Ar jums patinka klausytis muzikos, žiūrėti filmus su savo namų kinu ar sportuoti su patogia ir stabilia laisvų rankų įranga ant galvos? „Sennheiser“ ausinės yra kelių modelių, puikiai tinkančių bet kokiam naudojimui. Įkurtas vokiečių prekės ženklas „Sennheiser“ specializuojasi ausinių, mikrofonų ir telefonų priedų srityje.

Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar asmuo, neturėsite jokių problemų surasdami „Sennheiser“ ausines, kurios pateisins jūsų lūkesčius. Norėdami padėti jums išsirinkti geriausias „Sennheiser“ ausines, pateikėme pirkimo vadovą su naudingais ir praktiškais patarimais bei informacija, kuri padės aiškiau matyti viską.

„Sennheiser“ ausinės yra laidinės arba belaidės ir gali būti naudojamos skirtingomis aplinkybėmis: profesionalioje studijoje, namuose, sportui ir kt. Mes pasirinkome jums 4 „Sennheiser“ ausinių modelius, pateikdami jų pagrindines savybes, privalumus ir trūkumus. Šis pasirinkimas grindžiamas pagrindiniais pirkimo kriterijais, kuriuos rekomenduojame toliau, ir įvairiomis vartotojų nuomonėmis. Šis palyginimas leis geriau orientuotis pasirinkus ir sutaupys jūsų laiko, jei nenorite pradėti ilgų tyrimų.

Mūsų geriausios 4 geriausios „Sennheiser“ ausinės pagal „Solfège“

1. Ausinės „Sennheiser HD25-1 II Basic Edition“

Jei ieškote profesionalios kokybės šalmo, modelio „HD25-1 II“ pagrindinis leidimas gali jums puikiai tikti. Šios laidinės surpa-aural ausinės siūlo išskirtinę garso kokybę ir labai efektyviai sumažina aplinkos triukšmą. Dėka didžėjaus ar operatoriaus, esančio televizoriuje, norinčio naudoti ausines, pavyzdžiui, ant vienos ausies, dėka pasukamų ausies kaušelių. Plieninį kabelį galima nuimti, o atskira galvos juosta leidžia patogiai pritvirtinti galvą. „HD25-1 II Basic Edition“ yra lengvas ir patogus net ir ilgai naudojant. Be to, jis turi „Jack“ adapterį, leidžiantį pereiti nuo 3,5 mm iki 6,3 mm.

Trumpai tariant, jei norite įsigyti tvirtas ir patogias ausines, siūlančias galingą, trapų ir tikslų garsą, pirmyn ir rinkitės šį „Sennheiser HD25-1 II Basic Edition“ modelį!

Ausinės „Sennheiser HD25-1 II Basic Edition“


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Štai keletas „Sennheiser HD25-1 II Basic Edition“ ausinių privalumų ir trūkumų.

Privalumai:

 • Padalinta arka
 • Nuimamas laidas
 • Efektyvus aplinkos triukšmo slopinimas
 • Pasukami ausies kaušeliai
 • Tvirtas
 • Lengva ir patogi
 • Puiki garso kokybė

Trūkumas:

 • Spaudimas ausyse
 • Vidutinis dizainas

2. Belaidės ausinės „Sennheiser MOMENTUM 3“

Ar jums aistringa muzika ir patinka mėgautis geru garsu? Belaidės ausinės „Sennheiser“ MOMENTUM 3 leidžia jums klausytis mėgstamos muzikos bet kurioje vietoje visiškai patogiai. Mums jis ypač patiko išmaniosios pauzės funkcija : Muzika sustoja, kai nuimate ausines, ir vėl imate tiksliai ten, kur jos liko. Be to, šis šalmas leidžia turėti a jūsų aplinkai pritaikytas aktyvus triukšmo slopinimas ir, pavyzdžiui, „skaidrios klausos“ funkcijos dėka galite kalbėtis su kitu asmeniu, neišimdami ausinių ar sustabdę grojaraštį. Jei esate įpratę naudoti išmaniojo telefono balso asistentą, šioje laisvų rankų įrangoje yra specialus valdymo mygtukas, leidžiantis greitai prisijungti prie balso padėjėjų, tokių kaip „Siri“ ar „Alexa“.

Tvirtai pastatytos „Sennheiser MOMENTUM 3“ belaidės ausinės turi matinį plieninį galvos apdangalą ir aukščiausios kokybės odinius ausies kaušelius.

Belaidės ausinės „Sennheiser MOMENTUM 3“


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Mes išvardijome jums keletą „Sennheiser MOMENTUM 3“ belaidžių ausinių stipriųjų ir silpnųjų pusių.

Privalumai:

 • Belaidis
 • Išmaniosios pauzės funkcija
 • Skaidri klausos funkcija
 • Kokybiškas dizainas
 • Tvirtas
 • Balso padėjėjo mygtukas

3. Belaidės „Sennheiser HD 4.40 BT“ ausinės

Jei norite įsigyti prieinamą kainą „Sennheiser“ belaidės ausinės, modelio HD 4.40 BT yra sukurtas jums. Šios uždaros galinės ausų ausinės suteikia aukštos kokybės garsą, subalansuotą dinamišku bosu. Dėl sulankstomos galvos juostos ši „Bluetooth“ laisvų rankų įranga tampa kompaktiška, ją galima lengvai įdėti į nešiojimo dėklą ir lydėti jus visose kelionėse. Iš tvirtų medžiagų pagamintos „Sennheiser HD 4.40 BT“ belaidės ausinės yra galingos ir patvarios.

Jame įdiegta naujausios kartos 4.0 „Bluetooth“ technologija, suderinama su „aptX“ kodeku, leidžiančia tobulai perduoti „Hi-Fi“ ryšį tarp laisvų rankų įrangos ir išmaniojo telefono. Kalbant apie poravimą, jums nekils jokių sunkumų: dėka artimojo lauko ryšio (NFC) ryšio ir poravimas atliekamas nedelsiant. Trumpai tariant, jei ieškote „Sennheiser“ belaidžių ausinių su labai geru kainos ir kokybės santykiu, „HD 4.40 BT“ modelis tikrai jums tiks.

„Sennheiser Wireless Wireless 4.40 BT“ ausinės

Šias belaides „Sennheiser“ ausines galima įsigyti šiose prekybos vietose:

Pateikėme jums keletą teigiamų ir neigiamų „Sennheiser“ belaidžių HD 4.40 BT ausinių taškų.

Privalumai:

 • Prieinama kaina
 • Įmontuotas mikrofonas
 • Sulankstomas lankelis
 • Pasukamos ausinės
 • Patogu
 • Apsauginis dėklas
 • Kokybiškos medžiagos

Trūkumai:

 • Nėra aktyvaus triukšmo mažinimo
 • Nepamušta ritininė juosta

4. Belaidės ausinės „Sennheiser HDR 175“

Naujausias pasirinktas „Sennheiser“ ausinių modelis yra belaidis modelis „HDR 175“. Šios ausinės yra uždaro tipo ir siūlo puikią garso kokybę. Jo režimas yra boso stiprinimas („Bass Boost“ funkcija) ir jo ergonomiškas dizainas suteikia didelį komfortą net ir ilgai klausantis. Pasiimkite belaides ausines „Sennheiser HDR 175“ visur, kur einate, ir pasilepinkite! Tai taip pat idealu, jei norite žiūrėti televizorių netrukdydami aplinkiniams, o erdvinės funkcijos dėka mėgaukitės kokybišku stereofoniniu garsu.

Ši laisvų rankų įranga yra lengvai įkraunama dėl pagrindo ir vienu metu galima naudoti dvi laisvų rankų įrangą, kurias galima vienu metu prijungti prie pagrindo. Valdikliai yra tiesiai ant vienos iš ausinių, o intuityvus naudojimas yra net pradedantiesiems. Todėl belaidės ausinės „Sennheiser HDR 175“ yra ideali idėja dovanai, jei norite pamaloninti melomaną.

Belaidės ausinės „Sennheiser HDR 175“


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Čia pateikiamas pagrindinių „Sennheiser Wireless HDR 175“ ausinių privalumų ir trūkumų sąrašas.

Privalumai:

 • Belaidis
 • Patogu
 • Gera garso kokybė
 • Efektyvus triukšmo mažinimas
 • Skirtingi klausymo režimai

Trūkumai:

 • Ilgai įkraukite prieš naudojimą

Pristatome „Sennheiser“ ausines

„Sennheiser“ ausinės gali būti belaidės arba laidinės. Tiesa atskaitos ženklas mikrofonų srityje „Sennheiser“ veikia daugiau nei 90 šalių ir šiandien yra garso ir vaizdo pramonės pradininkas. „Sennheiser“ ausinės yra aukščiausios klasės įranga, pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Modeliai yra įvairūs ir pritaikyti skirtingoms populiacijoms: profesionalams ar asmenims, yra kažkas kiekvienam. „Sennheiser“ ausinių ausies kaušeliai gali būti pasukami, galvos juosta gali būti pritaikyta pagal galvos formą, o kabeliai yra tvirti ir patvarūs naudoti bet kokiomis aplinkybėmis.

Kam skirtos „Sennheiser“ ausinės?

Siekiant patenkinti kuo daugiau žmonių, „Sennheiser“ prekės ženklas yra padalintas į 3 vienetus: Vartotojų elektronika, Integruota sistema ir galiausiai profesionalus asortimentas (radijo, muzikos, įrašų studijos ir kt. Srityse).

Nesvarbu, ar esate didžėjus, ar garso technikas, ar tiesiog aistringas ir reiklus muzikos mylėtojas, „Sennheiser“ ausinės patenkins jūsų poreikius ir suteiks tobulą klausos patirtį. Tai aukščiausios kokybės garso ausinės, suteikiančios maksimalų malonumą klausantis be iškraipymų. Norint naudoti „Sennheiser“ ausines nereikia būti ekspertu, jų valdymas yra intuityvus.

Ausinių pirkimas gali greitai tapti galvos skausmu, jei tiksliai nežinote, ko jums reikia! Prieš imdamiesi šio pirkimo sau ar dovanai įsitikinkite, kad suprantate savo poreikius. Jei norite apsirūpinti didelio našumo „Sennheiser“ ausinėmis, tačiau nežinote, kurį modelį rinktis, rekomenduojame atsižvelgti į kelis pirkimo kriterijus.

Šalmo tipas

Ausinės gali būti belaidės arba laidinės. Viskas priklauso nuo to, kaip norite jį naudoti! Jei sportuojate su muzika arba norite būti izoliuotas nuo aplinkos (ypač viešajame transporte), bevielis modelis yra idealus. Tai taip pat tinka žiūrėti televizorių, netrukdant aplinkiniams. Priešingai, profesionaliam naudojimui pageidautina pasirinkti laidinį modelį, kuris siūlo geresnį garso stabilumą, nerizikuojant prarasti ryšį.

Garso kokybė

Ausinių garso kokybė yra būtina. Garso kokybė ne tik suteikia jums maksimalų malonumą, bet ir išsaugo jūsų ausis bei klausą. Todėl geriau pasirinkti kokybišką modelį už didesnę kainą, kad jūsų ausys būtų patogesnės ir saugesnės.

Kokybės kokybė

Pagal jų kokybę yra įvairių rūšių šalmai. Žinoma, kad „Sennheiser“ modeliai yra aukščiausio lygio, o tai padeda užtikrinti geresnį patvarumą. Be to, jei dažnai nešiojate šalmą kelyje, tvirtesnis ir kokybiškas modelis bus mažiau sugadintas.

funkcijos

Nesvarbu, ar esate išmanantis technologijas, ar ne, kai kurios funkcijos gali būti labai įdomios ir suteikti jums daugiau patogumo: greitas valdymas iš ausinių, suderinamumas su balso padėjėju arba išmani pauzės funkcija yra visos galimybės, suteikiančios tikrą pliusą.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *