idėjos namams

interjeras, originali puošyba namams, gražūs daiktai

pasakos

vakaro skaitiniai vaikams ir jų tėveliams

patarimai

praktiški ir/ar originalūs patarimai, namų “hackai”, buities palengvinimas ir buitinės gudrybės

straipsniai

lavinimas, mamų patirties dalybos, vaikų augimas ir vystymasis

žaidimai

lavinamieji žaidimai, mokymas per žaidimus, turiningas laisvalaikis su vaikais

Pradžia » dienoraštis, dienos vaizdas, kelionės, žaidimai

Mini zoo, arba dar vienas Bobų vasaros sekmadienis

Autorius: Eitnė. Paskelbta: 2010-10-101 komentaras

Dėmesio, svetainė persikėlė į eitne.lt. Apsilankykite ir visuomet skaitykite pačias šviežiausias naujienas!


Tikriausiai visi žino, kad Klaipėdos pašonėje, Dauparuose įsikūręs nedidelis zoologijos sodas. Nuostabus šiemet ruduo. Sekmadieniai lepina geru oru ir traukia ką nors nuveikti.

Šiandien pasirinkome aplankyti gyvūnus. Labai smagu, kad viskas keičiasi - daugėja gyvūnų, gerėja jų laikymo sąlygos, gražėja aplinka. Ir automobiliams erdvi aikštelė įrengta.

Šiek tiek rimtos informacijos ir skaičių:

Teritorijos plotas — 3,5 ha, voljerų skaičius — 60. Gamtininkų centre laikomi įvairių rūšių ir veislių laukiniai (egzotiniai) ir naminiai gyvūnai. Žinduolių apie 421 vnt., paukščių apie 317. Visi gyvūnai turi jiems skirtą plotą su aptvaru ir voljeru. Paukščiai taip pat laikomi aptvaruose.

Eksponuojami žinduoliai: poni arkliukai, asilai, lamos, kupranugariai, guanakai, dėmėtieji elniai, danieliai, jakai, Škotiškos karvės,  Kamerūno ožkos ir avys, Vietnamo ir Mangalica  kiaulės, šernai, stirna, Beneto kengūros, karpuotis, dekoratyviniai triušiai, dygliatriušiai, jūros kiaulytės, dryžuotieji mangustai, paprastieji meškėnai, ilganosiai meškėnai, įvairių rūšių beždžionės, Korsako lapės, juodsidabrės lapės, pilkieji vilkai, dryžuotosios hienos, rudoji Kapratų meška, paprastosios lūšys, miškinės, nendrinės ir amūrinės katės, liūtai, tigrai, jaguarai, pumos, servalai bei leopardai.

Eksponuojami paukščiai: mažieji ir didieji apuokai, naminės, liepsnotosios ir baltosios pelėdos, stepinis erelis, paprastasis suopis. Įvairių rūšių fazanai: auksiniai, sidabriniai, karališkieji, ausytieji, medžiokliniai, svaino. Povai, Emu strutis, pilkieji garniai, gervė, rausvieji pelikanai, muskusinės ir mandarininės antys, Afrikos ir želmeninės žąsys, kelių rūšių papūgos, juodosios gulbės.

Daugiau apie viską rasite jų tinklalapyje.
Kainos: suaugusiems bilietas kainuoja 8 litus, vaikams nuo 3 metų - 4 litai. Kitų kainų  neprisimenu, nes šeimynoj kitokių žmonių dar nėra. Smulkesnė informacija čia.

Net Joris pradrįso paglostyti ožiukui nosį:

Va toks mūsų sekmadienis. Puikios darbo savaitės.

Panašūs įrašai:

  1. Dar vienas sekmadienis
  2. Vasaros akmenėlių konkursas
  3. Dar vienas vėjo gaudyklės variantas
  4. Vasaros pabaigos burbuliatorius
  5. Sekmadienis namie

1 komentaras Atsakyti »

  • emi rašė:

    grazu :)