Šiuo metu kilimai nėra tik visą kambario paviršių dengiantys kilimai ir yra visų alergiškų žmonių pečiai. Šiuo metu kilimai yra modernus ir stilingas elementas, derinantis interjero dizainą ir išryškinantis kambario charakterį. Tačiau kilimėlį pasirinkti nėra taip paprasta, todėl mes esame čia, kad padėtume. Kviečiame skaityti.

Kur dėti kilimėlį svetainėje?

Svetainės kilimas yra subtilus būdas padalinti svetainę į tam tikras zonas, o tai ypač svarbu, jei, pavyzdžiui, turime virtuvę, atvirą svetainei. Pridėjus kilimą prie svetainės, svetainės zona bus atskirta nuo valgomojo ar virtuvės.

Taigi, kaip įdėti kilimėlį į kambarį? Pirmiausia apsvarstykite sofos ir visų kėdžių išdėstymą ir dydį. Senoji taisyklė sako, kad po kojomis visada turi būti kažkas minkšto - todėl priekinės sofos ir fotelių kojos dedamos ant kilimo. Taigi įsitikinkite, kad kilimas yra pakankamai didelis, pageidautina sofos plotis.

Ką reikia atsiminti? Šiuolaikiniai svetainės kilimai neturėtų būti arti durų - pastatykite juos bent už vieno sparno. Nenorime, kad durys būtų išklotos kiliminėmis dangomis, ypač jei jos yra storos, vilnonės ar apaugusios. Atsiprašau už medžiagą ir mūsų nervus.

Idėjos ir įkvėpimas - šiuolaikiški svetainės kilimai

O dabar „Homelook“ labiausiai patinka, tai yra naujos idėjos ir įkvėpimai … Pradžioje - modernūs svetainės kilimai skirtingais variantais, priklausomai nuo skonio ir skonio.

Skandinaviško stiliaus kilimas

Svetainės kilimų raštuose puikiai dera ir skandinaviškas stilius, kuris tikriausiai visiems gerai žinomas savo paprastumu. Štai kodėl skandinaviško stiliaus kilimas yra minimalistinis ir raštų, ir spalvų kilimas.

Šiuolaikiniai svetainės kilimai
Šiuolaikišką juodai baltą zigzago kilimą galite įsigyti už 169 EUR.

Modelis gali būti ir geometrinis, ir primenantis populiarius modelius. Tačiau spalvos gali būti tokios pat šalnos, kaip Trondheimo žiemos peizažas, arba jas gali laužyti juodos ar silpnos spalvos. Puikus pavyzdys yra „Ikea“ klasikinis ir gerai žinomas skandinaviško stiliaus juodas ir baltas kilimas.

Šiuolaikiniai svetainės kilimai
Čia galite nusipirkti šio juodo ir balto deimanto rašto už 198 EUR.

Apvalūs kilimai

Taigi kilimus, puikiai derančius prie šilto interjero, puošia panašios formos dailūs baldai. Jie nėra gerai maišomi su aštriais kraštais, todėl venkite jų.

Čia galite rasti dekoratyvų, minkštą kilimėlį iš šukuotos vilnos už 269 zlotus.

Gražus ovalo pavyzdys gali būti džiuto kilimas - jei jis bus derinamas su interjeru, jis suteiks boho charakterį ir padarys kambarį šviesesnį.

Čia galite įsigyti apvalų džiuto kilimėlį už 105 EUR.

Shaggy

Populiarus ilgų polių arba vilnos kilimas. Daugelį metų jis buvo populiarus dėl minkštos ir malonios struktūros, kuri sukelia norą vaikščioti basomis. Jei jums patinka lygi tekstilės tekstūra, rekomenduojame nusipirkti gauruotą kilimėlį iš pliušo. Tai yra viena iš minkščiausių ir švelniausių medžiagų, švelniai apimanti mūsų pojūčius ir interjerą. Be to, gauruotas kilimas yra puikus būdas nutildyti kambarį ir pagerinti jo akustiką.

Čia galite įsigyti daugiaspalvį pliušinį kilimą už 88 EUR.

Kalbant apie spalvas - galite rinktis ir rinktis. Čia rasite tiek smėlio, tiek tamsiai mėlynos spalvos kilimus, taip pat bet kokio rašto, geometrinius ar abstrakčius kilimus. Laisvė galioja ir modeliams. Dažniausiai tai vienspalviai, paprasti kilimai, nors jie taip pat puikiai dera su jau minėtais skandinaviško stiliaus geometriniais raštais. Be to, kas išdėstyta pirmiau, svarbi savybė yra ir plaukų ilgis. Tie, kurie turi tikrai ilgus šerelius, tikrai papildys interjerą!

Vilnos kilimai

Vilnos kilimas yra puiki kokybės investicija ateinančiais metais. Įsigijus, jis ilgai tarnaus dėl didelio atsparumo dilimui, todėl puikiai tiks kaip žolės kilimėlis, kuriuo dažnai vaikštome. Mes garantuojame, kad vilnos pledai išlaikys savo spalvą, o pluoštai - formą. Šiuo atveju svarbi naudojama medžiaga - turimos spalvų versijos ar formos priklauso tik nuo gamintojo fantazijos.

Čia galite įsigyti vilnos kilimėlį už 184 EUR.

Geometrinis kilimas

Jau minėjome skandinaviško stiliaus geometrinius kilimus, kurie galiausiai mėgsta harmoningus modelius, naudojant geometrines figūras. Tačiau geometrinis tipas puikiai tiks ir jauno žmogaus miegamajame kaip spalvingas jaunimo kilimas.

Čia galite nusipirkti geometrinį kilimą už 60 EUR.

Kas mums labiausiai patinka geometriniuose pleduose? Jie netgi gali sujungti spalvingą interjerą į vientisą visumą, kuri atrodys kaip įmantraus dizaino dizainas.

Kilimų tendencijos 2021 m. - modernūs kilimai svetainei

Ką 2021 m. Atneš svetainės kilimėliai? Pažvelkime į artėjančias tendencijas.

Džiuto kilimas

Mes juos paminėjame antrą kartą ir dėl geros priežasties. Džiuto kilimai yra svarbus dekoro elementas 2021 m. Jie puikiai tinka ekologinei tendencijai, nes yra pagaminti iš natūralių, augalinės kilmės ir visiškai biologiškai skaidžių pluoštų. Pirkdami džiuto kilimėlį, jūs ne tiek teršiate, kiek perkate sintetinį kilimą.

Šiuolaikiniai džiuto kilimėliai svetainei
Čia galite nusipirkti kilimą 100% džiuto svetainei už 480 zlotų.

Didelis natūralaus džiuto audimo kilimėlio privalumas yra ir neįprasta bei egzotiška jų išvaizda, deranti šiltame interjere.

Spalvingas derliaus kilimas

2021 metai taip pat bus pažymėti spalvingais senoviniais kilimais. Apgailestaujame, pranešdami, kad senoviniai kilimai nėra patys pigiausi, tačiau investicijos į tokį kilimą yra investicija į meno kūrinį.

retro Šiuolaikiniai svetainės kilimai
Čia galite įsigyti įvairių spalvų derliaus kilimo už 259 zlotus.

Vintažinių kilimų formos laikui bėgant yra dėvimos, dėvėti kilimai, kuriems savitos spalvos suteikia unikalų charakterį, dažnai net išblunka. Turimi senoviniai pledai dažnai gaminami iš puikios kokybės šenilinės medvilnės su patvariu austu, todėl daugelį metų jie bus patrauklūs (sakėme - ši kaina nėra sutapimas!).

Čia galite nusipirkti šiuolaikišką, jaudinantį kilimą už 211 EUR.

Jie tikrai nepraras žavesio daugelį ateinančių sezonų, ypač nesenstančio senovinio stiliaus gerbėjų akyse.

Maroko kilimas

Šiais metais atmosferos netrūksta tiesiai iš spalvingos Maroko karalystės. Maroko kilimas daugiausia yra stačiakampio formos kilimėliai, kurių raštas žinomas kaip Maroko dobilai. Proporcingiausi ir simetriškiausi dobilai yra klasikinių spalvų, tokių kaip juoda, balta ir pilka. Kiekvienoje iš spalvų versijų šis modelis atrodys harmoningai ir tiks bet kokiam namų patogumui. Jei ieškote klasikinio, tačiau stilingo kilimo su rytietišku atspalviu - marokietiškas kilimas yra jaučio akis!

Šiuolaikiniai kilimai Maroko svetainei
Čia galite nusipirkti pilką kilimą su Maroko dobilais už 100 EUR.

Persiškas rytietiškas kilimas ir turkas brolis

Ar žinojote, kad kilimų audimo menas yra vienas iš kultūros paveldo elementų tiesiogiai iš Irano? Nenuostabu, kad pasaulis pradeda geriau pažinti jų kultūrą ir semiasi įkvėpimo interjero dizainui. Taigi mūsų sąraše yra persų kilimas.
Klasikinis persų kilimas yra storas, rankomis austas ornamentas, dažniausiai pagamintas iš plono šilko arba aukštos kokybės vilnos. Medžiagos yra pagrindinės - būtent jų dėka persų kilimas interjerui suteiks elegancijos ir rytietiškos atmosferos daugeliui metų.

Rytietiški kilimai taip pat yra turkiški kilimai, tačiau jų nereikėtų maišyti su persų audiniais. Netreniruotai akiai skirtumas gali būti beveik nepastebimas, tačiau mes paaiškinsime, kas tai yra. Ką reikia žinoti apie persiškus ir turkiškus kilimus, yra tai, kad jie skiriasi audimo būdu, naudojamu audžiant. Turkijos audiniai yra pagaminti iš dvigubų mazgų, vadinamų symerinian arba kitaip Giordi. Tai padaro austą kilimėlį tuo pačiu geometriškesnį ir patvaresnį. Turkijos kilimai taip pat skiriasi dizainu ir naudojamos medžiagos tipu. Simetriniai audinio raštai daugiausia susiję su maldos nišomis, rodančiomis maldos kryptį mečetėje. Kita vertus, persų kilimas susideda iš augalų ir gyvūnų dekoracijų, taip pat figūrinių scenų.

Styginių kilimėliai

Mums labai malonu, kad modernios medžiagos, kurias lengva dulkėti ir kurios yra atsparios nešvarumams, taip pat yra modernios. Mes kalbame apie styginius kilimus (iš natūralios sizalio agavos, žinomo kaip Sizalas) pagamintus kilimus, ty plokščius austus kilimus, kurie padaro juos atsparius dulkėms, smėliui ir purvui. Tačiau jis turi savo trūkumų, laido kilimėliai nėra malonūs ir minkšti liesti.

Šiuolaikiški kilimai svetainei, susijaudinę
Čia galite nusipirkti laidinį kilimėlį už 229 EUR.

Kas negali paneigti lynų kilimų gamintojų? Jie gali rūpintis savo estetine išvaizda. Šiuo atveju dizainas yra minimalistinis ir sutelktas į mažus ornamentus ir geometrines figūras, taip pat į modelius su pakraščiais arba kaip klasikinį dryžuotą kilimą. Nesijaudinkite, parduotuvėse bus galima įsigyti ir didesnių modelių. Be praktinio pritaikymo, mums patinka tai, kad jie puikiai atrodo kaip apvalūs ir stačiakampiai kilimai, taip pat išilginiai kilimai ant žolės ar terasos.

Kur ir kokį kilimą turėčiau dėti?

Virtuvės kilimas

Virtuvė yra namo širdis. Natūralu, kad daug kas vyksta - skraidančios šakutės, užterštos pomidorų padažu, naminių gyvūnėlių maistas, kurio skonis yra geresnis nuo grindų nei iš dubenėlio, arba kūdikis, kuris ką tik atrado menininko sielą ir planuoja viską sutepti uogos spalvos rankena .

Nereikia aiškinti nė vienai maistą gaminančiai namų šeimininkei ar motinai, kad virtuvė niekada nėra sterili. Todėl virtuvinis kilimas turėtų būti praktiškas kilimas. Didžiausią dėmesį skiriame medžiagoms, kurias dažniausiai lengva valyti, ty plokštiems džiuto ir kordo kilimėliams. Mes paliekame jus laisvą pagal modelius - juk viskas turi gerai tikti.

Ilgi bėgikai geriausiai atrodys po virtuvės spintelėmis. Ne per platus, bet tiek, kad suteiktų virtuvės charakterį ir apsaugotų grindis nuo galimų nelaimingų atsitikimų darbe.

Prieškambario kilimas

Vyras grįžta iš pasivaikščiojimo su šunimi ir keliomis valandomis anksčiau …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *