Geriausi skalavimo skysčiai 2021 m

„Coccolino Creations“

COCCOLINO skalavimo priemonė

Komplekto našumas

Kvapas

Nustatykite maitinimą

Kaina

Persils + Silane

Skalavimo skystis PERSIL, SILAN

Komplekto našumas

Kvapas

ilgalaikis gaivumas

Nustatykite maitinimą

Kaina

Lovel

Lovela Pieno plovimas

Komplekto našumas

Kvapas

Nustatykite maitinimą

Kaina

Aromaterapija Silane

SILAN skalavimo skystis

Komplekto našumas

Kvapas

Nustatykite maitinimą

Kaina

Prieš pradedant, šiek tiek istorijos …

Rinkoje yra daugybė minkštiklių rūšių. Jau kurį laiką galima rasti legendą, kurios Lenkijos rinkoje nebuvo 20 metų - burnos skalavimo skystis „Cocolino“. Šis prekės ženklas - taip pat staiga, kaip dingo iš parduotuvių lentynų, lygiai taip pat staiga grįžo. Kai pirmą kartą per metus televizijoje pasirodė nauja „Cokolino“ reklama, daugelis tuo netikėjo. Vaikystėje tai buvo mėgstamiausias meškiukas katodinių spindulių televizoriaus televizoriuje. Iki šiol, kai televizoriuje, internete ar parduotuvių lentynose matome „Cocolino“ burnos skalavimo skystį, nevalingai šypsomės. Tu taip pat? (:

Paminėsime dar vieną prekės ženklą, kuris yra rinkos lyderis, tai yra „Ariel“ minkštiklis. Prekės ženklas buvo įkurtas 1967 m. Ir jau daugelį metų yra pasaulinėje rinkoje. Nepaisant prekės ženklo skalbimo miltelių, jo asortimente yra minkštiklių, skalbimo kapsulių ir kitų produktų.

tekstilės sluoksnis

Ką suteikia audinių minkštiklis?

Skalavimo priemonės turi daug savybių. Pagrindinė jos užduotis ir privalumai yra audinio minkštinimas. Kai kurie skysčiai veikia taip, kad po skalbimo ir džiovinimo sunku atsikratyti kai kurių drabužių! Kitas privalumas ir taip pat labai svarbi funkcija yra audinių apsauga nuo oro sąlygų. Skalbimo priemonės naudojimas skalbimo metu taip pat padeda skalbiniams greičiau išdžiūti. Kad tai įmanoma? Tai veikia, nes iš audinio pluoštų išspaudžia vandenį. Jis taip pat turi antistatinių savybių ir žymiai palengvina audinių lyginimą. Be šių funkcijų, ji turi ir dar vieną labai svarbią funkciją. Indų ploviklis suteikia drabužiams nepaprastai gražų ir ilgalaikį aromatą!

Skalavimo priemonė ar minkštiklis? Skalavimo priemonė nuo koncentrato

Audinių kondicionierius ir minkštiklis - abu šie pavadinimai veikia ir reiškia tą patį. Jie turi daug privalumų, kuriuos mes minėjome anksčiau. Audinių minkštiklį arba minkštiklį galima gauti kaip standartinį skystį arba kaip koncentratą. Taigi ką pasirinkti? Jei norime įsigyti efektyvesnę pakuotę - rinksimės koncentratą. Ši skalavimo priemonės forma taip pat yra puiki, jei norite ar turite sutaupyti vietos. Kai kurių minkštiklių koncentratų yra mažesnėse pakuotėse ir jų pakanka tam pačiam plovimų skaičiui. Kaip žinome, koncentratas taip pat yra efektyvesnis. Tai reiškia, kad vienam buteliui pakaks daug daugiau skalbimo priemonių nei įprastu minkštikliu.

moteris skalbia skalbinius

Kaip naudoti minkštinančią medžiagą?

Jei nenorime sugadinti drabužių skalbdami juos minkštikliu, turime laikytis principo „kas per daug, tas nesveika“. Skalavimas visada matuojamas pagal gamintojo instrukcijas! Įdėjus per daug, skalbiniai gali per stipriai kvepėti. Nepaisant geros formulės, jis taip pat gali sukelti alergiją. Nesilaikant gamintojo rekomendacijų, taip pat galite sugadinti mūsų drabužius - prisiminkite tai.

Kokį minkštiklį rinktis? RANKŲ TOP 8

Prieš pateikdami savo sąrašą, atminkite, kad kvepalų klausimas yra individualus. Remdamiesi asmenine patirtimi, mes supažindiname jus su produktų pranašumais ir trūkumais. Komentarų skiltyje galite pateikti savo patarimus, kuriuos labai rekomenduojame padaryti!

1. LENOR skalavimo priemonė Parfumelle rinkinys 6×1420 ml

„Lenor Parfumelle“ minkštiklis ilgą laiką išlaiko audinius šviežius. 6 konteinerių rinkinį sudaro skysčiai su vanilės, gvazdikėlių ir jazminų kvapais, gėlių ar braškių puokštės, obuoliai ir persikai. Šie gaminiai suteikia drabužiams švelnumo, kuris užtikrins komforto jausmą. Lenor minkštikliai taip pat sumažina medžiagos raukšlėjimąsi, palengvina lyginimą ir sutrumpina džiūvimo laiką. Gamintojas rekomenduoja su Lenor Unstoppables kvepalų perlais naudoti skysčius, kurie sustiprina aromato efektą. Tai drąsu ir malonu, neįtikina. „Lenor“ produktai turi būti pagirti už aukštą jų efektyvumą. Net nedidelis ploviklio kiekis turi didelę įtaką medžiagoms. Tai puikūs drabužių ar patalynės skalbimo produktai. „Lenor“ skalavimo priemonių rinkinio kaina buvo apie 100 EUR, o tai yra gera kaina. Iš viso gauname apie 8,5 litro efektyvaus skysčio.

Privalumai

Daugybė skirtingų kvapų variantų

Reikšmingas medžiagų minkštinimas

Trūkumai

Norint sustiprinti efektą, gali tekti įsigyti kvepalų perlų

2. „Coccolino Perfume Deluxe“ skalavimo priemonė - labai intensyvus aromatas

geriausio ploviklio reitingas

„Coccolino“ minkštiklis ne tik atvėrė mūsų rangą, bet ir jį uždaro. „Coccolino Intense“ kvepalai yra naujausias mūsų produkto brolis reitingo pradžioje. Jis turi ne mažiau gražų kvapą, kuris gana ilgai išlieka ant drabužių. Kita vertus, „Coccolino Intense Perfume“ skalavimo priemonė yra ekologiškesnė ir efektyvesnė. Po kontakto su „Coccolino Intense“ minkštikliu jie tampa smulkūs, beveik purūs. Pats aromatas įkvėptas subtilaus gėlių kvapo, todėl nenorime nusivilkti drabužių. Be to, skalavimo priemonė „Coccolino Intense Perfume“ nesukelia alergijos net ant švelniausios odos. Panaudojus šį skystį, audinio pluoštai nelūžta ir nesugeria statinio. Lyginimas tampa lengvesnis ir malonesnis per trumpą laiką. Pats produktas apsaugo mūsų pluoštus nuo pažeidimų.

Privalumai

daro drabužius purus

kvapas, įkvėptas gėlių kvapų

sumažina audinio lupimąsi ir statinę elektrą

palengvina lyginimą ir apsaugo medžiagas

kvapas yra labai intensyvus

Trūkumai

mažas aromato stabilumas

3. „Coccolino Creations“ 1.45L skalavimas - ilgalaikis, intensyvus aromatas

šokolado veikia

Legenda vėl grįžo. Per tuos metus, kai „Coccolino“ nebuvo Lenkijos rinkoje, prekės ženklas vystėsi. Pirma, „Coccolino“ minkštiklio kvapas yra intensyvus ir tuo pačiu subtilus. Jie ilgą laiką būna ant drabužių, todėl visa mūsų spinta tampa gaivi. Nusiprausus drabužius šiame skystyje, jie yra nepaprastai minkšti, todėl juos patogu dėvėti. „Coccolino“ minkštiklis padaro audinio pluoštus minkštesnius ir elastingesnius skalbimo metu. Tai užtikrina ilgesnį patvarumą ir neleidžia drabužiams luptis. „Coccolino“ skysčio sudėtis taip pat pašalina statinę elektrą drabužiuose. Gražus kvapas ant drabužių išlieka iki 8 savaičių! Šis laikas yra toks ilgas, nes dėl „Coccolino“ audinio minkštiklio audinio judesiais išsiskiria aromatas, kad jo neveiktų oras, pvz., Miegant drabužių spintoje. Papildomas privalumas yra skalavimo priemonės „Cocolino“ efektyvumas - jo pakanka 58 plovimams.

Privalumai

ilgalaikis aromatas ir gaiva

užkirsti kelią medžiagos gilinimui

palyginti efektyvus, pakanka 58 plovimams

drabužiai nėra statiški

Trūkumai

intensyvus kvapas (kai kuriuos gali dirginti)

4. Lovela 9 L audinių minkštiklis, hipoalergiškas - idealus alergiškiems žmonėms ir vaikams

lovela burnos skalavimo skystis vaikams

Hipoalerginiai skysčiai puikiai tinka skalbiant vaikiškus drabužius. Jie taip pat skirti visiems, kuriems yra padidėjęs jautrumas odai, linkę į alergijas. Lovelos hipoalerginis skystis skirtas tokioms specialioms užduotims atlikti! Lovela skalavimo priemonės formulė yra net minkštesnė nei įprasta skalavimo priemonė. Verta paminėti, kad „Lovel“ hipoalerginis skystis yra nuolat stebimas ir jo sudėtis nuolat gerinama. Kad net ir pati gražiausia kūdikių ir alergikų oda galėtų visapusiškai pasinaudoti skalavimo priemonės naudojimu. „Lovela“ minkštiklis minkština audinius, apsaugo nuo lupimosi ir statikos.

Privalumai

puikiai tinka skalbti vaikiškus drabužius

švelniai minkština audinius

Trūkumai

puiki formulė audinio pluoštų nepasiekia per giliai

Vartotojai nurodo, kad drabužiai kvepia trumpiau nei kiti skysčiai

5. Skalavimo priemonė „Softlan“ - maža kaina

Skysti vokiški minkštųjų aromatų kvapikliai

„Softlan“ yra vokiečių prekės ženklas. Kaip žinote, vokiečių chemija laikoma viena geriausių. Skalavimo priemonė „Softlan“ yra ne tik efektyvi, bet ir pigi! Už 6 litrus minkštiklio, kuris suteikia 204 plovimus, sumokėsime apie 40 EUR. Gamintojo svetainėje galime perskaityti, kad minkštiklis „Softlan“ daro mūsų drabužius šilkinius, nevarvėjančius ir statiškus. „Softlan“ minkštiklis giliai įsiskverbia į audinio pluoštus, sukurdamas labai intensyvų ir ilgalaikį aromatą. Pirkdami skalavimo priemonę „Softlan“, atminkite, kad vienu metu perkame šešis butelius, kurie užims vertingą vietą vonios kambaryje. Taip pat turėtume prisiminti, kad net cheminių medžiagų, šiuo atveju skalaujančių skysčių, galiojimo laikas yra tinkamas. Prieš užsisakant didesnį prekių kiekį, verta patikrinti pardavėją, kiek laiko trunka ši data.

Privalumai

įsiskverbia giliai į audinio pluoštus

intensyvus ir ilgalaikis aromatas

Trūkumai

kai kurie vartotojai pastebi dirginantį kvapą

6. Silane Aromaterapinė skalavimo priemonė 3L XXL - ekonomiška pakuotė

silaniniai aromaterapiniai aromatai

Silano skalavimo priemonėje daugiausia yra įvairių nuostabių aromatų. „Blue Silan“ skalavimo priemonė yra vienas perkamiausių produktų. Nenuostabu, nes šis beveik kultinis aromatas „pavasario gaiva“ yra vienas gražiausių aromatų. Tai subtilus, tačiau ilgalaikis, kurio dėka jo aromatas kabo visoje spintoje. Panaudojus skalavimo priemonę „Silan“, drabužiai yra minkšti, nevarvėja ir netampa statiški. Panaudoję šį minkštiklį, galite pastebėti, kad audinius lyginti yra daug lengviau. Mėlynas silano skystis …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian