Taileris Felicija
-

Atsisiųskite „PetrolHead Mod APK“ - Naujausia versija - nemokama „Android“, jei norite žaisti labai tikrovišką automobilio modeliavimo žaidimą! Važiuokite po miestą ir užpildykite karjeros režimą.

Šiandien ten yra daugybė automobilių žaidimų. Tačiau dauguma jų yra lenktyninės, susijusios su „drag racing“ ar įprastu lenktynių žanru. Lenktynių žaidimai yra vienas tobuliausių mobiliųjų telefonų žaidimų, kuriuos žaidžia daugybė žaidėjų visame pasaulyje!

benzininis-mod-apk

Jei šiandien ieškote tobulo automobilio modeliavimo žaidimo, tada šis žaidimas skirtas jums! „PetrolHead“ yra žaidimas, leidžiantis imituoti, kas yra vairuoti tikrą automobilį! Naudodamiesi vieno žaidėjo karjeros režimu, atliksite užduotis, kad laimėtumėte keletą apdovanojimų! Važiuokite ir rinkite daugybę automobilių, kurie leidžia jums peržengti savo ribas. Pateikdamas kuo aukštesnę kokybę, šis žaidimas leidžia mėgautis pačiomis įvairiausiomis vairavimo sąlygomis ir oru.

Kas yra „PetrolHead“?

Šiuo metu yra daugybė automobilių žaidimų. Dauguma jų yra tie patys regurgituoti lenktynių žaidimai, kuriuos jau matėme šimtą kartų. Dėl to žaidėjai visame pasaulyje visada trokšta kažko naujo, bet įdomaus. Tai, ką galima žaisti šimtą kartų, vis tiek būtų smagu.

petrolhead-apk-naujausia versija

Tai kažkas yra „PetrolHead“ pavidalu. „Lethe Studions“ sukurtas žaidimas „Google Play“ parduotuvėje sulaukė daugiau nei šimto tūkstančių žmonių dėmesio! Pirma, tai nėra jūsų įprastas automobilių žaidimas, nes tai yra modeliavimas. Čia turėsite įveikti iššūkius, paprastai susijusius su eismo įstatymų laikymusi ir puikiu automobilio pastatymu. Neatlikę misijų, neatlyginsite! Be to, galite pritaikyti savo automobilius, žaisti su draugais internete ir mėgautis nemokamu tarptinkliniu ryšiu didžiuliame pasaulyje!

„PetrolHead“ savybės

„PetrolHead“ yra daugybė funkcijų, kurių dar niekur nežaidėte! Čia mėgausitės nepriekaištinga vairavimo patirtimi. Štai jos ypatybės:

Karjeros režimas - Tiems, kurie nori lenktynių žaidimų, yra daugybė lenktynių žaidimų. Bet „PetrolHead“ viskas yra kiek kitaip. Visų pirma, tai yra simuliacinis žaidimas, kurio metu turėsite įvykdyti daugybę iššūkių, leidžiančių normaliai važiuoti mieste. Iššūkiai padės išbandyti vairavimo įgūdžius. Čia turėsite puikiai laikytis eismo įstatymų, puikiai pastatyti savo automobilį ir varžytis lenktynėse! Šiame žaidime tiesiogine prasme yra daugybė dalykų!

benzolhead-apk-free-download

Pritaikymas - Jei esate didžiulis automobilių gerbėjas, jums patiks šis! Žaidime yra daugiau nei 80 automobilių, kuriuos galite rinkti ir pritaikyti! Čia galite patobulinti savo automobilių dalis, kad patirtis būtų galingesnė ir greitesnė. Be to, galite rinktis iš įvairių spalvų spalvų, įvyniojimų ir melodijų! Šiame žaidime yra daugybė dalykų, kuriuos reikia tobulinti, o tai nušvies jūsų mechaniką.

Daugelio žaidėjų - Tai nebe jūsų įprastas modeliavimo žaidimas. Šiame galite žaisti su savo draugais internete, kad ir kur jie būtų! Jums nereikia rasti kitų lenktynių žaidimų, nes šis yra pilnas paketas! Lenktyniaukite su savo draugais ir užkariaukite dar niekuomet nepamuštus lenktynių rekordus.

Įtraukianti grafika Bet tai, kas išskiria šį žaidimą nuo įprasto automobilio modeliavimo žaidimo, yra nepaprastai tikroviška grafika! Čia įvertinsite visas smulkmenas, kurias jie įdėjo į žaidimą. Nuo automobilio dizaino iki gatvių buvo padaryta viskas, kad jaustųsi kuo tikroviškiau. Maža to, galite laisvai keisti fotoaparato vaizdus pagal savo stilių!

atsisiųsti-benzolhead-android

Šalutiniai ieškojimai - Jei jums nuobodu, taip pat galite atlikti šalutinius uždavinius čia. Atlikite paprastas misijas, kad iškart uždirbtumėte pinigų, kuriuos galite naudoti atrakindami naujus automobilius!

Visiškai valdomi - Tai nėra jūsų įprastas automobilių žaidimas, nes šis yra kuo arčiau realaus gyvenimo.

„PetrolHead Mod APK“ - neriboti pinigai

„PetrolHead“ yra stulbinantis automobilių modeliavimo žaidimas, leidžiantis žaisti be apribojimų! Atsisiųskite naujausią mod mod ir mėgaukitės.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *