Tapkite profesionaliu vairuotoju „Letol Studios“ naujausiame vairavimo modeliavimo žaidime „Google Play“, „PetrolHead: Traffic Quests“ mod APK (Unlimited Money). Atsisiųskite ir įdiekite šį žaidimą naudodamiesi nuorodomis, esančiomis po šiuo straipsniu.

Apžvalgos informacija

vardas „PetrolHead“: eismo ieškojimai
Pakuotė com.lethe.petrolhead
Leidėjas „Lethe Studios“
Kategorija Lenktynės
Versija 2.6.0 (statyti 100125)
Dydis 946M
MOD funkcijos Neriboti pinigai [Details]
Reikalauja 4.4 versijos „Android“

Pristatykite apie „PetrolHead“: eismo ieškojimai

Žaidimas

Sveiki atvykę į „PetrolHead“: eismo ieškojimai. Žaidime yra virtualus miestas, kuriame galite išmokti valdyti savo automobilį. Nepaisant priskyrimo lenktynių kategorijai, „PetrolHead“ žaidimai labiau nukreipti į modeliavimo žaidimus. Nėra priešininko, nėra spaudimo laiku, reikia vairuoti automobilį, laikytis kelių eismo taisyklių ir saugiai atvežti automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę.

„PetrolHead Traffic Quests“ žaidimas 1440x665

Jei manote, kad šis žaidimas yra lengvas, atrodo, kad klystate. Manau, kad jums reikia šiek tiek realaus vairavimo patirties, jei norite gerai pradėti nuo „PetrolHead: Traffic Quests“.

360 laipsnių kamera

Tai yra viena iš išskirtinių „PetrolHead“ savybių: eismo ieškojimai, kurių dar nemačiau nė viename simuliaciniame žaidime. Žaidimas leidžia pasukti ekraną, kad pakeistumėte žiūrėjimo kampą važiuodami. Dviem pirštais pasukdami kryptį galite žiūrėti į priekį, atgal, kairę ir dešinę. Ši funkcija yra labai svarbi, kai grįšite atgal į automobilį, o jūs galėsite laisvai matyti jo galą, užuot naudoję fiksuotas kameras, pavyzdžiui, ankstesnius žaidimus.

„PetrolHead Traffic Quest“ fotoaparatas 360 1440x665

Jei naudojate vaizdą iš už vairo, ši funkcija padeda padidinti tikroviškumą.

Karjeros / daugelio žaidėjų režimas

Karjeros režimas yra tarsi treneris, padedantis tapti profesionaliu vairuotoju. Užbaikite žaidimo kelionę (pastatykite stovėjimo aikštelėje), kad užbaigtumėte lygį. Kiekvienas jūsų veiksmas yra griežtai kontroliuojamas. Jei praleidote raudoną šviesą arba neužsijungėte signalo sukdami, žaidimas iškart po ekranu parodo pranešimą ir atimkite taškus. Jūs taip pat gaunate taškų už tai, kad padarėte ką nors gera, pavyzdžiui, prisisegę saugos diržą, važiavę tinkama eismo juosta ir šviesoforais. Jei išnaudosite taškus, žaidimas baigsis.

„PetrolHead Traffic Quest“ MOD APK atsisiųsti 1440x665

Jei esate laisvas žmogus ir nemėgstate taisyklių, pasirinkite „Online“ režimą. Čia galite laisvai vairuoti automobilį ir pamatyti miestą pro stiklinį langą. Galite pasirinktinai atlikti drifto būdus, važiuoti pro raudoną šviesą, sukelti avarijas, nebijodami, kad jums bus paskirta bauda. Be to, žaidimas leidžia jums sukurti kambarius ir žaisti su draugais. Jei žaidi vienas, gali žaisti prieš bet kurį internetinį žaidėją. Visų pirma, jūs galite sukurti mielas emocijas ir vairuodami!

Valdymo sąsaja

Kalbant apie sąsają, „PetrolHead: Traffic Quests“ turi elegantišką sąsają, kuri žaidėjams padeda lengvai valdyti mobiliuosius ekranus. Kairėje ekrano pusėje yra vairas (arba rodyklė). Dešinėje ekrano pusėje yra raktai, tokie kaip starteris, saugos diržas, automobilio numeris, kojinis stabdys, akseleratorius. Rato ir posūkio signalų klavišai yra ekrano apačios centre.

„PetrolHead“ žaidėjams siūlo 3 rūšių valdymą, įskaitant virtualų vairą, pakreipimo įtaisą ir rodyklę. Tai galite pakeisti nustatymuose.

Garažas

Jei mėgstate automobilius, „PetrolHead: Traffic Quests“ garažas jus sujaudins. Automobiliai pagaminti iš tokių garsių pasaulio prekių ženklų kaip „Mercedes“, BMW ir „Porsche“ modelių, nors jie neturi įmonės logotipo.

„PetrolHead Traffic Quests“ garažas 1440x665

„PetrolHead“ transporto priemonių sistema taip pat skirstoma į tokias kategorijas kaip „Sport“, „Suv“, „Luxury“, „Classic“, „Supersport“, „Leaderboard“, „Sedan“.

Patekę į „Workshop“ skyrių garaže galite atnaujinti priedus arba pakeisti savo automobilių dažų spalvą. Gerą variklį turintis automobilis užtikrins geresnį našumą ir palengvins jo valdymą. Žaidimo realybė leidžia tai aiškiai pajusti.

Grafika

Paskutinis privalumas, kurį noriu paminėti šiame straipsnyje, yra grafika, vienas iš veiksnių, lemiančių lenktynių žaidimo sėkmę. Naudodama pažangią grafikos technologiją, „PetrolHead“ lengvai užkariauja net reikliausius žaidėjus, turėdama ryškių vaizdų ir realistiškų efektų. Nėra atsilikimo, kaip jūs kontroliuojate. Pabandykite nustatyti didžiausią skiriamąją gebą ir grafinę kokybę ir mėgaukitės žaidimo grafikos technologija.

„PetrolHead Traffic Quests“ grafika 1440x665

Be to, kelionėje jums taip pat patinka įdomi muzika.

Vienas punktas man nepatinka

„PetrolHead: Traffic Quests“ yra pirmasis vairavimo imitavimo žaidimas, pritaikantis degalų tiekimo funkciją kiekvienai transporto priemonei. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų automobilis apsiriboja žaisti kartų skaičiumi. Kiekvieną kartą, kai baigsis degalai, reikia palaukti 10 minučių kuro bloko arba nusipirkti kuro paketą grynaisiais.

Man nepatogu dėl šios funkcijos, ji netyčia sukelia didesnį spaudimą, kai žaidžiu karjeros režimą. Nesmagu, kai tau tiesiog nepavyko, tada kitą kartą reikia laukti 10 minučių.

MOD APK versija „PetrolHead“: eismo ieškojimai

MOD funkcija

Neriboti pinigai: žaiskite bet kokį karjeros lygį, tada praleiskite lygį ir grįžkite į pagrindinį meniu. Turėsite daug aukso. Naudokite auksą, kad pasikeistumėte pinigus. Atrakinkite ir atnaujinkite savo automobilį iš uždirbtų pinigų!

Atsisiųskite „PetrolHead MOD APK“, skirtą „Android“

„PetrolHead“: eismo ieškojimai gali būti laikomi geriausiu mobiliųjų telefonų vairavimo modeliavimo žaidimu 2021 m. Tikimės, kad greitu metu žaidimas sulauks daug sėkmės. Jei jus domina, atsisiųskite žaidimą naudodamiesi žemiau esančiomis nuorodomis.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *