikea Hemnes“ veidrodis

Šis didelis „Hemnes“ serijos „IKEA“ pakabinamas veidrodis puikiai tinka erdviam vonios kambario poilsio kambariui. Šis didelis veidrodis yra 165 x 74 cm dydžio. Veidrodį supa skoningas plastikinis rėmas. Dėl šios priežasties „IKEA Hemnes“ vonios veidrodžiai tarnaus daugelį metų esant aukštai drėgmei. Rėmas turi 4 spalvas: baltą, juodai rudą, pilką dėmę ir auksą. Toks veidrodis auksiniame „Ikea Hemnes“ rėme atrodytų puikiai, jei jis būtų pakabintas horizontaliai virš dviejų kriauklių. Tada tai suformuotų aiškų estetinės kambario kompozicijos centrą. Kaina yra gana didelė - už zloto variantą ji yra 249 EUR ir 299 EUR.

Privalumai

aukštos kokybės

atsparumas aukštai drėgmei

Trūkumai

tik 1 dydžio versija

„Ikea“ grindų veidrodis ar kabantis veidrodis? Kuris sprendimas bus praktiškesnis?

Svarbiausias skirtumas tarp pakabinto ir stovinčio veidrodžio yra jų užimamos vietos kiekis. Ant sienos dedame IKEA veidrodžius ir dėl to nenaudojame stalviršio ar grindų. Todėl tai praktiškesnis sprendimas mažoms erdvėms. Didelėje erdvėje stovintis veidrodis gali būti geresnis pasirinkimas. Tai pašalins nepageidaujamą tuštumos jausmą, o jo pagrindas taip pat gali būti naudojamas kaip pakaba.

IKEA pakabinamų veidrodžių reitingas

1. „Ikea“ pakabinami veidrodžiai ir „Hemnes“ spintelė

Dėl net 4 rėmelių spalvų variantų mes galime lengvai pasirinkti tinkamą jūsų kambario veidrodį. Aukšta apdailos kokybė ir dirbtinių medžiagų naudojimas rėmui daro „Ikea“ stovintį veidrodį, kuris tarnaus mums daugelį metų ir nebijos vandens ar didelės drėgmės. Todėl jis puikiai tinka virtuvėje, vonios kambaryje, svetainėje ar prieškambaryje. Juodojo „Ikea“ rėmo veidrodis puikiai tiks šiuolaikiniame interjere. Baltas rėmas suteiks klasikinę išraišką, o auksas pabrėš veidrodžio esmę ir išryškins jį tarp baldų.

Trūkumai

tik vienos dimensijos versija

IKEA veidrodis - geriausi sprendimai

1. „Ikea Kramsund“ stovintis veidrodis

    „Ikea“ grindų veidrodis „Kramsund“

Šis „IKEA“ veidrodis yra panašus į aukščiau aptartą „Knapper“ modelį. Tačiau šiuo atveju yra papildoma kilmė nuimamos, dekoratyvinės karūnos pavidalu. Dėl to per kelias sekundes pakeisime veidrodžio stilių ir priderinsime jį prie savo dekoro. Todėl juos galima laikyti dekoratyviniais „Ikea“ veidrodžiais. Šis gaminys taip pat gali būti naudojamas kaip papuošalas ar drabužių kabykla, nes veidrodžio gale yra kabliukai. Jei reikia, „Ikea“ veidrodį galima nuimti nuo pagrindo ir pakabinti ant sienos. Tai yra puikus „Ikea“ grindų veidrodis, kurį reikia įdėti į salę, rūbinę ar erdvų vonios kambarį.

Privalumai

galimybė pakeisti veidrodžio išvaizdą

nuimamas pagrindas taip pat leidžia pakabinti veidrodį ant sienos

priimtina kaina (mažiau nei 200 EUR)

Trūkumai

tik 1 dydžio ir spalvos versija

mažiau galimybių pakabinti drabužius (be papildomos pagrindo) nei „Knapper“ modelis

IKEA veidrodžiai - be rėmo ar su rėmu? Kuris yra geresnis ir kokiu atveju?

„Ikea“ berėmiai veidrodžiai pasižymi maksimaliu jų formos minimalizmu. Juk turime reikalų tik su stiklo plokšte ir vos matomomis, mažomis rankenėlėmis. Jie bus idealus pasirinkimas šiuolaikiškam ir minimalistiniam interjerui, taip pat patalpoms, kuriose yra aukštesnis drėgmės lygis. Juos lengva valyti, todėl jie gerai veiks vonios kambaryje ir virtuvėje. Tai taip pat geras pasirinkimas mažesnių patalpų, kuriose stengiamės sutaupyti kuo daugiau vietos. Berėmiai veidrodžiai atlieka pagrindinę savo funkciją visame paviršiuje. Tačiau „Ikea“ berėmiai veidrodžiai turi minusą, kuris yra delikatesas. Tokiuose veidrodžiuose esantis stiklas nėra apsaugotas nuo kraštų, todėl jį lengviau nulaužti. Geras veidrodis be rėmelių už mažą kainą yra „Ikea Frebro“.

Veidrodžiai su rėmu turi šiek tiek kitokią estetiką, labiau panašų į paveikslą. Todėl jie puikiai tinka sienoms su paveikslais. Rėmo spalvos pritaikymas prie durų rėmo ar baldų spalvos taip pat yra puiki idėja, kuri suteiks tvarkos ir harmonijos mūsų interjere. Toks veidrodis, pastatytas virš svetainės komodos arba kriauklė tualete, suteiks mūsų butui elegantišką, klasikinį stilių. Renkantis veidrodį su rėmu vonios kambariui ar virtuvei, nepamirškite patikrinti rėmo atsparumo aukštai drėgmei. Puikių įrėmintų veidrodžių pavyzdžiai yra „Ikea Hemnes“ ir Stokholmas.

Veidrodis šalia IKEA - geriausi apvalūs veidrodžiai, kuriuos siūlo IKEA

IKEA apvalus veidrodis yra puiki idėja, kuri suteiks …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *