Ieškote alternatyvos klasikinėms kūdikių sūpuoklėms? O gal jūsų dėmesį patraukė elegantiškas boho stiliaus kabantis fotelis? Bet kuriuo atveju geriausias pasirinkimas yra lizdo sūpynės vaikams. Sužinokite, kurie modeliai geriausiai tinka išorei ir svetainei. Sužinokite svarbiausius parametrus, kurie leis jums pasirinkti gandralizdį, ant kurio jūsų vaikai žais ne tik priešais, bet ir saugiai. Kokias gandrų lizdo sūpynes pasirinkti? Pasižiūrėk!

Geriausios lizdo sūpynės vaikams - reitingas

Kurios lizdo sūpynės bus geriausios? Kokie yra tipai?

Lizdo sūpynės yra tokios pat geros, kaip ir platus pasirinkimas. Kad jums būtų šiek tiek lengviau, pristatome populiariausias pakabinamų kėdžių rūšis, pavyzdžiui, gandralizdį.

Dėl sūpuoklių pakabinimo vietos skiriame:

Viduje lizdo sūpynės

Lizdinė kėdė skirta išskirtinai įrengimui namo ar buto viduje. Tai fantastiškas interjero dizaino papildymas, suteikia jam nepakartojamą charakterį ir tuo pačiu leidžia praleisti laiką patogioje, pakabinamoje kėdėje, kuriai būdingas gandralizdis.

Lauko lizdo sūpynės

Gandralizdis gali pakeisti klasikines sodo ar terasos sūpynes, jei jos skirtos naudoti lauke. Lauko lizdo sūpynės yra pagaminti iš patvarių medžiagųtodėl jis atsparesnis nepalankioms oro sąlygoms.

Dėl sūpynių konstrukcijos mes išskiriame:

Lizdo sūpynės su atlošu

Gandralizdyje gali būti atlošas. Tada tokios sūpynės gali net pakeisti klasikinį fotelį, nes papildoma atlošas, palaikantis nugarą, padidina poilsio patogumą. Varnos lizdas su atlošu puikiai tinka skaityti knygas, žiūrėti filmus ar pasakas.

Lizdų sūpynės su palapine

Gandrų lizdas vaikams. Sūpynės su puikia palapine tinka vaikams nuo 3 metų. Palapinė padidina saugumą ir sumažina galimybę nukristi už sūpynių ribų. Be to, jis apsaugo nuo lietaus, vabzdžių ir vėjo.

Lizdų sūpynės su pagalve

Jei ieškote patogios poilsio vietos, ieškokite lizdo sūpynių su patogia pagalve. Pagalvė ne tik apsaugo nuo kieto rėmo, bet turi ir dekoratyvinę funkciją.


TAIP PAT ŽR. Brazilijos kėdė - geriausių reitingas. Ką pasirinkti ir kaip įdiegti?


Kaip pasirinkti lizdo sūpynes? Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nei vienas pasirinkimas neturėtų būti atsitiktinis, ir tas pats yra su kabančia kėdė a la gandro lizdu. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, mes parengėme svarbiausių parametrų sąrašą, kuris užtikrins, kad jūs ar jūsų vaikai smagiai praleisite laiką ir pailsėsite ant pakabinamų lizdo tipo sūpynių. Į ką turite atkreipti dėmesį?

Stiprumas ir leistina apkrova

Kad būtų saugu, visos sūpynės turi būti patvarios. Su gandralizdžio foteliu nėra kitaip. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad gaminant modelį buvo naudojamos patvarios medžiagos. Taip pat patikrinkite didžiausia leistina apkrova tam tikros sūpynės, kurios suteiks tikslios informacijos apie sūpynių stiprumą.

Saugos patvirtinimai

Produktai, kuriais leidžiama prekiauti Europos Sąjungoje, turi atitikti tam tikrus saugos reikalavimus. Nepaisant to, įsitikinkite, kad perkamos sūpynės turi visus sertifikatus, leidžiančius saugiai ja naudotis net vaikams. Atkreipkite dėmesį į tokius sertifikatus kaip TUV, GS ar CE. Atminkite, kad saugumas yra svarbiausias dalykas, todėl visada būkite apie tai įdomūs!

Vykdymo medžiaga

Medžiaga, iš kurios pagamintos sodo sūpynės, yra tiesiogiai susijusi su saugiu žaidimu, taip pat su sūpynių gyvenimu. Tai labai priklauso nuo to, ar sūpynės turi būti skirtas naudoti lauke ar namuose.

Gandrų lizdas supasi lauke turėtų būti pagaminti iš elementų, atsparių oro sąlygoms, tokių kaip lietus ar saulė. Savo ruožtu patalpų modeliai jie gali turėti medvilnines ar linines pagalves arba pakabinti ant virvės, kuri yra mažiau atspari drėgmei.

Dydis ir forma

Gandro lizdo forma ir dydis priklauso nuo jūsų šeimos poreikių. Ovalūs didelio skersmens gandralizdžiai jie puikiai tinka dviejų (ar daugiau) vaikų tėvams. Kita vertus, mažesni gandrų lizdo foteliai su atlošais yra geriausias pasirinkimas suaugusiems, kurie ieško vietos pailsėti su knyga ar išgerti rytinės kavos.

Reguliuojamas

Pritvirtinimo lynų ilgio reguliavimo galimybė yra ypač svarbi, jei turite nestandartines aukštas pakabinamas lubas arba esate mažų vaikų tėvai. Virvės reguliavimas leidžia reguliuoti paties sūpynės aukštį. Praktiškai tai reiškia, kad sėdynės aukštį galite pritaikyti pagal savo vaiko amžių ir aukštį, todėl jis galės pats lipti į sūpynes. Tai taip pat sumažina tikimybę, kad galimas kritimas bus mažiau skausmingas.

Kurios lizdo sūpynės bus geriausios? Reitingas

1. Lizdo sūpynės vaikams, skersmuo 100 cm, apkrova 150 kg

Lizdo sūpynės vaikams, skersmuo 100 cm, apkrova 150 kg

Patvarios „Funfit“ lizdo sūpynės. Tai puikiai tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke sode. Sūpynių skersmuo yra 100 cm, o jo maksimali apkrova yra 150 kg. Visa konstrukcija remiasi plieniniu rėmu, kuris kruopščiai pritvirtintas poliesterio virvele. Be to, tvirtinimo lynus galima sureguliuoti iki norimo ilgio.

Privalumai

didžiausia apkrova yra 150 kg

sūpynės yra lengvos, bet patvarios

galite jį įdiegti tiek namo viduje, tiek sode

atsparus drėgmei ir radiacijai

ji turi plačią 100 cm pločio sėdynę

Trūkumai

tinklelis, pagamintas iš poliesterio pluošto, gali būti nepatogu žaidžiant ilgą laiką

2. Lizdo sūpynės vaikams, skersmuo 110 cm, apkrova 150 kg

Lizdo sūpynės vaikams, 110 cm skersmens, apkrova 150 kg

Dar vienas „Funfit“ pasiūlymas. Šį kartą tai gandrų lizdas su lygiomis, patogiomis sėdynėmis, 110 cm skersmens. Lizdas pagamintas iš plieninio rėmo ir padengtas drėgmei atspariu poliesteriu, kurio dėka maksimali sūpynių apkrova yra 150 kg. Sūpynės gali būti montuojamos kambaryje, sode ar terasoje. Surenkant, galite pasirinkti vieną ar du taškus, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Privalumai

leistina apkrova yra iki 150 kg

sūpynės yra lengvos, bet patvarios

sėdynės skersmuo yra 110 cm

tinka montuoti viduje arba lauke sode

Trūkumai

sūpynės neturi atlošo ar pagalvės

3. Lizdo sūpynės kambaryje

Lizdo sūpynės kambaryje

Puikus buto, kotedžo ar terasos priedas. Gandro lizdas su atlošu, kurio sėdynė yra 60 cm pločio ir 60 cm gylio. Šis modelis taip pat suteikia jums galimybę pasirinkti, nes galite jį pritvirtinti ant sujungtų arba atjungtų laikiklių. Dėl dekoratyvinių pakraščių fotelis puikiai tinka Kalifornijos ir boho stiliaus interjerui.

Privalumai

elegantiškas ir minimalistinis dizainas

maksimali kėdės apkrova yra 150 kg

galite pritvirtinti prie vieno ar dviejų taškų

Trūkumai

tvirtinimo lynai nėra reguliuojami

4. Spalvingos lizdo sūpynės vaikams, 100 cm skersmens, apkrova 150 kg

Spalvingos lizdo sūpynės vaikams, 100 cm skersmens, apkrova 150 kg

Sūpynės idealiai tinka vaikų žaidimams sode. Jo skersmuo yra 100 cm, o stiprumas - iki 150 kg. Dėl reguliuojamų tvirtinimo virvių galite reguliuoti sėdynės aukštį, kiek norite, bet ne daugiau kaip 160 cm. Sūpynių rėmas pagamintas iš patvaraus plieno ir padengtas patogiomis minkštomis putomis, kurios papildomai padidina saugumą. Sūpynės tinka montuoti tiek viduje, tiek lauke, sode.

Privalumai

sūpynių aukštį galima reguliuoti ir pritaikyti prie vaikų ūgio ir amžiaus

atsparus lietui ir saulei, todėl tinka įrengti sode

turi keliamąją galią iki 150 kg

Trūkumai

sūpynės neturi papildomų pagalvėlių ar atlošų

5. Gandrų lizdas vaikams Briff POWERMAT PM-HBG-110 - lauko sodo sūpynės

Lizdas vaikams.Briff POWERMAT PM-HBG-110 - lauko sodo sūpynės

Lizdų sūpynės lauko montavimui. Fotelio sėdynė pagaminta iš patvaraus plieno ir papildomai padengta apsauginėmis putomis. Lynai, ant kurių pakabinamas lizdas, yra reguliuojami. Be to, naudojant patvarų poliesterį, visa konstrukcija yra atspari ir išlaikys iki 150 kg apkrovą.

Privalumai

turi reguliuojamus tvirtinimo lynus

didžiausia apkrova siekia net 150 kg

ji turi sėdynę, padengtą minkštomis apsauginėmis putomis, kurios yra papildomai atsparios vandeniui

Trūkumai

nėra informacijos apie patvirtinimus ar saugos sertifikatus

6. Lizdo sūpynės vaikams su pagalve ir atlošu

Lizdo sūpynės vaikams su pagalve ir atlošu

Pakabinama sodo kėdė, pagaminta iš rankomis austų makramių. Sėdynės skersmuo yra 60 cm, o atlošo aukštis - 45 cm. Nors gandro lizdas yra lengvas, jo maksimali apkrova yra 150 kg. Kartu su sūpynėmis taip pat gausite patogią sėdynės pagalvėlę iš natūralios medvilnės.

Privalumai

maksimali kėdės apkrova yra 150 kg

turi patogią sėdynės pagalvėlę

fotelis turi įspūdingus pakraščius, puikiai tinkančius skandinaviško ir boho stiliaus sodams ar interjerui

Trūkumai

nėra reguliuojamo tvirtinimo linijų ilgio

medvilninė pagalvė nėra atspari vandeniui, todėl lyjant ji gali sugerti drėgmę

7. Gandralizdis kūdikiams Malatec

Gandralizdis kūdikiams Malatec

Lizdo sūpynės su ovalia sėdyne, 100 cm skersmens. Sėdynės struktūra pagrįsta nerūdijančio plieno rėmu, papildomai pritvirtintu putplasčiu, todėl jis yra saugus ir patvarus. Šis gandralizdžių modelis pirmiausia skirtas naudoti lauke, nes naudojamos oro sąlygoms atsparios medžiagos. Leidžiama šios pakabinamos kėdės apkrova yra 120 kg.

Privalumai

tvirtinimo lynas yra reguliuojamas iki 180 cm aukščio

sūpynės puikiai tinka lauke, nes yra nepralaidžios vandeniui

turi erdvią 100 cm skersmens sėdynę

Trūkumai

didžiausia leistina apkrova yra 120 kg, o tai yra mažiau nei kituose modeliuose

Lizdų sūpynės namuose ar sode? Kur geriausia jį įdėti?

Įdomu, kur geriau …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *