Patarimai

Reviews

Kokią arbatą reikėtų rinktis? Kokių rūšių arbatos yra?

Dažniausia arbata Lenkijos rinkoje yra:

  • Juodosios arbatos - krūmų lapai ir pumpurai, kuriuose vyksta įvairūs procesai (įskaitant fermentaciją ir džiovinimą). Juodoji arbata yra žinoma dėl stimuliuojančių, antioksidacinių ir net baktericidinių savybių.
  • Žaliosios arbatos - tai yra nefermentuota arbata. Laikoma puikia priemone kovojant su kūno riebalų pertekliumi arba sumažinant padidėjusį cholesterolio kiekį. Jis taip pat turi galimybę pašalinti kenksmingus laisvuosius radikalus, kurie taip pat vertinami kosmetikoje.
  • Baltosios arbatos - pagaminti iš jauniausių pumpurų ir lapų, kurie džiūsta. Atrodo, kad šios rūšies arbata yra subtiliausia tik paviršiuje. Nepaisant švelnaus skonio ir šviesios spalvos, joje yra didelis kiekis teino (kofeino).

TAIP PAT ŽR. Kavos pupelės - geriausių kavos pupelių reitingas


Kokią arbatą reikėtų rinktis? Geriausių arbatų reitingas

1. Green Touch Earl Grey Blue - juoda arbata su bergamočių aromatu

Green Touch Earl Grey Blue - juoda arbata su bergamočių aromatu

„Green Touch“ sausa arbata yra tikra Ceilono juodoji arbata, praturtinta bergamočių aromatu, būdingu Earl Grey tipui. Arbatos sudėtyje taip pat yra mėlynų rugiagėlių lapų, kurie turi gydomąjį poveikį šlapimo sistemai ir papildomai vizualiai praturtina arbatą. Arbata yra laisvos formos, todėl galite išmatuoti puikią porciją, priklausomai nuo puodelio ar puodelio dydžio. Ant pakuotės rasite instrukcijas, kaip išvirti arbatą, kad išgautų jos gilų skonį.

Privalumai

pastebimas bergamočių skonis

arbata yra laisvos formos, kuri leidžia užvirinti konkretaus intensyvumo infuziją

rugiagėlių žiedlapiai padidina vizualinę arbatos vertę

Trūkumai

sunkiai prieinamas stacionarus

2. „Impra Royal Elixir Tea“ - juodųjų lapų arbata

„Impra Royal Elixir Tea“ - juodųjų lapų arbata

Puiki arbata tradicinės Ceilono arbatos gerbėjams. Karališkoji eliksyro arbata yra minimalistinė arbata, gaminama tik iš juodųjų lapų arbatos. Karališkos eliksyro arbatos aromatas yra subtilus, bet išskirtinis su bergamočių užuomina, būdinga Earl Grey arbatoms.

Privalumai

pilama arbata, todėl lengva išmatuoti atskirą porciją

teisingas kainos ir kokybės santykis

arbata pasižymi ryškiu skoniu su bergamočių kvapu

Trūkumai

Earlo Gray aromatas nėra natūralios kilmės

3. „Love Nature“ - aromatinga karšta arbata

„Love Nature“ - aromatinga karšta arbata

Šildanti arbata, puikiai tinkanti žiemos vakarams. Vienoje pakuotėje yra 50 g arbatos, vaisių ir prieskonių mišinio. Ką tiksliai rasite jo kompozicijoje? Juodoji arbata, džiovintos spanguolės ir avietės, hibisko žiedlapiai, rožių žievelės, cinamonas ir gvazdikėliai. Sodri kompozicija garantuoja intensyvų skonį ir aromatą, taip pat maloniai sušildo jus, todėl kilo jo pavadinimas - karštas vynas.

Privalumai

turtinga juodosios arbatos, vaisių ir prieskonių kompozicija

arbata turi šildančių savybių

sausra yra laisva, o tai leidžia tiksliai išmatuoti reikiamą dalį

Trūkumai

pakuotėje yra tik 50 g arbatos

4. „Ahmad Tea Earl Grey“ - aromatinė lapų arbata

„Ahmad“ arbata yra klasikinis birių lapų arbatos mišinys su bergamočių aromatu. Rezultatas - aromatinga ir turtinga grafo pilkoji arbata. Arbatos galite nusipirkti ekonomiškose pakuotėse - net 500 g, kurios tarnaus ilgai. Be to, arbata yra pilama, todėl ji leidžia jums pasirinkti geriausią užpilo stiprumą.

Privalumai

didelis paketas už prieinamą kainą

biri forma palengvina arbatos ruošimą pageidaujamu intensyvumu

turi juntamą, bet subtilų bergamočių aromatą

Trūkumai

arbata yra dideliame pakete, todėl laikui bėgant ji gali pradėti oruoti

5. „Lipton Yellow Label“ - juoda arbata maišeliuose

Lipton Yellow Label - juodos arbatos maišeliai

Klasikinė „Lipton“ arbata iš „Yellow Label“ yra žinoma visiems. Vienoje pakuotėje yra net 200 g juodosios arbatos maišelių. Ji supakuota į 2 g paketėlius. Užvirus arbata pasižymi intensyviu skoniu ir ryškia gintaro spalva.

Privalumai

arbata užplikoma akimirksniu

uždarytas ekonomiškoje pakuotėje iki 200 g

Trūkumai

arbata yra stipri, todėl ne kiekvieno skonis

jis neturi papildomų aromatų

6. „Basilur Tea Magic Nights“ - ekologiškos skonio juodoji arbata

Arbata „Basilur“ - tai vaisių aromato paketėlis juodosios arbatos paketėliuose. Viename maišelyje rasite 2 g arbatos, kuri yra aromatinių Ceilono lapų ir natūralių vaisių, t. Y. Braškių, ananasų, abrikosų ir papajos, aromatų derinys. Arbata yra sertifikuota ekologiniame ūkyje.

Privalumai

yra aukštos kokybės, sertifikuota juodoji arbata iš Šri Lankos

turtingas vaisių skonis natūralių kvapiųjų medžiagų dėka

ekologiško ūkininkavimo arbata

Trūkumai

maža pakuotė, kurioje yra tik 25 paketėliai

7. „Dilmah Ceylon Gold“ - Ceilono juodoji arbata

Arbata pakeliuose, skirta paruošti. Paketėlio viduje rasite tradicinę Šri Lankos juodąją arbatą be jokių papildomų aromatų. Arbata turi vidutinę galią - ji stimuliuoja, bet švelniai. Vienoje pakuotėje yra 100 pakelių, kiekviename jų yra 2 g arbatos.

Privalumai

ekonomiška pakuotė už prieinamą kainą

palyginti švelnaus skonio, puikiai tinka žmonėms, nemėgstantiems stiprių užpilų

greitai paruošiama

Trūkumai

paketėliai neleidžia paruošti tam tikro stiprumo infuzijos

8. Irvingas - klasikinė juoda arbata maišeliuose

„Irving“ - klasikinė juoda arbata maišeliuose

Tikriausiai visi žino arbatą iš „Irving“ prekės ženklo. Sudaryti iš Indijos arbatos lapų, kuriems taikomas fermentacijos procesas. Puikiai sumalus lapus, arbata paruošiama akimirksniu. Vienoje pakuotėje yra net 100 arbatos maišelių.

Privalumai

ekonomiškoje pakuotėje yra iki 100 vnt

turi subalansuotą skonį ir aromatą

Trūkumai

arbata verdama labai greitai, todėl lengva viršyti rekomenduojamą laiką

9. „Dilmah Premium Ceylon“ - arbata maišeliuose iš Šri Lankos

Dar vienas Dilmah pasiūlymas. Šį kartą tai „Premium“ tipo arbata, kurioje yra įvairiuose Ceilono aukščiuose užaugintų arbatų mišinys. Šis derinys leidžia jums gauti vidutinio stiprumo, bet be pernelyg didelio kartumo. Vienoje pakuotėje yra 200 g arbatos, t. Y. 100 paketėlių.

Privalumai

švelnaus ir subtilaus skonio

geras kainos ir kokybės santykis

Trūkumai

greitosios arbatos skonis nėra gilus

paketėliai neleidžia tiksliai išmatuoti arbatos kiekio

10. „Lipton Yellow Label“ - juodųjų lapų arbata

„Lipton Yellow Label“ - juodųjų lapų arbata

Jūs tikrai pažįstate „Lipton“ arbatas paketėlių ir piramidžių pavidalu. Jei ieškote ekonomiškos pakuotės, kurioje būtų tik juodųjų lapų arbata, patikrinkite geltonos etiketės asortimentą. Pakuotėje yra 100 g grynos, gana intensyvaus skonio juodosios arbatos.

Privalumai

arbata, esanti didelėje pakuotėje už ekonomišką kainą

jis yra apibarstytas, todėl leidžia tiksliai kontroliuoti virimo stiprumą

galima įsigyti daugumoje parduotuvių, net stacionarių

Trūkumai

arbatos lapai yra maži ir daugelis jų sutraiškyti

skonis neturi gylio, todėl gali nepatikti patyrusių gurmanų skoniui

11. „Dilmah Ceylon Premium Tea“ - lapų arbata iš Šri Lankos

„Dilmah Ceylon Premium Tea“ - birių lapų arbata iš Šri Lankos

Dar vienas Dilmah pasiūlymas, kurį verta apsvarstyti. Šį kartą tai biri lapų arbata iš Šri Lankos žemumos. Šios arbatos lapai turi didelį paviršiaus plotą ir gamybos metu nebuvo nulaužti. Dėl to gaunama infuzija yra gana švelnaus skonio.

Privalumai

pakuotėje yra iki 100 g juodosios arbatos

jis neturi jokių priedų, jau nekalbant apie dirbtinius

leidžia užvirinti tam tikro stiprumo infuziją, atsižvelgiant į naudojamų lapų skaičių

Trūkumai

lapų arbatos atveju rekomenduojama ją užvirinti tinkamame puode

Į ką atkreipti dėmesį renkantis arbatą?

Tinkamos arbatos pasirinkimas turi įtakos jos stiprumui, skoniui, aromatui ir virimo būdui. Klasikinė juodoji arbata turės kitokių savybių nei baltoji arbata ar rooibos. Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis arbatos rūšį?

Arbatos paskirtis

Arbatos skiriasi savo teino kiekiu, kuris yra atsakingas už stimuliuojantį poveikį. Teinas veikia taip pat, kaip ir kofeinas, nes jis yra beveik ta pati medžiaga. Tačiau abu junginiai absorbcijos į organizmą greičiu skiriasi - teinas dėl savo cheminės struktūros absorbuojamas daug lėčiau. Jis taip pat ilgiau išlieka kūne.

Jei ieškote arbatos, po kurios jausitės energingi ir puikiai susikaupę dirbdamas sieki baltoji arbata ir klasikinė juodoji arbata. Jie turi geriausias stimuliuojančias savybes. Nėščia moteris ar žmonės, turintys aukštą kraujospūdį, turėtų domėtis arbata tipo rooibos, kuris yra raudonojo krūmo antpilas su medaus skoniu. Tai beveik visiškai be teino.

Palaidos arba maišeliuose

Arbatos yra dviejų formų - kietmedis ir supakuotas į paketėlius. Lapų arbata yra būtinas dalykas visiems tikriems arbatos žinovams. Viskas todėl, kad tokios arbatos turinys yra aiškiai matomas. Galite būti tikri, kad gamintojas į jį įdėjo visus augalo lapus ir net pumpurus. Laisva arbata skiriasi skoniukuris tikrai turtingesnis.

Arbatos maišeliuose jie neturi pilno dydžio, sausų lapų, kurie atsiveria veikiami karšto vandens. Tačiau jiems negalima paneigti didesnio universalumo. Užvirus maišą, tiesiog išmeskite jį į šiukšliadėžęo tai reiškia, kad jie yra daug mažiau problemų nei lapai, prilipę prie ąsočio šonų.

Skonių pridėjimas

Nėra nieko skaniau už aromatinga, vaisinė arbata, pridedant medaus. Tačiau ar visada esate tikri, kad intensyvus arbatos aromatas yra natūralių, o ne dirbtinių aromatų?

Prieš rinkdamiesi naują arbatą įsitikinkite, kad joje naudojami aromatai yra tikri vaisiai, ekstrahuoti aliejai, prieskoniai ar gėlės. Patikėkite, dirbtinių braškių kvapą galite užuosti iš tolo. Niekas negali pakeisti vaisių antpilo vaisių gabalėliais, kuriuos sukūrė gamta, o ne laboratorijos chemikai. Tačiau tai taikoma ne tik arbatoms su vaisiais, bet ir Earl Grey arbatoms, t. Y. Pridedant bergamočių.

Lapų kokybė ir spalva

Jei reguliariai geriate birią arbatą, kitą kartą atidžiai patikrinkite lapus. Žaliosios arbatos atveju, įsitikinkite, kad lapai yra skaidriai žali …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *