Saulė, nuostabūs paplūdimiai … Ar tu ten? Iš tikrųjų Kalifornijoje gimė „Cleartone“. Kaip ir konkurentai, „Cleartone“ parduoda ne tik gitaros stygas. Gamintojas taip pat sukūrė savo procesą, norėdamas atskirti savo stygas nuo konkurentų.

Jo dalykas yra EMP procesas Patobulinta molekulinė apsauga. Taikant net ir trigubas gitaros stygas, ši technika neleidžia stygoms oksiduotis.

„Cleartone“ yra populiariausias prekės ženklas gitaristams, ieškantiems subalansuoto ir galingo grojimo. Iš kur ši galia? Amerikos kompanija remiasi didelės įtampos verpimo procesu tiesiai aplink styginių šerdį. Tai daro juos maždaug 30% storesnius, palyginti su tradicinėmis virvėmis.

Tommy Emmanuel, Dave’as Mustaine’as, „GuitarSlayer“ ir kiti garsūs gitaristai visi perėjo į „Cleartone Strings“.

Kai kuriuos „Le Cordier Américain“ siūlomus modelius.

„Cleartone“ fosforo bronza

Šios itin kompaktiškos verpimo stygos suteikia reikšmingą prieaugį. Tarnavimo laikas taip pat yra labai ilgas. Tačiau, atsižvelgiant į aukštos įtampos laidus, jie sužeidė pirštus !!! Pradedantiesiems jie visai nepatinka. Gaila, nes jie skamba pragare!

Šios akustinės stygos taip pat yra 80/20 bronzos.

Elektrinis nikeliuotas „ClearTone“

Šios stygos puikiai tiks gitaristams, įpratusiems trypčioti „Elixir nanoweb“ elektrinėmis stygomis. „Cleartone Electric Nickel Plated“ buvo atliktas 1 mikrono storio antikorozinis apdorojimas, kuris šių stygų teikiamus pojūčius priartina prie tų, kuriuos patiria žaisdami su eliksyrais.

Patobulintas molekulinės apsaugos procesas daro stygas beveik nemirtingas, skatina stabilumo derinimą laikui bėgant, riboja rūdijimo tikimybę ir sukelia iki 36% storesnes stygas.

Jei norite dirbti savo atakose ir palaikyti, šios virvės jums ypač rekomenduojamos. Jų „aukštos įtampos“ verpimas, nerastas kitur, suteikia labai gerą darbinį pagrindą.

Trash metal grupės „Metallica“ gitaristas Dave’as Mustaine’as prisiekia tomis stygomis.

Sevilija

„ClearTone“ išsiskiria iš kitų pavyzdžių, nes gali pasiūlyti muzikantams klasikines stygas. Žinovams jie šiek tiek primena „klasikinių eliksyro stygų“ tipo stygas. Tai suteikia jums idėją apie produkto kokybę!

Galite rinktis iš dviejų skirtingų įtampų: vidutinės ir aukštos. Dvi stygų komplektai garantuoja jums optimalią apsaugą dėl „ClearTone“ išskirtinės EMP. Pamirškite košmarą keičiant stygas: gydant šiuo procesu, jūsų stygos jums žada gyvenimo trukmę nuo 3 iki 5 kartų ilgiau nei negydytos stygos. Galite susitelkti ties muzika!

Galiausiai žinokite, kad jei šios gitaros stygos turi „Sevilla“ vardą, tai yra todėl, kad jos skirtos groti flamenko (šis muzikos stilius gimė didingame Sevilijos mieste).

Raudona: šilto garso akustinės stygos

Ar žinote, kuo šis garsas yra toks ypatingas, toks patrauklus, toks „karštas“ kai kurioms akustinėms gitaroms? Virvės, pagamintos iš vario. O „Cleartone Reds“ yra 99%! Jei svajojate rinkti pirštus, besiribojančius su tobulumu, šios stygos suteiks jums vieną iš pagrindinių jūsų sėkmės elementų! Deja, šios virvės nebegaminamos, jos neatitiko laukiamos sėkmės! Ir tai tikra gėda.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *