LITHUANIAN WEBSITE / INTERNATIONAL WEBSITE

Kodėl verta apsilankyti parodoje

Štai kokią dovaną galite laimėti apsilankę šiemetinėje parodoje.

Kaip žaisti? Kartu su bilietu gausite skrajutę. Ateikite į stendą C 09, užpildykite skrajutę, paprašykite stende besidarbuojančių žmonių, kad atkirptų Jums skrajutės šaknelę ir išmeskite užpildytąją dalį į urną. Laimingasis bilietas bus traukiamas sekmadienį, lapkričio 15 d. 16 valandą centrinėje scenoje. Kviečiame dalyvauti. Jeigu neateitumėte į prizo traukimą - su Jumis susisieksime asmeniškai ir sutarsime dėl prizo pristatymo. Prizą pristatome mes, Prémaman parduotuvė Klaipėdoje, ir mūsų kolegos Modlife.

Susitikime Vilniuje, Litexpo parodoje

Kviečiame aplankyti mus lapkričio 13-15 d. LITEXPO vyksiančioje parodoje “Vaikų šalis 2009″ ir susipažinti artimiau, pabendrauti. Mūsų ieškokite stende C 09, arba dairykitės pavadinimo “Prémaman / Modlife”.

Taip pat stende galėsite apžiūrėti, pasimatuoti, o jeigu patiks, ir įsigyti rūbų kūdikiams, vaikams ar besilaukiančioms mamytėms, bei apžiūrėti mažą dalelę aksesuarų, kuriuos siūlo belgų kompanija Prémaman.

Nekantriai lauksime Jūsų. Iki susitikimo!

Kūdikių ir vaikų augimo normų lentelės

Labai dažnai mamos nerimauja: “Ar vaikas pakankamai priaugo?”, “Koks turėtų būti ūgis, svoris?” Šitame puslapyje pateikta išsami informacija apie vaikų augimą. Taigi turėsite instrumentą, kuriame aiškiai išdėstyti visi gramai ir centimetrai.

Kadangi nuorodoje esantis puslapis veikia nestabiliai, informacijos kopiją talpiname čia. Skaitykite daugiau apie Kūdikių ir vaikų augimo normų lentelės

- © 2007-2009 Prémaman | UAB "Eitnė" - Visos teisės saugomos. -