Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą? Kai kuriems žmonėms tai nepasiekiama dėl vyraujančio įsitikinimo, kad įgyvendinimo išlaidos yra daug didesnės. Atėjo laikas atbaidyti šį kambarį ir tai, kaip prie jo priartėsite. Sužinokite, kokios yra dabartinės virtuvės pritaikymo pagal jūsų poreikius ir individualius pageidavimus galimybės. Ir dar svarbiau - kokie yra įvairūs virtuvės kūrimo pagal užsakymą etapai. Ką verta perduoti subrangovams ir kokios yra nurodytų sprendimų kainos.

Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą
šaltinis: turbulences-deco.fr

Iš pradžių verta atkreipti dėmesį į tai, kad tik tam skirta virtuvė gali visiškai patenkinti mūsų lūkesčius. Tai suteikia mums galimybę daugiau laisvė, pasirinkdami mums tinkamus sprendimus, sujungdami elementus. Pasinaudodami plačiomis technologinėmis galimybėmis ir semdamiesi įkvėpimo iš architektų projektų bei paruoštų realizacijų, turime galimybę kurti idealu virtuvė.

Medžiagos sukurti įmontuotą virtuvę

Renkantis medžiagas virtuvės baldams kurti, turime labai platų jų asortimentą. Pradedant nuo stalviršis - išsirinkite vieną atsparus. Šiuolaikiniai pagal užsakymą pagaminti baldai nebepriima trūkumų. Taigi stalviršis turėtų būti neištrinamas, patvarus, tvirtas ir visų pirma atsparus dėmėms ir aukštai temperatūrai.

Pačioms spintelėms pigiausia, bet ir visiškai pakankama medžiaga yra labiausiai įprasta baldų lenta. Jis yra laminuotas labai plonu plastiko sluoksniu plokštelę medžio drožlių plokštės. Jis yra labai populiarus ir jį galime gauti praktiškai bet kokio norimo rašto ir spalvos. Pastaruoju metu vis daugiau mados imituoja natūralias medžiagas, tokias kaip medis ir akmuo.

šaltinis: corian.uk

Pagamintas šiek tiek brangesnis sprendimas lėkštės MDF baldai. Tada įmontuota virtuvė gali įgauti tikresnę išvaizdą. Tai leidžia klijuoti šią plokštelę fanera pagamintas iš natūralaus medžio. Brangiausias variantas yra pagaminti visas spinteles iš medžio masyvo. Tačiau tai yra lėšų klausimas. O gal užuot padarius visą medinį, pakanka medinių virtuvės baldų fasadų?

Rinkoje taip pat galime rasti kitų medžiagų, kurios gali būti naudojamos virtuvės baldams gaminti. Jų kainos skiriasi, tačiau verta apsvarstyti kai kurias iš jų. Įdomus sprendimas gali būti iš keraminių plytelių pagaminti stalviršiai, kuriuos galima įsigyti daugybe formų ir spalvų.

Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą
šaltinis: thespruce.com

Stiklo apdirbimo technologijos leidžia jį vis dažniau naudoti. Madinga virtuvė tikrai laukia berėmio stiklo fasadai. Taikymas taip pat yra įdomus sprendimas dangos akrilas. Jis standina ir sutvirtina baldų lentą ir vizualiai primena laminatą. Papildomas privalumas yra tas, kad po pažeidimo jį galima atnaujinti poliravimo pasta … ir beveik kaip naują!

Visiškai kitokios kategorijos medžiagos yra tos, kurias galima naudoti tik neseniai, nes nuolat didėja apdorojimo galimybės. Jie apima :

 • plienas,
 • aliuminis,
 • betonas,
 • natūralių medžiagų alternatyvos gali būti, pavyzdžiui sukepėjas kvarcas.
 • terrazzo

Kaip kainuoti įrengtą virtuvę?

Pirmasis būdas turėti bent pakaitalą virtuvės pritaikymui pagal mūsų pageidavimus yra nusipirkti ją kaip baldai modulinė viename iš prekybos centrų. Paprastai jie gaminami iš laminuotos lentos, kurios kraštai apsaugoti melaminatais. Kainos prasideda nuo 600 PLN rinkiniui 2,4–2,6 mb. Jį sudaro kūnai su priekiais, viršumi ir rankenomis. Tačiau jūs turite atsižvelgti į mažą patvarumą ir mažą atsparumą įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams.

modulinė virtuvė, šaltinis: ikea.pl

Alternatyva yra žengti žingsnį toliau ir pripažinti didesnių tinklų („Black Red White“, „Agata“, IKEA), siūlančių modulinius baldus, pasiūlymą. Paprastai čia susitinkame kokybiškiau, taip pat su platesnėmis galimybėmis, kai reikia pasirinkti apdailą ir aksesuarus. Plačiame jų gaminių asortimente galime rasti elementų, kurie leis mums labai gerai tvarkyti savo erdvę. Papildomas pranašumas yra tai, kad bet kuriuo metu galime labai paprastai pakeisti išdėstymą arba sukomplektuoti įrangą.

Individualių spintelių kainos, tai apie 150–250 PLN / vnt. Šiose parduotuvėse tikriausiai rasite ir šiek tiek kokybiškesnių baldų, kai reikia pasirinkti pagrindinę medžiagą. Įtraukiami virtuvės baldai galima padaryti su laminuotas lėkštės MDF. Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą? Apie 1400–1800 PLN. Žinoma, mes kalbame apie vidurkį, nes kaina gali keistis priklausomai nuo dar geresnio apdailos ir naudojamų papildomų sistemų. Kuo sudėtingesnį ir platesnį rinkinį pasirenkame, tuo didesnė kaina.

Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą
šaltinis: livebetterlifestyle.com

Aukščiausias lygis, tiek kokybės, tiek kainos požiūriu, yra virtuvės baldai, pagaminti pagal užsakymą.

Taip pat žiūrėkite: Kaip sutvarkyti laiptus?

Kiek kainuoja įrengta virtuvė - kaip įvertinti įrengtą virtuvę?

Pagal užsakymą pagamintos virtuvės kaina nėra lengviausia užduotis. Visų pirma todėl, kad tai yra labai daugelis kintamieji. Pirmasis tikrai yra mūsų virtuvės plotas ir baldų kiekis, kurį norime jame patalpinti. Kitas svarbus klausimas yra pasirinkimas tarp virtuvės, pastatytos 100% iš pavienių elementų arba iš dalies iš paruoštų modulių. Turint platų pasiūlą ir daugybę baldų gamintojų rinkoje - verta juos patikrinti ir pasinaudoti jų paruoštais sprendimais.

Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą
šaltinis: talkinggames.net

Atkreipkite dėmesį, kad jūs turite sumokėti už staliaus darbą. Jei norite, kad darbas būtų atliktas patikimai, turite gerai mokėti. Prisiminkime tai darbas specialistai o specialistams verta gerai mokėti. Pelningumą pastebėsime pirmiausia, jei nebus korekcijų ir pasitenkinimas namų ūkio narių bei svečių naudojimu. Tačiau tai yra išlaidos, kurias daugiau ar mažiau galime nustatyti prieš pradėdami dirbti.

Individuali virtuvė - materialinės išlaidos

Nepaisant to, didžiausios išlaidos bus medžiagos. Atkreipiant dėmesį tik į pradinę kainą, visada tvirtai pagaminti baldai pagal dydį bus brangesni nei gatavi virtuvės komplektai. Tačiau kalbant apie kokybę, greičiausiai tai neprilygs. Kreivos sienos, skirtingo pločio patalpos ir įdubų gylis - visa tai reikalauja degtukai pastatai viduje. Tai galime padaryti tik pasirinkę individualų užsakymą. Be to, yra ir naudojamų medžiagų kokybė. Kai kurie virtuvės baldai turėtų turėti specifinių savybių, tokių kaip padidėjęs tvirtumas ar papildomas funkcionalumas. Šiuolaikiniai virtuvės baldai tai daro, tad kodėl norite jų atsikratyti? Gerai apgalvoti ir pagaminti virtuvės baldai yra pagrindas!

šaltinis: lindseybrookedesign.com

Tačiau bandydami palyginti įmontuotą virtuvę su iš masinės gamybos baldų … Turime atsižvelgti į tai, kad įmontuota virtuvė gali būti dar brangesnė keliais tūkstančiais zlotų. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad papildomos išlaidos renkantis įmontuotas virtuves gali gana greitai ištirpti. Kaip jau minėjome anksčiau - svarbu baldų kokybė ir ilgaamžiškumas.

Galiausiai, dar vienas labai svarbus elementas, kurį reikia prisiminti. Jei dėl kažko nesame tikri, nesuprantame vertinimo ar jo dalies, mums kyla klausimų apie atskirus elementus … paklauskime! Tai vienintelis būdas apsisaugoti nuo papildomų išlaidų patyrimo.

Virtuvės baldų fasadai - pavyzdinės kainos

Individualaus dydžio virtuvės ir jų kaina gali turėti didžiulį kainų diapazoną. Tačiau mes galime surasti ir susisteminti daugelį šių veiksnių, kad palengvintume geriausią pasirinkimą.

Praktiškai kiekvienas iš gamintojų siūlo skirtingas medžiagas ir kainų ribas individualiems sprendimams. Pirmasis, kurį mes pažvelgsime, yra laminato baldai. Tai yra pigiausias galimas variantas renkantis medžiagą tiek įmontuotiems baldams, tiek gataviems baldams. Medienos drožlių plokštės, išskyrus tai, kad jos yra padengtos plonu laminato sluoksniu, turi būti baigtos. Kiekvienas iš jų skiriasi pirmiausia dėl patvarumo ir atsparumo mechaniniams pažeidimams (net ir mažiausioms):

 • melamino nuo 840 PLN / m,
 • PVC nuo 1400 PLN / m,
 • aliuminio profiliai nuo 2100 PLN / m
šaltinis: pinterest.com

Tvirtesnė alternatyva yra virtuvės baldai, pagaminti iš MDF. Nepaneigiamas jo pranašumas yra tai, kad jį galima suformuoti bet kokia forma, taip pat frezuoti kraštus (labai svarbi informacija renkantis šią stalviršio medžiagą). Ši lenta gali būti padengta įvairių rūšių folija, kuri yra plonesnė (pigesnė) arba storesnė (brangesnė):

 • plona folija, kaina nuo 950 PLN / m,
 • vidutinio storio, kaina nuo 1 300 PLN / metras,
 • stora folija, kaina nuo 1950 PLN / m.
šaltinis: kitchen.decorationdiy.site

Lakuoti ir faneruoti baldai pasižymi gera ilgaamžiškumo ir vizualinės išvaizdos kokybe. Nepaisant didesnės kainos, jie tampa vis populiaresni. Tai yra įmontuoti iš MDF plokštės, padengti specialiu laku, kurį galima pasirinkti blizgiu arba matiniu variantu. Kita vertus, lukštas yra plonas medžio gabalas, kuriuo klijuojama lenta.

 • lakuoti baldai, kaina 1900 PLN / m,
 • faneruotas matinis, kaina nuo 1600 PLN / metras,
 • blizgūs faneruoti baldai kainuoja nuo 1950 PLN / m.

Madingos virtuvės - nesenstanti mediena

Nuosavybė turėti medinį pastatą yra amžina. Dažnai net maži, mediniai elementai interjere leidžia jaustis jaukiau ir šilčiau. Medinė konstrukcija yra labai patvari ir tvirta. Deja, tai siejama su šiek tiek didesne kaina nei lentos baldų atveju. Kiek kainuoja virtuvė iš medžio?

Kiek kainuoja virtuvė pagal užsakymą
šaltinis: coachdecor.com

Yra daugybė medienos rūšių. Tačiau pastatai dažniausiai gaminami iš pigesnių tipų, o brangesni naudojami fasadams. Tačiau visi mediniai sprendimai laikomi prabangiais. Medinė virtuvė pagal užsakymą - apytikslė kaina:

 • pušies pastatai nuo 1800 PLN / m,
 • bukas nuo 2200 …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *