Pavasarinė nuolaida vežimėliui “Prémaman”

Jei esate ne klaipėdiečiai, ar negalite ateiti į parduotuvę - ne bėda, tiesiog skambinkite telefonu 8-631-09402 arba rašykite elektroniniu paštu dainius@premaman.lt ir mes tikrai surasime galimybę pristatyti Jums patikusį daiktą į bet kurią Lietuvos vietą.

Visą pavasarį šį stilingą vežimėlį, puikiai tinkantį vasarai, Jūs galite įsigyti tik už 1349 Lt ir sutaupyti 250 litų! Taip pat norime priminti, kad įsigydami stambius pirkinius Prémaman parduotuvėje visuomet galite pasinaudoti Snoro lizingo paslaugomis.

Gražus ir stilingas vežimėlis, komplektas "du viename": lopšys ir sportinis variantas. Tiek lopšį, tiek sportinę dalį ant važiuoklės galima dėti taip, kad vaikas žiūrėtų, arba į Jus arba į priekį. Rėmas aliuminio. Spalva: juoda/raudona. Tinka vaikams iki 15 kg.

Lopšio matmenys: 30x75x25 cm.

Stogelis nuo vėjo, uždangalas ir lietaus apsauga montuojasi tiek prie lopšio tiek sportiniame variante. Sportinukas turi dvi gulstumo padėtis. 5 taškų tvirtinimo diržai, buomelis.

Ratų skersmuo: priekiniai - 23 cm, galiniai 29 cm. Ratai kaučiukiniai, su guoliais. Lengvai primontuojami ir numontuojami. Priekiniai ratai gali fiksuotis arba laisvai sukinėtis. Sukinėjasi bendrai visa ašis, o ne kiekvienas ratukas atskirai.

Važiuoklės svoris su lopšiuku, arba sportine dalimi - 11 kg.

Vežimėlis patikrintas ir atitinka EN 1888:2003 (A1, A2 & A3 2005) standarto keliamus reikalavimus.

Gamintojas: Belgija. Kilmės šalis: Kinija.

This entry was posted in akcijos, naujienos, produktai. Bookmark the permalink. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.