Medžiaga sukurta bendradarbiaujant su „Samsung“

Televizijos dabar įgyja vis daugiau galimybių, todėl joms geriau nei bet kada žaisti žaidimus, naudotis programomis ar dalyvauti sporto renginiuose. Kuo didesnis ekranas, tuo labiau įvertinsite jo vaizdo kokybę. Nesvarbu, ar tai būtų paskutinės teniso turnyro, ar „CyberPunk“ naujausio vaidmenų žaidimo rungtynės, žmonės mieliau mėgiamus žaidimus ir laidas žiūri didesniame televizoriaus ekrane. Kodėl verta rinktis didelį ekraną? Kas iš tikrųjų daro vis populiaresnius didelių ekranų televizorius? Į šiuos klausimus atsakysime šiame straipsnyje.

Didelis ekranas žaidėjams

Kas svarbu žaidėjams? Greitis, reakcija, tikslumas, detalės. Tai, kad vaizdą suvokiame per greitai, lemia keli veiksniai. Tai yra, t.y. atnaujinimo dažnis, pikselių atsakas, įvesties vėlavimas ir kaip sinchronizuoti su žaidimų įrenginiu. Šie parametrai yra ypač svarbūs žaidėjams. Dar neseniai televizoriai negalėjo konkuruoti su kompiuteriais, turinčiais aukščiau nurodytus rodiklius. Tačiau dabar jie pasivijo juos savo pasirodymu. Pavyzdžiui, „Samsung QLED Q80T“ televizoriaus įvesties vėlavimas yra mažesnis nei 10 ms, o tai puikiai tinka dar reiklesniems žaidimams, užtikrinant greitą žaibišką reagavimą.

„Samsung Q80T“

Kitas svarbus žaidėjų veiksnys yra vaizdo kokybė. Minėtame „Samsung Q80T“ televizoriuje (kurio įstrižainė yra 49 ″, 55 ″, 65 ″, 75 ″ ir 85 ″ įstrižainės), be abejo, jis yra aukšto lygio. Didelis ekranas suteiks grotuvams platų žiūrėjimo kampą ir platų spalvų spektrą, o didelė televizoriaus skiriamoji geba taip pat užtikrins puikų ryškumą. „Samsung QLED“ televizoriai garantuoja itin platų spalvų spektrą ir jų 100% intensyvumą. Tačiau tai, kas nepaprastai svarbu, jie taip pat siūlo daugybę funkcijų, dėl kurių žaidimai yra malonumas. Jei norite sklandaus vaizdo, labai svarbu laikytis „HDMI 2.1“ standarto. Automatinis žaidimo režimas, įjungus konsolę, iškart optimizuoja televizoriaus nustatymus, kad žaidėjo vizualinė aplinka būtų geriausia ir greičiausia žaidėjui. Automatinis juodas korektorius pateiks informaciją, kurios kiti žaidėjai iš kitų televizorių gali laiku nepastebėti. „Game Motion Plus“ pasirūpins sklandžiu judesiu išlaikydama aukštos kokybės grafiką, o „Multi View“ leis jums žaisti žaidimą ir žiūrėti mokomąjį filmą ekrano dalyje, pvz., Iš „YouTube“ tuo pačiu metu. Ir tai tik keletas patogumų. Kaip matote, naujausios žaidimų konsolės „Samsung“ televizoriams nėra iššūkis. Suderinamumas su įrenginiais, didelis įvesties vėlavimas ir didelis ekranas, suteikiantis maksimalias emocijas, leis jums visiškai mėgautis naujos kartos konsolėmis. Tai padidins jūsų konsolės žaidimų patirtį visiškai naujame lygmenyje ir leis jums išnaudoti visas žaidimų galimybes.

„Cyber ​​Punk“ konsolės žaidimas

Didelis ekranas gerbėjams

Jei negalite dalyvauti žaidime arba tiesiog norite jį žiūrėti patogiai namuose, jums patiks didesnio ekrano jaudulys. Didelio televizoriaus dydžio ir plataus žiūrėjimo kampo dėka kiekvienas žiūrovas puikiai mato veiksmą. Dėl įvaizdžio ryškumo net ir menkiausiomis detalėmis galite drąsiai spręsti apie teisėjų sprendimų adekvatumą ir tai, kas iš tikrųjų įvyko šiuo metu. Dar niekada nebuvo taip patogu stebėti svarbius sporto renginius.

Sportas dideliame ekrane

Sportas dideliame ekrane

Didelis ekranas leidžia pasinerti į konkretų sporto renginį beveik taip, lyg džiaugtumėtės iš tribūnų. Norėdami sustiprinti šį efektą, rekomenduojame ne tik regėti, bet ir užtikrinti garso kokybę. Tam naudosime įrenginį, kuris yra garso juosta. „Samsung“ įrenginys „Q70T“ garso juosta mus dar labiau pritrauks į konkretų sporto renginį. Jame yra „Q-Symphony“ funkcija, nukreipianti garsą į priekį, šonus ir į viršų, suteikiant realistiško erdvumo įspūdį. Fenomeningų vaizdinių įspūdžių iš didelio ekrano ir puikaus garso sinergija suteiks unikalų efektą, kuris nudžiugins kiekvieną sporto mylėtoją.

Garso takai iš „Samsung Q70T“ garso juostos

Pasirinkite patirtį aukščiausiu lygiu

Galutinis sprendimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų, tačiau statistika rodo, kad žmonės retai gailisi pasirinkę didesnį televizorių, jei opozicijoje buvo mažesnis modelis. Dideli 55 ″, 65 ″, 75 ″ ir 85 ″ televizoriai tampa pigesni ir todėl prieinami. Mūsų patarimas yra pirkti tiek, kiek leidžia jūsų biudžetas. Nesigailėkime dėl savo emocijų ir įspūdžių, rinkimės pramogas aukščiausiu lygiu.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *