„Bluetooth“ ausinės ir ausinės yra puikus pasirinkimas, jei nenorite laidų vargo, bet vis tiek mėgaujatės puikiu garsu. Ausinių privalumas yra tas, kad jos yra ypač diskretiškos. Jei ieškote aukštos kokybės ir patikimų „Bluetooth“ ausinių, patekote į reikiamą vietą! Mes siūlome pirkimo vadovą ir 4 modelių pasirinkimą, kurie padės jums pasirinkti. Mūsų pasirinktų „Bluetooth“ ausinių pagrindinių funkcijų ir privalumų bei trūkumų aprašymas padės geriau suprasti jūsų poreikius ir taip išsirinkti jums labiausiai tinkantį ausinių modelį.


Nieko geresnio nei produktų palyginimas, padėsiantis pasirinkti: būtent tai mes jums siūlome per šį „Bluetooth“ ausinių modelių pasirinkimą. Mūsų pasirinkimas buvo atliktas analizuojant skirtingas interneto vartotojų nuomones ir atsižvelgiant į pagrindinius pirkimo kriterijus, kuriuos apibūdinsime toliau. Apsilankykite apžvalgoje ir tiesiogiai pasirinkite vieną iš šių modelių, kad sutaupytumėte laiko savo tyrimams!

Geriausi 4 geriausi „Bluetooth“ ausinės pagal „Solfège“

1. „Marshall Minor II“ „Bluetooth“ ausinės: pasirinkimo viršus

Pirmosios „Bluetooth“ ausinės, kurias pasirinkome, yra „Marshall Minor II“. Šios ausinės su ausimis turi a 12 valandų baterija (už pilną vos 2 valandų įkrovimą!) ir turėkite reguliuojamą sagtį, kad būtų patogiau naudotis. „Bluetooth“ nuotolis yra 10 metrų, kurio yra daugiau nei pakankamai, kad būtų galima lengvai judėti nenutraukiant ryšio.

Šiose ausinėse yra mikrofonas ir a kelių krypčių valdymo mygtukas leidžiantis geriau valdyti muziką. Dėl „Bluetooth 5.0 aptX“ ryšio neturėsite problemų dėl sinchronizavimo, kuris yra idealus žiūrint filmą. Dinamiškų 14,2 mm tvarkyklių dėka šios ausinės užtikrina aukštą aukštį, subalansuotą žemųjų dažnių garsą ir krištolo skaidrumo vidurius, kad būtų užtikrinta puiki garso kokybė. Mes pripažįstame „Marshall“ prekės ženklo kokybę. Jei jums patinka „Marshall“ ausinės, jums taip pat patiks šios ausinės.

Mums patiko magnetinės pauzės funkcija : Išėmus ausines galima prijungti magnetiniais laikikliais ir perjungti į mažo galingumo režimą, jei jos bus paliktos prijungtos. Po 6 valandų neveikimo ausinės automatiškai išsijungs ir taip sumažinsite visiško akumuliatoriaus išsikrovimo riziką, jei jas pamiršite!

„Marshall Minor II“ „Bluetooth“ ausinės


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Čia yra „Marshall Minor II Bluetooth“ ausinių privalumai ir trūkumai.

Privalumai:

 • „Bluetooth 5.0 aptX“ ryšys
 • Greitas įkrovimas
 • Magnetinės pauzės funkcija

2. „Bose SoundSport Free“ „Bluetooth“ ausinės: modelis sportininkams

Kaip rodo pavadinimas, „Bose SoundSport Free“ „Bluetooth“ ausinės yra a idealus sprendimas klausantis muzikos treniruočių metu ! Jie skirti išlaikyti savo vietą ir gerai išlaikyti orą ir prakaitą. Norėdami geriau pritaikyti ausines prie ausų formos, galite rinktis iš pateiktų patarimų porų. Šios ausinės turi 5 valandų baterijos veikimo laikas (bendras 2 valandų įkrovimo laikas), kuris gali trukti iki 10 valandų, jei ausinės įdėtos į įkrovimo dėklą. Garsas yra aiškus ir galingas, todėl jūs galite mėgautis savo treniruotėmis netrukdydami nestabilių ausinių!

Tai, kas atkreipė mūsų dėmesį į šias „Bluetooth“ ausines, yra funkcija „rasti mano ausines“ : jei neteisingai įdėjote ausines, naudodamiesi telefono programa galėsite pamatyti, kur ir kada ausinės buvo paskutinį kartą prijungtos. Jei to nepakanka, būkite tikri, kad pasigirs garso signalas, nurodantis pamestų ausinių vietą! Laikymo dėklas taip pat yra labai praktiškas, nes jis taip pat naudojamas kaip įkrovimo stotelė! Šis nedidelis technologijų koncentratas turi viską, kas džiugina mūsų akis.

„Bose SoundSport Free“ „Bluetooth“ ausinės


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Žemiau pateikiamos pagrindinės „Bose SoundSport Free“ „Bluetooth“ ausinių stipriosios ir silpnosios pusės.

Privalumai:

 • Neperšlampamas
 • Gera autonomija
 • Gera garso kokybė
 • „Rasti mano ausines“ funkcija
 • Įkrovimo dėklas
 • Tiekiamas su 3 poromis ausų antgalių

3. „AIKELA IPX6 Bluetooth“ ausinės: nebrangus pasirinkimo modelis

AIKELA IPX6 „Bluetooth“ ausinės yra praktiška ir labai paprasta naudoti: tiesiog išimkite juos iš įkrovimo dėklo ir jie automatiškai prisijungs prie jūsų išmaniojo telefono (ar kito prijungto įrenginio)! Todėl jums nereikės nustatyti ryšio nustatymų kiekvieną kartą, kai jį naudojate, ir sutaupysite laiko! Ačiū daugiafunkcis mygtukas, galite valdyti muziką (pakeisti dainą, padidinti ar sumažinti garsumą) ar net skambinti arba atmesti telefono skambutį. Be įkrovimo dėklo, šiose ausinėse taip pat yra 3000mAh nešiojamoji atsarginė baterija, kuri gali būti labai naudinga, pavyzdžiui, įkraunant jūsų mobilųjį telefoną. Įkrovimo laikas byloje neviršija 1 valandos ir „Bluetooth“ ryšio nuotolis yra 10 metrų . Nors šios ausinės yra diskretiškos ir kompaktiškos, jos leidžia gauti labai gerą aplinkos triukšmo filtrą dėl triukšmo slopinimo technologijos CVC8.0.

AIKELA IPX6 ausinės labai gerai tinka sporto treniruotėms: jos yra neperšlampamas ir puikiai tinka. Be to, kad būtų patogiau naudotis, jie tiekiami su 3 poromis minkštų silikoninių ausų kamščių ir skirtingų dydžių. Jei ieškote kokybiškų „Bluetooth“ ausinių už prieinamą kainą, šis AIKELA IPX6 modelis pateisins jūsų lūkesčius.

AIKELA IPX6 „Bluetooth“ ausinės


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Mes jums išvardijome teigiamus ir neigiamus „AIKELA IPX6 Bluetooth“ ausinių taškus.

Privalumai:

 • Pigūs
 • Atsarginė baterija
 • Greito įkrovimo dėžutė
 • Lietpaltis
 • Patogu
 • Stabilus

Trūkumas:

 • Vartotojo vadovas neaiškus
 • Nėra triukšmo mažinimo

4. „JBL TUNE 205BT Bluetooth“ ausinės: pigi alternatyva, gera kainos ir kokybės santykis

Naujausios „Bluetooth“ ausinės mūsų pasirinkime yra „JBL TUNE 205BT“. Jie siūlo a kokybiškas garsas ir labai tikslus, o tai gali nustebinti tokias mažas ausines! Jų autonomija yra 6 valandos(2 valandų įkrovimo laikui) ir lanksčių antgalių dėka šios ausinės yra visiškai ergonomiškos, kad būtų patogiau klausytis. Dėka 3 mygtukų nuotolinio valdymo pultas , galite lengvai tvarkyti savo muziką ar telefono skambučius. Jie gerai laikosi ausų net bėgimo metu, todėl galite lengvai judėti naudodamiesi šiomis ausinėmis, diskretiškai ir efektyviai.

JBL TUNE 205BT „Bluetooth“ ausinės


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Pateikiame pagrindinių „JBL TUNE 205BT Bluetooth“ ausinių stipriųjų ir silpnųjų pusių sąrašą.

Privalumai:

 • Pigūs
 • Gera autonomija
 • 3 mygtukų nuotolinio valdymo pultas

Trūkumas:

 • Tiekiamas be ausies kamštelių
 • Nėra įkrovimo dėžutės

Kaip veikia „Bluetooth“ ausinės

„Bluetooth“ ausines yra labai paprasta naudoti: tiesiog įdėkite kiekvieną ausinę į vieną ausį ir prijunkite prie garso ir vaizdo įrangos naudodami „Bluetooth“ funkciją. Garsumo ar muzikos valdikliai paprastai yra ant ausies kaušelių (arba ant mažo kabelio, jungiančio abi ausines, priklausomai nuo modelio).

Kam skirtos „Bluetooth“ ausinės?

„Bluetooth“ ausines dažniausiai naudoja melomanai ar sportininkai, mėgstantys treniruotis pagal mėgstamų dainų skambesį. Nerekomenduojame tokio tipo ausinių profesionaliai naudoti, ypač dėl riboto baterijos veikimo laiko ir izoliacijos trūkumo. Dėl praktiškumo jie bus daug tinkamesni fiziškai aktyviems žmonėms.

Jūs nežinote, kaip pasirinkti „Bluetooth“ ausines, ir jus glumina daugybė rinkoje esančių modelių? Prieš imdamiesi šio pirkinio, svarbu atsižvelgti į pirkimo kriterijus, kurie taip pat padės geriau orientuotis pasirinkus.

Ausinių tipas

Galime išskirti keletą „Bluetooth“ ausinių tipų: segtukai su kakleliu, mikrofoninės ausinės, ausinės … tik jūs pasirenkate formą ir atramą, kuri geriausiai tinka jūsų naudojimui.

Garso kokybė

Kad ir kokio tipo „Bluetooth“ ausines pasirinktumėte, būtina sutelkti dėmesį į garso kokybę. Iš tiesų reikia, kad ausinės būtų priklijuotos prie ausų, o norint išvengti galimo skausmo ar tiesiog visiškai mėgautis muzika, garso kokybė turi būti gera.

Izoliacija

Izoliacija yra labai svarbi, nes ji tiesiogiai paveiks garso kokybę. Norint efektyviai izoliuoti, geriausia rinktis ausines su formos atminties antgaliais.

Kokie yra labiausiai rekomenduojami „Bluetooth“ ausinių ženklai?

Keletas prekių ženklų siūlo „Bluetooth“ ausines su skirtingomis savybėmis ir funkcijomis. „Marshall“ prekės ženklas yra rinkoje daugiau nei 50 metų ir siūlo aukštos kokybės produktus. Ženklai JBL arba AIKELA taip pat yra patikimi prekės ženklai, kuriuose galite rasti kokybiškų „Bluetooth“ ausinių. Dideliems prekės ženklams patinka „Sony“ arba Bosetaip pat plačiai rekomenduojami. Bet kokiu atveju patariame pasirinkti šioje srityje pripažintą prekės ženklą, pasinaudojant patirtimi, net jei tai reiškia, kad reikia sumokėti kainą!

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *