Priekinių žibintų pasaulis yra šiek tiek minų laukas, jei esate nepažįstamų žmonių dalis. Nepamirškite, kad jūsų galvoje yra daugybė jungiamųjų detalių, taip pat yra įvairių tipų lempučių, naudojančių skirtingas technologijas.  Plūduriuojant tokiems žodžiams kaip  halogenas ,  ksenonas ,  LED , lazeris ir net  HID keitimo rinkiniai , gali būti keblu suprasti, ką kiekvienas reiškia.

„PowerBulbs“ yra čia, kad padėtume - mes parengėme šį patogų vadovą, kad pašalintume priekinius žibintus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte kiekvieno tipo lemputės skirtumus ir jų privalumus bei trūkumus.

 

Žibintų technologija iš pirmo žvilgsnio

Pažvelkite į technologijų skirtumus naudodami šį paprastą informacinį vadovą:

Halogenas Ksenonas slėpė LED Lazeris
Numatoma spalvų temperatūra 3200–5000 tūkst 4000–6000 tūkst 4000–6000 tūkst 5500–6000 tūkst
Numatomas gyvenimo laikas 200 - 400 valandų 2 500 valandų 5000 valandų 30 000 valandų
Montavimas Lengva montuoti daugelyje transporto priemonių - lemputes galima paprasčiausiai įstumti į vietą Jums gali tekti pakeisti elektrotechniką dėl įtampos Jums gali prireikti autoelektriko, kuris padėtų sumontuoti LED žibintų lemputes Dar neįdiegta automobiliuose - jums reikės visiškai pertvarkyti patį žibintą

Kaip matote, kiekviena technologija siūlo skirtingus pranašumus. Dabar leidžiama nusileisti kiekvienam …

Halogenas

Halogenas yra populiariausias šiuo metu kelyje esančių lempučių lempučių tipas. Lemputes yra pigu gaminti, be to, jas labai paprasta pakeisti daugelyje transporto priemonių.

Lemputės viduje yra gija, pagaminta iš volframo ir halogeninių dujų. Lemputė užsidega, kai kaitinimo siūlą pasiekia elektra, kaitindamas volframą, kuris pradeda švytėti. Vis dėlto nesijaudinkite - šis karštis nepadarys jokios žalos jūsų automobiliui.

Daugumos halogeninių priekinių žibintų spalvos temperatūra yra maždaug 3200–5000 K. Tai yra vienas didelis halogeninių priekinių žibintų trūkumas: nebent teisėtai važiuosite ne keliais, negalėsite pasiekti tikros spalvų atitikties ksenono HID.

 

Pažvelkite į mūsų halogenų diapazoną čia .

Ksenonas slėpė

Iš skaičius ksenono HID lemputes kelyje didėja. Dabar jie yra daugelio aukščiausios klasės transporto priemonių standartiniai elementai, suteikiantys aukščiausios kokybės ir stilingą išvaizdą, kurio kai kurie halogenai negali pasiekti. Ksenono lemputės gali išgauti ryškesnę, baltesnę šviesą nei halogeninis automobilis, ir jų gyvenimo trukmė paprastai būna ilgesnė.

HID reiškia didelio intensyvumo išmetimą. Lemputė veikia kitaip nei halogenas. Vietoj kaitinamojo siūlo kaitinimo ir švytėjimo HID priekiniai žibintai naudoja elektrodus, kad įkrautų dujas lemputės viduje. Tai sukuria šviesą, kurią matote kelyje. Ksenono lemputės gali išgauti ryškesnę, baltesnę šviesą nei halogeninis automobilis, ir jų gyvenimo trukmė paprastai būna ilgesnė.

Vienas žlugimas naudojant ksenoninius žibintus yra tas, kad pirmą kartą įjungus juos reikia kelių sekundžių, kol pasieks visą ryškumą. Jie taip pat turi būti naudojami keletą kartų, kad jie galėtų „įsikurti“ ir išnaudoti visą savo potencialą.

 

Čia rasite mūsų ksenono HID asortimentą .

HID konversijos rinkiniai

Jei jūsų automobilyje naudojamos halogeninės lemputės, bet jūs žiūrite į tikrą „ Xenon HID“ išvaizdą, dabar galite gauti HID konversijos rinkinius . Komplekte yra „Xenon“ lemputė ir balastas, specialiai suprojektuotas taip, kad tilptų į priekinių žibintų bloką, kuriame paprastai būna tik halogeninės lemputės.

Svarstant HID konversijos rinkinį, reikia pagalvoti apie du dalykus . Pirma, „Xenon HID“ lemputės keliuose yra teisėtos tik tada, kai yra įmontuotos gamykloje. Kitaip tariant, iš pradžių jūsų automobilyje turi būti sumontuoti ksenonai, kad lemputės būtų klasifikuojamos kaip teisėtos kelyje. HID rinkiniai nėra teisėti keliuose.

Svarbu visada pirkti HID konversijos rinkinį iš patikimo šaltinio, kuriuo pasitikite. „M-Tech“ rinkiniai gaminami naudojant naujausias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas. Be to, pirkdami pas mus gausite nemokamą 12 mėnesių garantiją. 

 

Čia rasite mūsų HID konversijos rinkinių asortimentą.

LED

Šviesos diodų automobilių lemputės yra naujausia pramonės plėtra. Pasirodo, kad šios lemputės yra labai populiarios, nes gali sukelti itin baltą šviesą. Be to, jie yra daug efektyvesni dėl savo ilgaamžiškumo ir mažo galingumo, reikalingo dirbti.

Mes nesame Einšteinai čia, PB būstinėje, bet mes žinome, kad šviesos diodai naudoja neigiamus elektronus fotonams generuoti. Tai vyksta labai greitai - tūkstančius kartų per sekundę - taip gaunama ištisinė, stipri šviesa.

Kadangi pačios lemputės neturi kaitinamojo siūlo, šviesos diodai techniškai neturi detalių, kurios laikui bėgant susidėvi, vadinasi, jos tarnauja daug ilgiau nei „Xenon“ arba halogeninės priekinių žibintų lemputės.

LED priekiniai žibintaišiuo metu kelyje nėra labai dažni. Kadangi jie veikia kitaip nei halogenai ir ksenonai - juos reikia aušinti iš lemputės užpakalinės dalies, pats žibintų blokas kartais reikalauja kitokio dizaino.

Šviesos diodai įvairiais būdais integruojami į transporto priemones. DRL (dienos šviesos žibintai) naudoja LED technologiją dėl savo ilgaamžiškumo ir stilingos išvaizdos.

 

Čia rasite mūsų LED žibintų lempučių asortimentą .

Lazeris

Lazerinės technologijos yra nauja aktuali automobilių apšvietimo tema. Tokie gamintojai kaip „Audi“ stengiasi, kad lazeriniai žibintai taptų tikrove daugeliui būsimų transporto priemonių. Jie žada būti ryškesni ir turėti ilgesnį gyvenimą nei bet kas kitas rinkoje.

Nesijaudinkite, jūs neturėsite dviejų lazerių, nukreiptų iš automobilio priekio, paruoštų nutirpti artėjančių vairuotojų akis. Lazeriai šviečia ant priekinių žibintų bloko veidrodžių, atspindėdami ant lęšio, užpildyto specialiomis dujomis, sukuriant stiprią šviesos pluoštą.

Teoriškai tikimasi, kad gaminama šviesa bus šimtus kartų ryškesnė nei LED, nereikalaujant dviejų trečdalių LED lemputės reikalingos galios. Tačiau lazerinės technologijos gamina daug šilumos, o tai vėlgi reiškia, kad reikėtų pertvarkyti žibintų dizainą.

Taigi, kurios man yra geriausios priekinių žibintų lemputės?

Kaip ir bet kur kitur, tai beveik savaime suprantama, kad kuo naujesnė technologija, tuo pažangesnis ir galingesnis bus produktas. Tačiau, naudojant lemputes, tai iš dalies priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Jūsų automobilis daugiau nei tikėtina, kad priekiniuose žibintuose naudos HID ar halogenus, ir jie turi savo teigiamų ir neigiamų aspektų.

Halogenai yra pigūs, ir jūs galite juos pasiekti puikiai (geros spalvos ir stipraus spindulio ilgio). „Xenon HID“ spinduliuoja galingesnį spindulį ir baltesnę šviesą, palyginti su halogenine lempute, tačiau įsijungti užtrunka ilgiau nei halogenus ir juos reikia naudoti keletą kartų, kol jie pasiekia maksimalų ryškumą.

Nepriklausomai nuo to, kokia technologija tinka jūsų automobiliui, yra daugybė puikių variantų, kuriuos galite pasirinkti, kad atitiktų jūsų poreikius. Šiandien patikrinkite mūsų halogeninių, Xenon HID ir LED lempučių asortimentą !

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *