Jaunimo kambarys - įkvėpimas ir jo įranga yra nemenkas galvosūkis suaugusiems. Slapti paauglių kambariai kyla dėl to, kad nebeturime reikalų su vaiku, taip pat ir su suaugusiu. Pats paauglystės laikotarpis yra gana neramus ir emocingas. Taigi, jei norime sukurti ar pritaikyti ką nors tokiam žmogui, turime atsižvelgti į tai, kad tai nebus lengviausia užduotis. Tačiau, kaip mes nepasidavėme ankstesniems vaiko raidos etapams, leiskime dabar atsikelti ir padėti jam sukurti savo svajonių kambarį!

Kaip papuošti paauglių kambarį?

Svarbiausias klausimas dekoruojant jaunimo kambarį yra pritaikyti jį vartotojo norams. Tiesa, kad gyventojas gali būti gana nepratęs individas, tačiau neturėtume pasiduoti (: Kai ateis laikas, mes tapsime jo palaikymu ir patarsime jam kai kuriuos sprendimus. Nepaisant to, pradėkime nuo kambario padalijimo tinkamoje vietoje zonoms:

  • miegamasis,
  • mokslas,
  • linksmybės ir poilsis,
  • spinta.
jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: behance.net

Tai atrodo daug, ypač turint omenyje vietos dydį. Tačiau jei protingai priartėsite, tikrai galėsime tai suorganizuoti net mažame ar siaurame kambaryje daugiabučiame name.

Jaunimo kambarys - įkvėpimas iš paauglio gyvenimo. Tai turėtų būti vieta, kur jis gali atsipalaiduoti po intensyvios dienos. Idealiu atveju galite rasti vietos savo lovai, kuri nebus pagrindinis jūsų kambario komponentas. Žinoma, tai ne visada įmanoma. Tokiais atvejais verta investuoti į lovatiesę ar kitą lovatiesę. Tai pakeis jo vizualinę išvaizdą ir papildomai neleis patepti patalynei. Jei paauglių lova pastatyta taip, kad ilgoji pusė būtų viena iš sienų, rekomenduokite įsigyti dideles pagalves, kurios dieną veiks kaip sofa. Įdomi alternatyva yra įrengti pusaukštį paauglių kambaryje ir jame sukurti mini miegamąjį.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltiniai: blog.blue-prynt.com

Vieta mokytis

Studijų vieta yra labai svarbi. Paauglystė, be dinamiško emocinio vystymosi, yra kupina daugybės naujų patirčių ir pamokų. Todėl pageidautina prie lango įrengti didelį stalą ar stalą. Turi būti vietos sąsiuviniams, knygoms ir vadovėliams. Papildoma erdvė tikrai bus naudinga plėtojant bet kokius interesus, patirtį ir aistras.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltiniai: thebeautydojo.com

Priešingai nei atrodo paauglių kambarys, jam reikia vietos žaisti. Sąžiningai, ji reikalinga visiems, nepriklausomai nuo amžiaus. Tiesa, tokia erdvė yra iškreipta augant, tačiau čia kalbama ir apie paauglius, t. Y. Ne visiškai suaugusius žmones. Norint suteikti mūsų vaikui svarbą, ši sritis turi būti kiek įmanoma pritaikyta jam. Paklausykime ir pažiūrėkime į jo aistras bei pomėgius. Mes jam pasiūlysime įdomų sprendimą ir galimybę juos išpildyti bei išplėtoti, ir mes tikrai sulauksime jo akių. Pavyzdys - aistra skaityti nuotykių knygas. Namo biblioteka bus sprendimas. Be to, verta pagalvoti apie hamako ar Brazilijos kėdės pakabinimą. Muzikos gerbėjams gali būti skirta speciali žaidimų zona. O būsimo profesionalaus šokėjo kambaryje gali būti naudingas papildomas praktinis veidrodis.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: smallbedroom.top

Paauglių kambariuose retai būna gerai sutvarkyta spinta. Apmąstydami šią temą, galite sumažinti galimybę pasiskelbti drabužių spinta gimus ant lovos ar po ja (skirtingai nei išvaizda, tiek mergaitėms, tiek berniukams reikalinga nemokama saugojimo vieta. Galimybė pakabinti ir kai kuriuos drabužius. Ir organizuodami mokėti įskiepyti jam valią ir prasmę palaikyti tvarką.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: planete-deco.fr

Jaunimo kambarys - tam tikras stilius gali būti įkvėpimas

Yra daugybė architektūros stilių. Lygiai taip pat, kaip mes nusprendžiame juos patalpinti namuose, taip pat svarbu ir jaunimo kambaryje. Nors norime sukurti specialias erdves savo vaikui ir priimti jo individualizmą, pagalvokime apie jį kaip apie visiškai nepriklausomą vietą. Juk svarbiausia yra tai, kad jis geriausiai jaučiasi savo kambaryje. Juk jis praleis joje nemažai laiko. Norėdami padėti jam pasirinkti, galite jam parodyti įvairias nuotraukas ir projektus, paskelbtus internete.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltiniai: bohemianstyleideas.com

Jei vaikai neturi konkrečios savo kambario idėjos, modernus stilius bus saugus sprendimas. Tai paprasta ir gana ribota. Joje nėra per daug dekoracijų, o nuotaiką šiuolaikiniame interjere pakeisti yra gana paprasta. Pakanka pakeisti priedus, perdažyti sienas ar baldo dalį kita spalva, pridėti daugiau purių audinių ar geometrinių figūrų. Šio stiliaus pagrindas yra balta ir pilka, taip pat paprastos formos. Tai leidžia jums padaryti individualias dekoracijas. Tai gali būti, pavyzdžiui, plakatai ar paveikslėliai. Pasidaryk pats aksesuarai, dekoratyvinis apšvietimas, pavyzdžiui, medvilniniai rutuliukai, taip pat bus gerai. Taip pat galite rekomenduoti labai modernaus dizaino lempas.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: instagram.com/viktoria.dahlberg

Taip pat žiūrėkite: Kambarys mergaitei - kaip jį papuošti? Kūrybinės idėjos

Kaip nupiešti jaunimo kambarį - įkvėpimas raštų, spalvų ir sienų dekoravimui

Svarstydami, kaip atrodo šiuolaikiniai jaunimo kambariai, turime suprasti, kad … kiekvienas iš jų yra visiškai skirtingas! Paaugliai nori ne tik turėti savo nuomonę, bet ir paversti ją veiksmu. Kuriant jaunimo kambarį mergaitei ar berniukui, labai svarbu iš tikrųjų atsižvelgti į jo nuomonę. Taip pat turime sutikti, kad netrukus gali prireikti pakeisti apdailą. Todėl patartina sukurti jaunimo kambarį, kuriame į tai būtų atsižvelgta.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: shophesby.com

Šiuo metu labai madingos neutralios bazės - pilkos ir baltos. Atlikdami statymus už juos, mes tikrai palengvinsime bet kokius tolesnius pakeitimus. Tačiau norint, kad jaunimo kambarys įgautų charakterį ir individualizmą, rekomenduojama pasiūlyti vaikui specialiai ir unikaliai užbaigti vieną iš sienų. Jei jūsų vaikas domisi, pavyzdžiui, futbolu, rekomenduokite freską mėgstamo klubo tema. Labai įdomus meniškai gabaus vaiko variantas yra galimybė patiems nudažyti sieną. Galite įkvėpti įdomios freskos arba tiesiog rasti įdomų modelį internete. Kelionių entuziastui gali prireikti vietos, kur padėti nuotraukas ir suvenyrus. Patarkite jam dažyti sieną magnetiniais ir lentos dažais ir pakabinti lentyną.

Mes renkamės baldus - kaip papuošti mažą jaunimo kambarį? Įkvėpimas

Paauglių baldai gali būti ne toks sudėtingas pasirinkimas. Atminkite, kad jaunimo kambaryje gali tekti įrengti kelis skirtingus interjerus, pavyzdžiui, svetainę, miegamąjį, rūbinę.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: sohomod.com

Jaunimo kambarys tikrai bus reikalingas lovoje. Atminkite, kad kvietimų į naktį gali būti vis daugiau. Todėl verta rinktis tokį, kurio apačioje yra papildomas čiužinys. Kitas variantas yra įterpti mažą sulankstymą sofos. Automatiškai bus sukurta poilsio zona, kuri prireikus pavirs papildoma miego vieta. Dar vienas naudingas baldas paaugliams yra rašomasis stalas ir erdvus spinta. Baldai jaunimo kambariui gali būti ne per didelis iššūkis. Pagrindinė įranga bus puiki, o visi priedai bus svarbesni. Daugiausiai dėmesio sulauks būtent jie. Rekomenduojama viskas, kas palaikys ir padės ugdyti aistras ir interesus.

šaltinis: mueblesleandro.com

Naujas kambarys be remonto ar kaip atnaujinti jaunimo kambarį - įkvėpimas

Įrengti jaunimo kambarį ne visada reikės atnaujinti. Tai ypač aktualu, kai kažkas visiškai pasikeičia mūsų vaiko gyvenime. Atsiranda naujų įkvėpimų, draugų ar naujų aistrų. Pagrindinis dalykas, pakeisiantis atmosferą kambaryje, yra sienų spalva. Todėl atnaujindami kambarį iškart pagalvosime apie jo keitimą. Kitas gana paprastas dalykas yra visiškai arba iš dalies perdažyti baldus. Taip pat gali būti naudinga pakeisti lovatieses, užuolaidas ar pledus. Tiesą sakant, tai visi elementai, kurių pakanka pakeisti interjero pobūdį.

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: historiasdecasa.com.br

Situacijoje, kai mūsų paauglys svajoja pakeisti baldus ir mes jų nematome visiškai - mes jam pasiūlysime baldus iš padėklų. Lengvas ir nebrangus būdas pakeisti interjerą. Tuo pačiu galime motyvuoti ir skatinti savo vaiką iš tikrųjų įsipareigoti keistis. O gal jis sugalvos originalių, unikalių baldų?

Kaip papuošti siaurą jaunimo kambarį? Įkvėpimas

jaunimo kambario įkvėpimas
šaltinis: casadevalentina.com.br

Kiekvienas turimas kambarys didesniu ar mažesniu mastu lemia, kurie baldai ir kiti kambario įrangos elementai bus pasirinkti ir patalpinti. Ypač jei turime labai specifinį interjerą, turime į tai atkreipti dėmesį. Pirma, todėl, kad geri sprendimai bus susieti su geresne ergonomika. Taip pat svarbu mokėti naudotis kambariu ir savo gerove būnant jame. Tokiu atveju pradėkime nuo gero planavimo. Apsvarstykite atskiras sritis ir pasirinkite didžiausią įrangą pagal dydį. Greičiausiai jame bus drabužių spinta ir lova. Spinta turėtų būti pastatyta viename kambario gale. Tai automatiškai sutrumpins erdvę, kad ji neatrodytų tokia ilga. Taip …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *