Nors „Sony“ jau smarkiai smogė savo WH-1000XM3 ausinėmis, kurios pasiūlė daugiau nei pastebimą garso kokybę, gamintojas dar kartą stebina belaidžiu ir triukšmą slopinančiu WH-1000XM4 modeliu. Perdirbdama kai kuriuos daugiau ar mažiau problemiškus ankstesnio modelio WH-1000XM3 elementus, „Sony“ čia siūlo naują daugiau nei efektyvią laisvų rankų įrangą su beveik tobula garso kokybe, kurią muzikos mėgėjai tikrai įvertins. Priartinkite šį labai aukštos kokybės modelį, kuris neabejotinai atitiks jo publiką.

SONY WH-1000XM4 ausinės


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

„Sony“: prekės ženklas, garsus savo ausinėmis

Daugelis gamintojų specializuojasi garso sistemose, nesvarbu, ar tai ausinės, ar garsiakalbiai, tokie kaip „Marshall“ ar „Bose“. Tarp visų šių gamintojų „Sony“ puikiai sekasi dėka aukštos kokybės laidinių ar belaidžių modelių, siūlančių labai aukštą garso kokybę ir siūlančių konkurencingomis vidutinės ar net aukščiausios klasės įrangos kainomis. Prekės ženklas taip pat turi platų skirtingų modelių asortimentą, kad atitiktų visus lūkesčius, įskaitant kainas.

Pristatome „SONY“ WH-1000XM4 ausines

„Sony“ WH-1000XM4 yra belaidės ausinės su triukšmo slopinimo sistema. Iš tiesų, jei pirmosios kartos ausinės neturėjo tokio tipo sistemos, laikui bėgant jos tapo esminėmis apibrėžiant gerą šalmą. Be to, praktiniu požiūriu, vis daugiau vartotojų pirmenybę teikia bevielėms ausinėms, kurios yra daug malonesnės kasdieniame gyvenime. Tačiau šis punktas reiškia tam tikrą laisvų rankų įrangos autonomiją, šiame kontekste WH-1000XM4 turi pagrindinį pranašumą: iki 30 valandų autonomijos. Be to, vienas elementas yra daugiau nei būtinas garso laisvų rankų įrangai: jos siūlomų garsų kokybė, šis „Sony“ modelis šioje srityje yra ypač efektyvus, jo dažnių diapazonas yra iki 40 Hz. Dizaino pusė ir ergonomika, WH-1000XM4 laisvù rankù çranga taip pat labai gerai ginasi, jei yra dėklas, galimybė jį sulankstyti ir blaivi bei elegantiška estetika. Siekdama nieko negadinti ir leisti vartotojams visiškai mėgautis savo muzika išilgai, „Sony“ sukūrė labai lengvas ausines ir, kad būtų patogiau, įdėjo atminties putų bloknotus. Galiausiai, laisvų rankų įranga gali būti naudojama kaip laisvų rankų įranga, pridėjus daugiataškį „Bluetooth“ ryšį, kad būtų galima prisijungti prie kelių įrenginių vienu metu.

Labai efektyvi triukšmo mažinimo sistema

Muzikos mėgėjai, kurie mėgsta ausines, tai gerai žino, ausinės dažniausiai yra skirtos naudoti lauke, o tai paprastai kelia gana triukšmingą aplinką viešajame transporte, pavyzdžiui, metro, autobusuose ar net autobusuose. tokiose vietose kaip kavinės ar parduotuvės. Todėl klausytis gali trukdyti aplinkos triukšmas, todėl tapo būtina rasti veiksmingą sprendimą. Todėl „Sony“ integravo aukštos kokybės triukšmo slopinimo sistemą, kuri bus pritaikyta vartotojo morfologijai ir atmosferos slėgiui. Be to, triukšmo mažinimas yra pagrįstas dvigubu jutikliu, susietu su dviem mikrofonais iš kiekvienos pusės, HD triukšmo mažinimo procesoriumi QN1 ir naujausios kartos „Bluetooth“ lustu, kad kuo labiau optimizuotų triukšmą, atsižvelgiant į daugelį veiksnių, tokių kaip aplinkos triukšmas, muzika atstumas tarp ausinių ir ausų. Rezultatas yra daugiau nei patenkinamas ir leidžia jums tikrai izoliuoti save nuo pasaulio klausantis savo muzikos, jei tai yra norimas efektas.

„Sony WH-1000XM4“ apžvalga

Protingas šalmas

Nors triukšmo mažinimas yra pagrindinis elementas, leidžiantis pasinerti į savo muziką, taip pat gali atsitikti taip, kad jums reikia kuo mažiau bendrauti su išoriniu pasauliu. Šiuo atveju dažniausiai ieškome savo išmaniojo telefono ar mp3 grotuvo, kad sumažintume garsą, arba dar smarkiau žeminame ausines. Naudojant šį „Sony“ modelį, visų šių apribojimų nebėra. Iš tiesų, jei reikia, pakanka lengvai paliesti ausines, kad sumažintumėte garsumą, o tai savaime jau yra įdomi funkcija, tačiau gamintojas tuo nesustojo. „Sony“ ausinėse įdiegta pažangi klausymo technologija, kuri sukuria kelis režimus. Taigi, „Kalbėti pokalbiui“ režimas leidžia jums sumažinti muzikos atkūrimą kalbant, kad galėtumėte pradėti pokalbį patys nepristabdydami muzikos, atkūrimas bus atnaujintas, kai tik pokalbis bus baigtas. „Ambient Sound“ režimas taip pat leidžia išlaikyti minimalų aplinkos triukšmą, jei reikia išlaikyti tam tikrą dėmesį savo aplinkai, ypač norint išgirsti pranešimus važiuojant viešuoju transportu. Galiausiai, detektoriai sugeba suvokti, kada laisvų rankų įranga yra pašalinta, kad pertrauktų muziką, kad būtų galima iš naujo paleisti atkūrimą, kai tik ji vėl įkeliama ir vartotojas nepraranda kruopelės mėgstamų dainų.

Neprilygstamas garsas

Kalbant apie garsą, čia vėl „Sony“ smarkiai smogė aprūpindama šį modelį analoginiu stiprintuvu, integruotu į QN1 HD procesorių, kuris teikia galingą, gryną ir labai aukštos kokybės garsą. Akivaizdu, kad „360 Réality Audio“ yra reikšmingas pliusas šiame kontekste, leidžiantis įamžinti patirtį, kad iš tikrųjų pamirštumėte save savo muzikos burbule, kaip koncerte ar studijoje. Galiausiai, aukštos kokybės „Bluetooth“ ryšys garsus perduoda beveik taip pat gerai, kaip ir su laidinėmis ausinėmis.

„Sony WH-1000XM4“ belaidžių triukšmo slopinimo ausinių apžvalgos vaizdo įrašas

SONY WH-1000XM4 ausinės: už ir prieš

Kad ir koks veiksmingas būtų šis šalmas, jis akivaizdžiai turi privalumų ir trūkumų.

„Sony WH-1000XM4“ ausinių akcentai:

  • Labai patogios funkcijos, tokios kaip „Ambient Sound“ arba „Speak to chat“
  • Akumuliatoriaus ilgis, suteikiantis iki 30 valandų autonomijos
  • Puikus trinkelių patogumas ir ergonomika

Silpnosios „Sony WH-1000XM4“ ausinių vietos:

  • Kaina vis dar aukšta, tačiau pateisinama produkto kokybe
  • Boso galia tonų pusėje, kuri gali erzinti labai išrankius vartotojus

Mūsų nuomonė apie SONY WH-1000XM4 ausines

„Sony“ čia išleidžia puikų produktą, kuris gali patenkinti tik belaidžių ausinių priklausomus asmenis tiek dėl siūlomo garso kokybės, tiek dėl jame esančių technologijų koncentrato. Akivaizdu, kad tai aukščiausio lygio šalmas, kurį mes labai vertiname ir kuris, atsižvelgiant į jo savybes, siūlomas puikiu kainos ir kokybės santykiu.

SONY WH-1000XM4


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *