Kas yra praplovimo stovas?

Skalavimo stovas yra metalinis rėmas, prie kurio pritvirtiname keramiką, pavyzdžiui, tualeto dubenį su sėdyne ar tualetą. Paslėptas rėmas leidžia jungiamuosius elementus pastatyti už sienos, todėl mūsų vonios kambarys tampa estetiškesnis ir erdvesnis.

Kurį paslėptą rėmą turėčiau pasirinkti? Ko ieškoti?

montavimo tipas - išpardavimas apima paslėptus rėmus tualetui, bidė ar kriauklei įrengti. Skirstome juos į lengvus ir sunkius pastatus. Dauguma lentynų yra skirtos tik vieno tipo pastatams, todėl vienas iš pirmųjų sprendimų dėl lentynos turėtų būti pastato tipas. Lengvas korpusas tvirtinamas prie grindų ir pasirinktinai prie sienos. Jei konstrukcija sunki, lentyną reikia montuoti tiesiai ant sienos.

Likimas

Čia sprendimas neturėtų būti sunkus. Turime pasirinkti paslėptą rėmą, skirtą armatūros tipui, kurį pritvirtiname prie jo. Populiarios lentynos tualetiniams dubenims ir pisuarams įrengti. Kai kurie taip pat turi papildomas rankenas kriauklių maišytuvams montuoti.

Montavimo diapazono reguliavimo diapazonas

Kad rėmas būtų pritvirtintas prie skalavimo, turime leisti tvirtinti jungiamąsias detales ar keramiką.

Garantijos laikotarpis

Ilgesnis garantinis laikotarpis įrodo didesnį gamintojo pasitikėjimą savo produkto veikimu be problemų.

Vandens jungčių skaičius

Dauguma stelažų tiekia vandenį bent iš 2 pusių. Tačiau gali būti išimčių, todėl būtinai turime patikrinti šį parametrą.

Kurį paslėptą rėmą turėčiau pasirinkti? Tualeto lentynos reitingas

1. GROHE RAPID 39501000 WC elementas - 6in1 paslėptas rinkinys

GROHE RAPID 39501000 WC elementas - 6in1 paslėptas rinkinys

Šis „Grohe“ paslėptas rinkinys yra elegantiškas ir modernus produktas. Rinkinyje yra „Grohe Rapid“ su kriaukle, Otava pakabinamas dubuo, atstumai, chromuoti mygtukai, garsui nepralaidus kilimas ir minkštai uždaroma lenta. Šiam tualeto rinkiniui suteikiama 2 metų garantija. Rėmas gali būti įmontuotas į sieną - taip pat iš gipso kartono. Gamybos proceso metu paslėptas bakas yra visiškai išpūstas, todėl jo negalima pašalinti. Viso rinkinio kaina yra apie 1200 EUR.

Privalumai

bako atskirti neįmanoma

yra garsui nepralaidus kilimas

Trūkumai

bako vandens kiekio reguliuoti neįmanoma

2. GEBERIT rėmas - 7in1 paslėptas rinkinys

GEBERIT rėmas - paslėptas rinkinys 7in1

„Geberit“ paslėptas rinkinys yra geros kokybės už patrauklią kainą. Už maždaug 1200 EUR gauname paslėptą „Geberit“ rėmą, kanalizacijos vamzdžius, nuleidimo mygtuką, pakabinamą tualetinį dubenį, lėtai uždaromą sėdynę, garsui nepralaidus kilimą, laikiklį ir tvirtinimo varžtus. Todėl praktiškai tai yra visas komplektas, paruoštas surinkti. Galima nustatyti skalavimo vandens kiekį rezervuare. Vandens jungtis yra centre gale, viršuje. Rėmas yra milteliai mėlynas.

Privalumai

visas komplektas paruoštas surinkimui

nuplaukite reguliuojamu vandens kiekiu

Trūkumai

netinka įterpti į betoną

3. WC paslėptas rėmas AKAN

Šis įmontuotas tualeto rinkinys susideda iš šių elementų: rėmas su talpykla, tualeto dubuo, antibakterinė sėdynė, tvirtinimo varžtų rinkinys ir jungiamųjų elementų rinkinys. Vandens bakas pagamintas iš patvaraus plastiko, atsparus smūgiams ir šilumos smūgiams. Dubuo pagamintas iš santechnikos. Antibakterinė plokštė montuojama ant metalinių vyrių, kurie prireikus leidžia greitai jį pašalinti. Komplektas be sienų kainuoja tik apie 800 EUR.

Privalumai

Bako talpa gali būti reguliuojama

4. GEBERIT DUOFIX BASIC paslėptas rėmas - rėmas dubenims pakabinti

GEBERIT DUOFIX BASIC paslėptas rėmas - rėmas dubenims pakabinti

„Geberit Dufoix“ paslėptas rėmas, skirtas pakabinti tualetinius indus su paslėptu rezervuaru, yra idealus sprendimas tiems, kurie nori sukomplektuoti savo paslėptą rinkinį. Šis rėmas sukurtas lengvam tobulinimui, montavimui pertvarose su daliniu arba bendru kambario aukščiu. Maksimalus pakabinamo konteinerio ilgis yra 62 cm. Rėmas yra tinkamai pritvirtintas - visiškai padengtas milteliais, o jo kojos yra cinkuotos. Šias kojas galima reguliuoti nuo 0 iki 20 cm. Tas pats diapazonas taikomas grindų sluoksnių aukščiui. Vandens jungtis yra viršutinėje gale arba viduryje. Galima prijungti elektros jungtį. Šis nuleidžiamo tualeto rėmas kainuoja apie 500 EUR.

Privalumai

gera rėmo ir kojų apsauga

papildoma 9 mm skylė medinei konstrukcijai pritvirtinti

galimybė įrengti elektros jungtį

platus skalavimo reguliavimo diapazonas

Trūkumai

šonuose nėra vandens jungties

5. Skalavimo rėmas ECO-BOX SUPER SLIM - 6in1 paslėptas rinkinys

Šis įleistinis tualeto komplektas yra pagrįstas siauru 35 cm pločio rėmu. Todėl tai yra geras pasirinkimas mažiems vonios kambariams. Be minėto rėmo, rinkinyje yra: pakabos dangtis su lėtai uždaroma lenta, garsui nepralaidus kilimėlis, atstumai ir skalavimo mygtukai. Pastarasis gali būti pasirinktas keliais estetiniais variantais. Pakabinamą dangtį be sienų lengva valyti. Milteliais padengtas rėmas gali būti tvirtinamas ant kietos arba gipso sienos. Atitinkamo rinkinio kaina yra tik 800 EUR.

Privalumai

įvairių tipų mygtukų, iš kurių galima rinktis

Trūkumai

bako talpos reguliuoti negalima

6. KOŁO SLIM WC paslėptas rėmas 2

„Koło“ povandeninio tualeto rėmas pasižymi ypatingai mažu gyliu, svyruojančiu nuo 10,5 iki 15,5 cm. Konstrukcija yra 113 cm aukščio ir 50 cm pločio. Galime pasirinkti kabantį indą neįgaliesiems su rėmeliu. Rinkinyje yra kampinis vožtuvas, jungiamieji vamzdžiai, varžtai, kaiščiai ir montavimo instrukcijos. Šis paslėptas rėmas yra geras pasirinkimas, jei norime užbaigti paslėptą rinkinį pagal savo norus. Rėmo kaina yra apie 400 EUR.

Privalumai

rinkinyje yra kampinis vožtuvas ir priedai dubeniui sujungti ir pritvirtinti

Trūkumai

Mažesniuose vonios kambariuose 50 cm plotis gali būti problemiškas

7. CERSANIT B1 paslėptas rinkinys

CERSANIT B1 paslėptas rinkinys

Tai nebrangus tualetinis tualetinis rinkinys. Už mažesnę nei 300 EUR kainą gauname lentyną, dubenį, pakabinamą lentą, sagą ir kilimą, pritvirtintą prie svarstyklių. „Cersanit“ dubuo yra geros kokybės, pagamintas iš keramikos ir lengvai valomas. Dubenėlio matmenys yra 35 x 36 x53cm. Struktūra yra stabili ir patvari. Nuplautas rėmas pagamintas iš plieno ir plastiko, o vandens tiekimą galima pastatyti bako viršuje arba šone.

Trūkumai

tik vienas skalavimo mygtukas

8. Rack Roca Duplo 3in1 matinis juodas

Rėmas paslėptam montavimui Roca Duplo 3in1 matinis juodas

„Roca“ tualetas buvo suprojektuotas lengvoms statyboms. Bakas turi 3 skalavimo režimus: 2 / 4l, 3 / 4,5l ir 3 / 6l. Berėmį rinkinį sudaro tvirtinimo laikikliai, jungiamasis vamzdis su adapteriu, dvigubos funkcijos praplovimo mygtukas ir akustinis kilimėlis. Reikia pagirti labai šiuolaikišką ir elegantišką sagos dizainą. Jo spalva madinga matinė juoda. Lentynų montavimo gylis yra nuo 14 iki 19,5 cm. Rėmo su mygtuku kaina yra apie 500 EUR.

Privalumai

elegantiškas mygtukų dizainas

3 skalavimo diapazonai

Trūkumai

Mažesniuose vonios kambariuose 50 cm plotis gali būti problemiškas

10. REA paslėptas rėmas - pilnas juodas paslėptas rinkinys

REA paslėptas rėmas - pilnas juodas paslėptas rinkinys

Ši moderni lentyna su dubeniu be sienų ir kitais priedais skiriasi spalva. Vonios keramikai paprastai būdinga balta sniego spalva. Tačiau šis komplektas buvo visiškai nudažytas juodais plaukais. Ši spalva vis dažnesnė šiuolaikiniuose vonios kambariuose. Dubenėlio matmenys yra 37 x 37 x 48 cm. Pritvirtinta lenta pagaminta iš duroplastiko ir yra su metaliniais nuimamais vyriais. Aprašyto rinkinio kaina yra šiek tiek mažesnė nei 1500 EUR.

Trūkumai

pasirinkite tik dvi mygtukų apdailos rūšis

Sieninis ar stovintis tualetas? Kuris sprendimas yra geresnis?

Sieniniai tualetai tampa vis populiaresniu sprendimu ir pakeičia esamus rinkoje esančius modelius. Tai nėra sunku nustebinti - sieninis tualetas turi daug privalumų, kurie nėra konkurencingas sprendimas. Pakabinamas tualetas pritvirtintas prie sienos, o jo bakas ir bakas paslėpti po plytelėmis. Tai žymiai taupo vietą. Kelių dešimčių cm virš grindų padėtas dubuo leidžia lengvai išvalyti vonios kambarį. Tai taip pat estetiškesnis sprendimas.


TAIP PAT ŽR.: Kurį tualetą pasirinkti? Klasifikacija ir patarimai

Lentyna su praplauta indaplove ar universali?

Skalavimui pritvirtintos lentynos dažnai parduodamos su dubenimis. Sprendžiant dėl ​​tokio pirkimo, esame tikri, kad dubuo tiks rėmui. Tačiau mes galime užbaigti tokį paslėptą rinkinį patys, pasirinkdami visus elementus atskirai. Tačiau turime įsitikinti, kad kaiščių tarpai yra pasirinkta lentyna, taip pat atstumas tarp dubenyje esančių skylių.

Kaip įdiegti paslėptą tualeto rėmą?

Sunkios įmontuotos konstrukcijos rėmą pradedame montuoti varžtais prisukdami konstrukciją prie vonios sienos. Prijunkite baką prie vandens įrenginio ir pritvirtinkite indą prie kaiščių. Rėmas pastatytas šone. Jei sutrinka nutekėjimas iš rezervuaro, vietoj to, kad šioje vietoje būtų pastatytos plytos, apačioje galime naudoti tvirtinimo detales, pritvirtintas prie rėmo ir grindų.

Lengvos konstrukcijos atveju rėmas pritvirtinamas prie sienos plėtimosi varžtais. Tada nustatykite kojas norimo aukščio ir prisukite prie žemės.

Kaip pastatyti tualeto rėmą?

Sunkiųjų tualeto rėmai gali būti tinkuoti arba padengti gipso kartono plokštėmis. Mes galime pakaitomis dėti keramines plyteles ar kitas apdailos medžiagas.

Mes pastatome povandeninį tualeto rėmą lengvoms konstrukcijoms su 18 mm storio gipso plokšte. Jis turi būti nepralaidus vandeniui. Šią funkciją turinčias lentas galime atpažinti iš žalios spalvos.

Kada įdiegti paslėptą rėmą?

Paslėpto rėmo montavimas turėtų būti vienas iš pirmųjų žingsnių dekoruojant vonios kambarį, tačiau padarius snapelį. Mes lengvai pasiekiame vamzdžius sienoje ir …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian