Conoro McGregoro grynoji vertė 2021 m. Ir pajamos iš karjeros: Conoras McGregoras yra profesionalus airių kovotojas, kurio grynoji vertė siekia 200 milijonų dolerių. Ši grynoji vertė apima apytiksliai 100 milijonų dolerių atlyginimą, kurį Conoras uždirbo iš savo 2017 m. Rugpjūčio mėn. Kovos su Floydu Mayweatheriu, 50 mln. JAV dolerių iš jo 2018 m. Spalio mėn. Kovos su KhabibU IR apskaičiuotą 200 mln. USD ikimokestinį mokestį iš 2021 m. Dvylika.

Šio rašymo metu mes vertiname jo karjeros uždarbį iš kovų 235 milijonais dolerių. Skaitykite toliau, jei norite išsiaiškinti kiekvieną „Conor McGregor“ atlyginimo dieną. Nuo 2018 m. Birželio iki 2021 m. Birželio mėn. „Conor“ uždirbo 47 mln. USD iš atlyginimo, piniginių ir patvirtinimų.

Ankstyvas gyvenimas: Conoras Anthony McGregoras gimė 1988 m. Liepos 14 d. Crumlin, Airijoje. Vaikystėje jis puikiai sportavo, ypač futbolą, tačiau būdamas 12 metų pradėjo treniruotis bokso klube. 2006 m., Būdamas 17 metų, Conoras pradėjo mokytis iš santechnikos. Būtent per šį darbą jį su UFC sportu supažindino kovotojas Tomas Eganas. Netrukus Eganas ir McGregoras pradėjo treniruotis kartu.

Iš pradžių McGregoras buvo išmokytas bokso ir treniravosi pas Johną Kavanaghą, pirmąjį airį, pasiekusį juodą diržą Brazilijos džiu-džitsu, ir jo komandą „SBG Ireland“. Jis taip pat treniravosi Tae Kwon Do, „Karate“, „Capoeira“ ir kikbokso varžybose prieš varžydamasis profesionalioje MMA.

UFC: Conoras debiutavo mėgėjiškame MMA po metų, būdamas 18 metų. Pirmame ture jis laimėjo debiutines TKO rungtynes. Likus kelioms savaitėms iki debiutavimo MMA, Conoras buvo taip palaužtas, kad Airijoje buvo aprūpintas gerove ir surinko 235 USD per savaitę vyriausybės pagalbos čekiuose.

2013 m. Vasario mėn. UFC paskelbė, kad jie pasirašė McGregorą dėl kelių kovų sutarties. Tuo metu jis buvo antrasis kovotojas iš Airijos Respublikos, kovojęs už kompaniją, sekdamas pusvidutį svorį Tomą Eganą. 2013 m. Balandžio 6 d. McGregoras debiutavo UFC prieš Marcusą Brimage’ą ir jam sekėsi pirmajame mače, o per pirmąjį etapą per TKO laimėjo kiek daugiau nei minutę. Dėl pergalės McGregoras taip pat pelnė pirmąjį „Nakties nokauto“ apdovanojimą.

McGregoras yra plataus pozicijos puolėjas, kuris taip pat sėkmingai sukūrė daugybę kitų kovos formų, kad galėtų pasisekti ir patekti į geriausiųjų dešimtuką. Kai kurie sako, kad efektyviausias jo žingsnis yra greitas tiesios rankos kairysis žandikaulis. McGregoras turėjo nuostabų pakilimą užsienyje gimusiam UFC kovotojui.

Conor McGregor Net Worth - didžiausios UFC mokėjimo dienos:

2015 m. Liepos 11 d. Conoras uždirbo 5 mln. USD, kai UFC 189 nugalėjo Čadą Mendesą. 2015 m. Gruodžio 11 d. Conoras uždirbo 12 mln. USD ir nugalėjo Jose Aldo per 13 sekundžių. Pranešama, kad 2016 m. Kovo 5 d. Conoras uždirbo mažiausiai 10 milijonų JAV dolerių, o galbūt net 15 milijonų JAV dolerių, kai kovojo su Nate Diazu UFC 196 varžybose. Pranešama, kad jis uždirbo 25 milijonus JAV dolerių, kai vėl kovojo su Nate Diazu „UFC 202“. Jis uždirbo maždaug 7 USD milijonas kovų su Eddie Alvarezu, 2016 m. lapkričio mėn. 2018 m. spalio mėn. jis uždirbo maždaug 50 mln. USD kovodamas su Khabibu Nurmagomedovu.

Bendras UFC uždarbis iki šiol: apytiksliai 115 mln (įskaičiuota 50 mln. USD Khabibo darbo diena).

2021 m. Sausio 18 d. Conoras nugalėjo Donaldą „Cowboy“ Cerrone, jo labai laukiamame sugrįžime į UFC. Conorui už kovą buvo garantuota 5 milijonai dolerių - iki tol UFC rekordas. Jis interviu metu teigė, kad jei „Pay Per View“ pardavimai bus geri, jo uždarbis iš „Cerrone“ kovos gali būti 80 mln. USD didesnis. Cerronei buvo garantuota, kad pasirodys 2 milijonai dolerių.

2021 m. Sausio 23 d. Conoras pralaimėjo Dustinui Poirieriui. Dar kartą Conorui buvo garantuota 5 milijonai dolerių. Nuostolis iš tikrųjų kainavo milžinišką atlyginimą Conorui užmušdamas dar vieną mačą su Khabibu Nurmagomedovu.

Cono McGregor grynoji vertė

(Steve’o Marcuso nuotrauka / „Getty Images“)

Floydo Mayweatherio kova ir pajamos:

2017 m. Rugpjūčio 26 d. Conoras iš MMA narvo perėjo į bokso ringą, kai susitiko su nenugalėtoju čempionu Floydu Mayweatheriu. Kova buvo vienas iš pelningiausių visų laikų PPV įvykių, generavusių 4,3 mln. Pirkimų. Tuo lygiu „Conor“ uždirbo maždaug 100 milijonų dolerių tarp garantijų, prekių honorarų, nuolaidų ir premijų. Jei manote, kad Conoras prarado maždaug 50% savo uždarbio mokesčiams, po 100 milijonų dolerių bruto darbo užmokesčio jam liko 85 milijonai JAV dolerių po Floydo kovos.

Nuo 2017 m. Birželio mėn. Iki 2018 m. Birželio mėn. „Conor“ taip pat uždirbo apie 14 mln. USD iš patvirtinimų tokioms įmonėms kaip „Burger King“, „Beats by Dre“ ir „Anheuser-Busch“.

Jei Conoras (nepaisant visų šansų) būtų įveikęs Mayweatherį, būtų surengęs revanšą, kuriame Conoras būtų galėjęs uždirbti dar vieną absoliučiai didžiulę algą. Nebūtų neprotinga manyti, kad jis būtų galėjęs reikalauti mažiausiai 50% pajamų iš būsimos kovos. Teoriškai tai būtų nulėmusi 200–300 milijonų dolerių atlyginimą.

2018 m. Rugsėjo 20 d. Conoras paskelbė, kad pasirašė 8 kovų sutartį su UFC. Sandorio sąlygos nebuvo atskleistos, tačiau tikėtina, kad labai maža vertė yra verta mažiausiai 200 milijonų dolerių.

Pensija? 2021 m. Kovo 25 d. Conoras išsiuntė paslaptingą tweetą, kuriame jis teigė, kad pasitraukia iš MMA kovodamas, kad sutelktų dėmesį tik į savo naujas verslo įmones, tokias kaip jo viskio prekės ženklas „Proper 12“. Jei jis tikrai baigė kovą, jis išeina į pensiją 235 mln viso karjeros uždarbio.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *