Dainininkė ir gitaristė Pauline Croze pasirašė naują albumą, išleistą 2018 m. Vasarį. Po 2016 m. Išleisto jos albumo „Bossa Nova“, kurį kritikai sutiko šiltai, Pauline Croze grįžta su naujomis dainomis ir penktuoju albumu.
Nepaisant 13 metų karjeros, 2005-aisiais pasirodžiusio „T’es beau“ ir nominacijos „Victoires de la Musique“ nominacijai, Pauline Croze išlieka diskretiška menininkė, tačiau ištikima savo auditorijai.

Jos nepakartojamas balsas, dainavimas šiek tiek nepakartojamas ir labai toli nuo dabartinių standartų, taip pat kompozicijos daro ją dabartinės Prancūzijos scenos NSO. Kas ne be džiaugsmo mums!

Nieko neveikimas yra puikus atradimas 2018 metų pradžioje

Šis naujas emocijų turtingas opusas, svyruojantis tarp lengvumo ir energijos, turi šiek tiek nepatogumų, tačiau tai mums ir patinka: originalumas, asmenybė ir unikali visata.
Charleso Souchono (mūsiškiai) ir Romaino Preusso (škotas ir sofa) apsuptyje albumas skolinasi iš kiekvienos konkrečios visatos: vienam vyrauja tekstas, kitam - kruopšti aranžuotė. Rezultatas - albumas, persmelktas popso, liaudies, net transo atspalvių, kuriame Pauline Croze pateikia asmeninius ir malonius tekstus tiek paprastomis, tiek įmantriomis melodijomis.

Pranešimas gerbėjams: Pauline Croze vyks į gastroles nuo kovo 8 d.

Oficialus muzikinis vaizdo įrašas iš paskutinio albumo „Nieko nedaryk“

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *