Kaip perdažyti baldus? Šis klausimas vis labiau auga. Juk renovacija neturi kainuoti brangiai. Jei norite pakeisti buto interjero dizainą ir nenorite tam išleisti daug pinigų - rinkitės ekonomiškesnį būdą. Ir tai baldų atnaujinimas. Tiesa, reikia šiek tiek padirbėti, tačiau garantuojame, kad rezultatai yra to verti. Ir pasitenkinimas, kad moderni virtuvė ar svetainė yra visiškai asmeninis nuopelnas. Taigi šiandien jūs išmoksite perdažyti baldus ir atnešti gaivos kvapą į savo namus už nedidelius pinigus.

Taip pat žiūrėkite: Laminato grindų klojimas - žingsnis po žingsnio

Kaip perdažyti baldus? Žingsnis po žingsnio

Perskaitę tai galite rimtai susidomėti pigių baldų atnaujinimo klausimu. Jums gali kilti klausimas, ar tai nelengva užduotis. Žinoma, nesunku tinkamai pasiruošti. Taigi turime žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip išmokti perdažyti baldus.

Kaip perdažyti baldus
šaltiniai: cherrycherrybeauty.com
 • Prieš pradedant darbą išardyti baldus. Tai susiję su baldų rankenomis, atsukite virtuvės baldų priekį ir vyriai, baldų kojos,
 • Nuplaukite baldusnorite atkurti, tačiau būkite atsargūs, kad medis nesušlaptų. Tam naudokite indų ploviklį.
 • Patikrinkite pasirinktų baldų paviršių. Kiekvienoje situacijoje nebūsite priverstas pašalinti viršutinį sluoksnį. Jei dažai ar lakas nėra pažeisti, pakanka tik šio sluoksnio matinis. Čia padės švitrinis popierius. Jei pastebima skalda ar nelygumai, būtina lygiu paviršiumi nuvalyti viršutinį sluoksnį iki medienos.
 • Baigus trinti, jums reikia baldų pašalinti nuo dulkių, tada nuvalykite drėgnu skudurėliuir galų gale - denatūruotas alkoholis.
Kaip perdažyti baldus
šaltinis: domino.com

Tolesni veiksmai priklauso nuo baldų dažų naudojimo. Mes siūlome dažniausiai naudojamą kelią, nors daugiau apie spalvas galite perskaityti kitoje straipsnio dalyje.

Akriliniams dažams:

 • pagrindinio sluoksnio idėja, ypač jei baldai bus naudojami intensyviai; tai ypač tiks dažant virtuvės fasadus, stalus ir spinteles; gruntas veiks kaip gruntas, užtikrinantis geresnį dažų sukibimą su paviršiumi,
 • pradedame dažyti baldus: pirmiausia naudokite mažą šepetėlį, kad visi kampai būtų padengti tinkama spalva, būkite atsargūs su kiekiu ir kruopščiai patepkite dažus baldais,
 • Tinkamam dažymui pasirinkite teptuką, jei norite pasiekti derliaus efektą arba jums patinka nuskuręs prašmatnus stilius, arba volelį, jei norite tolygiai paskirstyti dažus ant paviršiaus;
 • geriausia užtepti tris plonus dažų sluoksnius - pirmasis neturi būti tikslus ir visiškai sutampa su ankstesne spalva, nes antrasis tai padarys, o paskutinis viską išlygins; dėl kitų dažų, tokių kaip alkidiniai dažai, geriau naudoti du sluoksnius,
 • švitrinis popierius gali grįžti į žaidimą tarp kitų sluoksnių - verta jį švelniai patrinti ant baldų, kad atsikratytų nelygumų ar oro burbuliukų.
Kaip perdažyti baldus
šaltinis: futuristarchitecture.com

Kuo dažyti baldus? Medinių baldų dažai

Be baldų perdažymo, yra dar vienas ne mažiau svarbus klausimas - kokia medžio spalva bus geriausia? Atsakysime - tai priklauso, nors baldams dažniausiai pasirenkami akriliniai dažai.

Akriliniai dažai mediniams baldams

Kaip minėta pirmiau, tokia spalva turėtų būti naudojama žemėsypač atnaujinant baldus, kurie bus dažnai naudojami. Šios rūšies dažų pranašumas yra jo atsparumas išorės veiksniams - UV spinduliuotė, todėl jie negelsta, jie taip pat atsparūs oro sąlygoms, tokioms kaip drėgmė ar aukšta ir žema temperatūra.

šaltinis: whatisblik.com

Jei planuojate tapyti mediniai baldai (ir tai taip pat baldai iš padėklų), galite sėkmingai naudoti akrilinius dažus. Jie taip pat tinkami restauravimui iš medienos plaušų plokštės, faneros, metalo ir stiklo. Namų ir sodo baldams dažyti galite naudoti akrilo emalį.

Alkidiniai dažai

Šios spalvos yra nepaprastai atsparus mechaniniai pažeidimai, oro sąlygos ir baldai sukuria tolygią, tolygią dangą. Jie taip pat skiriasi puikiu sukibimu su paviršiumi. Tačiau jų trūkumas yra dusinantis kvapas ir ilgas džiūvimo laikas - svyruoja nuo 12 iki 15 valandų.

Kaip perdažyti baldus
šaltiniai: allthingsthrifty.com

Jei turite klausimų, kaip perdažyti virtuvės baldaiNorint išlaikyti jų gražią išvaizdą ilgą laiką, alkidiniai dažai yra tinkamas pasirinkimas. Daugiausia dėl atsparumo pažeidimams, įskaitant drėgmę. Galite padengti, išskyrus medį, tokius paviršius kaip medžio drožlių plokštės, metalas ar stiklas.

Kreidos spalva

Matinė danga ir platus estetinių, pastelinių atspalvių asortimentas yra atsakingas už kreidos dažų populiarumą. Ši dažų rūšis ypač populiari kaimo stiliaus virtuvėse. Vienas iš didžiausių kreidinių dažų privalumų yra naudojimo paprastumasnes tam nereikia specialaus paviršiaus paruošimo. Jis taip pat neturi slopinančio kvapo ir turi saugus aplinkai ir ekologiškai. Puikiai tinka dažyti medinius, faneruotus ir laminuotus baldus.

šaltinis: madecocmoi.fr

Kreidos dažų ir medinių baldų atnaujinimas? Žinoma. Tiesiog nepamirškite, kad virtuvės ir vonios spintelių dažymas šiais dažais nebus gera mintis. Tačiau tai pavyks baldų remontas vaikų kambaryje. Arba galite pasiekti nepalankų medienos efektą, pritaikydami du skirtingų spalvų dažų sluoksnius.

Baldų dėmių lakas

Jei kyla klausimų, kaip atkurti senus baldus išlaikant jų natūralią išvaizdą, rinkitės laką ar dėmę. Tai produktai, kurie paliekami ant medinio paviršiaus apsauginis sluoksniskonservantas, neįsiskverbia giliai į medžiagą. Tai įmanoma naudojant dėmėtą laką minkštos medienos spalvabet išlaikant matomą grūdų raštą. Galite juos dažyti, išskyrus medinius baldus, taip pat medinius faneros baldus.

šaltinis: madecocmoi.fr

Baldų atnaujinimas - suteikite savo baldams naują gyvenimą! - idėjos (stalų ir kėdžių restauravimas)

Senų baldų atnaujinimas yra puikus būdas atgaivinti savo namus be didesnio remonto. Nereikia leisti pinigų naujiems, galite nueiti į sendaikčių turgų ir atstatyti grobį. Tačiau jums nieko nereikia pirkti, nes vien baldų klijavimas ar namuose esančių kėdžių ar stalų dažymas gali labai pakeisti interjerą. Štai keletas idėjų, kaip perdažyti baldus.

Atnaujinant kėdę gali reikėti ją dažyti, bet ir pakeisti sėdynę. Taip pat galite pasirinkti kontrastą - tai yra, kėdės kojas nudažykite kita spalva. Ji bus naudinga atliekant šią užduotį izoliacine juostakuris nulems, kur turėtų atsirasti antroji spalva.

Kaip perdažyti baldus
šaltiniai: coachdecor.com

Lentelę galima atkurti vienu iš dviejų būdų. Pirmoji yra senojo ir naujojo sluoksnio nuotrauka impregnuoti baldai ir pabrėš žiedo piešinį. Geriausia šiam tikslui naudoti laką ar dėmę. Antrasis būdas yra perdažyti stalą viena ar keliomis spalvomis, tačiau čia natūralaus medžio raštas jau padengtas dažais.

Kaip perdažyti baldus
šaltinis: decornamentation.com

Medinių baldų balinimas - kaip pasiekti senos medienos efektą?

Kaip išgauti senos medienos efektą? Svajojate apie Provanso baldus ar norite savo namuose įvesti Toskanos stilių? Šiam tikslui dažniausiai naudojami medinių baldų balinimas ar patinavimas. Medienos senėjimas taikant pirmąjį metodą yra toks įdomus, kad jį lengvai pasigaminsite patys, be to - balta spalva visada yra madinga ir puikiai dera prie visko. Taigi pereikime prie svarbiausio punkto. Taigi, kaip nudažyti baldus baltai?

šaltinis: lizmarieblog.com

Baldų senėjimas - kokius baldus geriausia balinti?

Senesni baldai, kurie netgi gali turėti tam tikrą istoriją, puikiai tinka balinimo procedūrai. Močiutės spinta, indauja ar tualetinis staliukas, tačiau iš tikrųjų nėra jokių apribojimų. Tačiau verta atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminami baldai. Geriausia rinktis tuos, kurie turi natūralus medis.

šaltinis: decoro.implantbirthcontrol.com

Kokios spalvos balinimo baldai? Kaip nudažyti baldus baltai?

Baldų dažymas balta spalva nėra sunki užduotis, tačiau norint pasiekti senos medienos efektą, reikia šiek tiek padirbėti. Tvarkoje.

Baldų balinimas žingsnis po žingsnio:

 • Renkantis specialų pasirinkimą, reikia tik tinkamai paruošti baldus, ty nuvalyti švitrinis popierius ir padengti dėmeo po džiovinimo padarykite įdubas medienoje. Šiuo tikslu verta naudoti vielinį šepetį. Jis skirtas atverti poras. Dabar uždenkite baldus ruošiniu ir galiausiai padenkite laku.
 • trinties metodas reikalauja šiek tiek daugiau darbo. Iš pradžių baldai turėtų būti paruošti taip, lyg jie būtų dažyti dažais, tačiau seną sluoksnį reikia visiškai nuplauti. Tada jūs turite tai padaryti nudažykite baldus baltais dažais arba spalvoto dėminio lako, tačiau pakanka vieno sluoksnio. Kai dažai išdžiūvo, kai kurias vietas reikia nuvalyti žvakių vaškaskad jie nebūtų dažomi kitu sluoksniu, ir viskas. Dabar atėjo laikas naudoti kitą dažų sluoksnį, o kai jis išdžiūsta, laikas iš anksto nuvalyti vietas vašku peiliu su dantimis. Galiausiai geriausia viską nušluostyti švitriniu popieriumi, o baldus padengti laku.
šaltinis: ideen.dekowohnung.xyz

Kaip perdažyti faneruotus baldus baltai?

Ar galvojate perdažyti ne medinius baldus? Priešingai nei atrodo faneruotų baldų balinimas jis taip pat gali suteikti įdomių efektų, nors ir ne toks įspūdingas kaip tikros medienos atveju. Kaip tai padaryti? Jums reikės baltų arba pilkų baldų dažų, švitrinio popieriaus ir galbūt lako.

Taip pat žiūrėkite: Pigus vonios remontas - 6 paprasti būdai!

Žingsnis po žingsnio faneruotų baldų dažymas:

 • baltai baldų spalva bus tinkamiausia fanerai,
 • išvalytas ir nuriebalintas paviršius …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian