Čia yra pianinas, kuris tiks daugeliui jūsų: a pagrįstą biudžetą, ji jums siūlo labai įdomios savybės vidutinio lygio! Atraskite taškų, kurie atkreipė mano dėmesį į šį nuostabų skaitmeninį fortepijoną.

Spalva Galimos 3 spalvos: balta / ruda / juoda
Baigti Stiebas
Mediniai raktai Ne
Sintetinis dramblio kaulas Taip
Organizatorius Ne
Stiliai 0
Polifonijos 256
Skamba 22
Laikmena USB prie įrenginio

Skaitmeninis fortepijonas Casio Celvanio AP-470


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Puiki garso technika

Mažasis „Casio AP-650“ brolis „Celviano AP-470“ sukuria specifinį garsą daugiamatės technologijos dėka “ AiR morfuoja „. „AiR“ reiškia „Acoustic and Intelligent Resonator“ - sistemą, kurią sukūrė „Casio“, kad būtų kuo arčiau skambant fortepijonui. Šis garso perteikimas yra labai tikroviška. Demonstruojamuose klipuose, kurių klausiausi, garsas, atrodo, natūraliu būdu užpildo visą kambario erdvę, tarsi jis būtų iš karto iš visų pusių. Pridėkite dangtelį, kurį galite atidaryti jums patogiu metu ir kuris tokiu būdu nukreipia integruotų garsiakalbių garsą link pianisto, taip pat stebėtinai sklindantis aplinkoje: garso kokybė yra neginčijama! Jūs taip pat įvertinsite su malonumu su šalmu.

po 470 m

Nustatymai naudojant klaviatūrą arba nemokamą programą „Chordana Play for Pianos“

„Celviano AP-470“ galite reguliuoti skirtingus fortepijono tonus klaviatūros ir mygtukų dėka išdėstyti aplinkui: norėdami suaktyvinti tam tikras funkcijas, pirmiausia paspauskite mygtuką kairėje klaviatūros, tada paspauskite klavišą, kuris atitinka jūsų pasirinkimą. Bet jūs taip pat galite pasiekti visas funkcijas prijunkite fortepijoną prie planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti juos prie AP-470 per USB: tada galite pereiti prie visų savo nustatymai per ekraną pavyzdžiui, jūsų „iPad“. Ši galimybė, mano nuomone, yra daug praktiškesnė nei klaviatūros nustatymas: nedvejodami pažiūrėkite į pristatymo vaizdo įrašus internete, pamatysite, kad manipuliavimas jūsų jutikliniame ekrane yra labai lengvas. Tu darai slinkite per galimus garsus ir jūs pasirenkate eilutę, atitinkančią jums tinkantį muzikinį pasirinkimą. Man atrodo, kad klaviatūros operacijos yra šiek tiek varginančios, kaip ir modernus jutiklinis ekranas yra tikrai didelis pliusas. Be to, planšetinis kompiuteris yra tiesiai prieš jūsų akis, todėl jums nereikia žiūrėti į kairę klaviatūros, kad pasirinktumėte režimą. Kviečiu atidžiai stebėti vaizdo įrašas „Youtube“; tai yra anglų kalba, tačiau vaizdinė demonstracija išlieka labai prasminga, net jei jūs nesuprantate šios kalbos. Taigi galite atrasti tikrąjį valdymo režimų paprastumas jutikliniame ekrane.

Spalvos pasirinkimas

Viršijant jūsų reikalavimus tonų atžvilgiu, pianino žvilgsnis taip pat skaičiuojama. Šį baldinį pianiną galima įsigyti 3 spalvos. Manau, kad Casio turėjo proto galvoti ir apie muzikanto vizualinį malonumą, o ne tik apie ausų gerovę. AP-470 yra juoda, in Balta ir į Ruda. Juoda spalva išlieka puiki klasika, todėl fortepijono spintelė prisitaiko prie visų kambarių ir nustatymų. Asmeniškai manau, kad baltas fortepijonas yra labai gražus ir elegantiškas: jis yra viliojantis ir ši spalva, grynumo sinonimas, mano skoniui puikiai derinama su fortepijono skambesiu. AP-470 taip pat gali būti papuoštas tamsiu riešutmedžiu, kad imituotų medžio spalvą ir taip primintų daugelio tradicinių akustinių pianinų išvaizdą. Man ši spalva nelabai patinka, man labiau patinka modernesnė spalva. Taip pat manau, kad sumaišius juodą ir baltą (raktams) ir rudą (baldams) visa išvaizda gali būti „apkrauta“, tačiau kiekvienas turi savo pageidavimus. Casio turi bent jau nuopelnus palikite pasirinkimą jums tarp 3 galimybių ir tai yra jo nuopelnas: viskas, ką jums reikia padaryti, tai patiems įsitikinti spalvų perteikimu parduotuvėje, kad nuspręstumėte.

Norite dabar parodyti AP-470 garso kokybę?

Taigi pakabinkite ten, nes tai privers jūsų mintis! „Casio Music“ į savo „YouTube“ kanalą įkėlė muzikinį pasirodymą pavadinimu „Casio Boogie“, atliekamą šiuo pianinu. Taigi jūs suprantatepuikus garsas šio instrumento. Bosas puikiai atkartojamas, kaip ant akustinio pianino. Aukštaūgiai taip pat aiškūs ir labai geri. Štai štai kas puikus „Casio Boogie“ vaizdo įrašas, atlikta AP-470. Padidinti garsą!

Nagi, pripažink, kojos ir rankos juda į taktą, tiesa? Tai yra efektas, kurį sukuria milžiniškas šio skaitmeninio pianino garsas! Tai muzikinis realizmas kad jis paleidžia. Pastebėsite, kad klavišai reaguoja pagal ryškią pianisto jėgą: bosas yra labai garsus ir galingas, o aukštosios natos pabaigoje yra minkštos ir subtilios. Taip pat galite pamatyti, kad instrumento dangtis yra atidarytas: garsas gražiai projektuojamas visoje erdvėje. Manau, kad šio pianino kokybė yra tikrai puikus šiam biudžetui.

Kiti pastebėtini dalykai

Geri taškai Neigiami taškai
2 „fortepijonų“ režimai: kairėje klaviatūros, pianino krašte, rasite 2 klavišus: „Grand Piano 1“ ir „Grand Piano 2“. Jų dėka jums patinka du didingi garsai: garsas, panašus į vokišką „Steinway“ fortepijoną, skirtas pirmajam klavišui, ir garsas, panašus į „Niujorko“ Steinway skambesį antram. Atkreipkite dėmesį žinovams! Turėtumėte žinoti, kad yra dviejų rūšių „Steinway“ akustiniai pianinai: Hamburgo „Steinway“ “ ir “ Niujorko Steinway „. Jungtinės Valstijos žino beveik tik antrąjį (padarytą jų teritorijoje), su savo vadinamuoju „sudėtingesniu“ garsu, o kitas pasaulis daugiausia žino „Steinway“, pagamintą Vokietijoje, su „aiškesniu“ garsu. Casio dauginasi kuo ištikimiau šių dviejų akustinių pianinų garsai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti (arba keisti abu). Abiejų klaviatūros pusių mygtukų dizainas: man tai atrodo gana „kaimiškai“. Manau, kad formos modernesnis būtų labiau tikęs šiam skaitmeniniam pianinui.
„Concert Play“ režimas: tai yra orkestro įrašai, kuriuos galite pasirinkti groti pianinu.

Tai apima 3 etapus:

▪ “ Klausyk »: Jūs klausotės fortepijono ir orkestro grojimo ir susipažįstate su šiais garsais

▪ “ Pamoka »: Jūs klausotės dalies, susijusios su grojimu fortepijonu, galėdami atskirti rankas. Iš tiesų, jūs turite galimybę leisti vien fortepijonui groti partiją, susijusią su kairiąja ranka, o jūs mokotės groti, pavyzdžiui, dešinėje.

▪ “ žaisti »: Jūs grojate kartu su orkestru.

Man labai patinka šis „Casio“ išradimas, šis AP-470 režimas yra labai malonus.

Programos pasirinkimo režimas klaviatūroje: kaip sakiau aukščiau, daug lengviau pasirinkti kiekvieną funkciją per jutiklinį ekraną, prijungtą prie pianino, nei pasirinkti režimą per klaviatūrą. Ant pastarosios turite paspausti pasirinktą programą atitinkantį klavišą (jis užrašytas labai mažomis raidėmis už baltų arba juodų klaviatūros klavišų …), laikant nuspaustą mygtuką „Funkcija“. Vieno mygtuko paspaudimas būtų buvęs paprastesnis ir aiškesnis. Todėl labai norėčiau, kad programa būtų patogesnė ir modernesnė “ „Chordana Play“ »(Galima„ App Store “ir„ Google Play “), kurių dėka galite valdyti visą fortepijoną. Unikali patirtis, net žaidžiant su ausinėmis.
Labai lengva pasiekti USB prievadą: jis yra tik dešinėje jūsų klaviatūros. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti savo USB raktas norėdami pasinaudoti daugybe funkcijų: skaitykite dainas, bet taip pat įrašykite jas mokytojui, kad galėtumėte klausytis ar pasidalinti su draugais. Taip pat galite dar kartą įsiklausyti į save ir pamatyti, kokie yra jūsų žaidimo tobulinimo taškai, kuriuos reikia perdirbti kitam kartui.

Apibendrinant, man labai patinka „Celviano AP-470“, nes manau, kad „Casio“ už šio biudžeto fortepijoną pralenkė garso kokybę ir savybes. Tai yra Puiki vertė. Ryšys su planšetiniu kompiuteriu yra didelis pliusas, mano nuomone, norint visiškai įvertinti visas AP-470 teikiamas dovanas!

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *