„Bluetooth“ garsiakalbis yra labai naudingas, nes leidžia bet kokiomis aplinkybėmis klausytis mėgstamų dainų. Tačiau, norėdami mėgautis muzika lauke, turite kreiptis į konkrečius modelius, kurie gali garantuoti galingą ir aukštos kokybės garsą, kad ir kur būtumėte. Čia yra keletas patarimų, kurie padės tinkamai pasirinkti.

„Bluetooth“ garsiakalbis

Kriterijai, kaip pasirinkti galingą lauko „Bluetooth“ garsiakalbį

Norint pasirinkti geriausią modelį, reikia atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. Jūsų biudžetas ir kelios esminės ypatybės turėtų būti svarbios priimant sprendimą.

Pirmasis reikalavimas, kurį vartotojai turi teisę kelti, grindžiamas garso kokybės lygiu. Iš tiesų, jūsų „Bluetooth“ garsiakalbis, skirtas naudoti lauke, turi sugebėti garantuoti tikrai aukštos kokybės garsą.

Antras reikalavimas - efektyvi autonomija. Norint visiškai mėgautis mėgstama muzika, kad ir kur būtumėte, nešiojamojo garsiakalbio baterija turi garantuoti optimalų autonomiškumą. Tai yra pagrindinė charakteristika, kaip ir garso kokybės lygis.

Kalbant apie funkcionalumą, pageidautina, kad lauko „Bluetooth“ garsiakalbis būtų gerai hidroizoliuojamas. Taigi jį galite pasiimti visur su savimi net esant ekstremalioms oro sąlygoms. Kitos funkcijos gali būti įdomios, pavyzdžiui, skambučių priėmimas ar galimybė įkrauti išmanųjį telefoną.

Čia yra 5 geriausių galingų „Bluetooth“ lauko garsiakalbių pasirinkimas.

SENXINGYAN 20 W vandeniui atsparus „Audio HD“ nešiojamas „Bluetooth“ garsiakalbis

Šis lauko „Bluetooth“ garsiakalbis rodo 20 W galią, kurį teikia du 10 W keitikliai. Įrengtas dviem išoriniais pasyviais radiatoriais, jis suteikia krištolo skaidrumo aukštumas ir tvirtas žemumas, kad galėtumėte pasiūlyti nepriekaištingą garso kokybę! Kad galėtumėte skambinti geromis sąlygomis, jame yra triukšmo slopinimo mikrofonas.

Šis „Bluetooth 5.0“ garsiakalbis, suderinamas su visais „Bluetooth“ įrenginiais, garantuoja stabilų ryšį iki 15 m. Jo 3,5 mm AUX ir TF / USB lizdas leis prijungti jį prie skirtingų įrenginių nenaudojant „Bluetooth“. FM režimas leis jums klausytis radijo. Kai vėl įjungsite garsiakalbį, „Bluetooth“ garsiakalbis automatiškai sujungs paskutinį naudojamą įrenginį.

Ličio baterijos dėka šis nešiojamasis „Bluetooth“ garsiakalbis gali garantuoti 16 valandų muzikos klausymo ar skambinimo autonomiją. Jį pilnai įkrausite tik per 4 valandas. Šiam modeliui, kurį galima naudoti už namo ribų, suteikiamas IPX6 sertifikatas, patvirtinantis jo atsparumą purslams ir lietui.

Silikoninė danga yra atspari vandeniui ir smūgiams. Mažas jo laidas leis jums jį pakabinti visur, kur norite. Galingas šis „Bluetooth“ garsiakalbis pasiūlys kokybišką stereofoninį garsą, kad galėtumėte mėgautis mėgstama muzika sode ar pasivaikščioti.

Kompaktiškas, lengvai transportuojamas ir naudojamas, jis lengvai tilps į jūsų kuprinę. Visi vartotojai yra laimėti! Nors ir nebrangus, šis galingas nešiojamas „Bluetooth“ garsiakalbis lauke yra lengvas, tvirtas, praktiškas ir efektyvus!

nėščia


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

DOCKIN D MATE 25 W vandeniui atsparus „Bluetooth“ garsiakalbis, skirtas naudoti lauke, IPX6

Specialiai skirtas naudoti lauke, šis klajojantis „Bluetooth“ garsiakalbis gali jus sekti bet kur. Įrengtas vandeniui atsparus IPX6 standartas, jis puikiai uždaromas nuo dulkių ir purslų. Todėl galite jį paimti laivu nerizikuodami sugadinti.

Kalbant apie garso kokybę, šis modelis yra labai įtikinamas. Dviejų aktyvių vairuotojų, 25 W galios ir dviejų pasyviųjų žemųjų dažnių radiatorių dėka, jis skleidžia galingą ir tikslų garsą.

Jos autonomija yra tokia pat galinga, nes ji užtikrina muzikos transliaciją 16 valandų. Be to, šis modelis leidžia jums įkrauti mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Galingas, kompaktiškas ir lengvas šis lauko „Bluetooth“ garsiakalbis turi laidą, leidžiantį jį lengvai pakabinti ant rankinės keliaujant.

ZEALOT S16 vandeniui atsparus nešiojamas lauko „Bluetooth“ garsiakalbis

Idealiai sukurtas naudoti lauke, šis nešiojamas „Bluetooth“ garsiakalbis suteikia tikslų ir galingą garsą iš dviejų įmontuotų garsiakalbių. Dėl dvigubos magnio lydinio membranos jis siūlo aukštos kokybės stereofoninį garsą.

Tikrai efektyvus autonomijos požiūriu, „ZEALOT S16“ „Bluetooth“ garsiakalbis gali transliuoti 20 valandų nepertraukiamos muzikos. Be to, „Power Bank“ funkcijos dėka jis gali įkrauti išmanųjį telefoną.

Funkcionalus ir gausiai įrengtas šis modelis siūlo keletą muzikos platinimo būdų. Iš tiesų, garsą galite transliuoti per „Bluetooth“ belaidžio ryšio režimą, 3,5 mm pagalbinį režimą arba SD kortelę. Lengva naudoti, jame yra diskretiški mygtukai, leidžiantys pasiekti visas jo funkcijas.

Tvirtas ir patvarus šis „Bluetooth“ garsiakalbis yra atsparus drėgmei ir purslams. Todėl jis gali jus sekti visose veiklose, net per ekskursijas gamtos centre.


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Elegantiškas ir dizainas, jungtis slepia po guminiu atvartu. Kompaktiškas ir lengvas, jį lengva transportuoti.

Šis modelis tiekiamas su USB įkrovimo kabeliu, vartotojo vadovu ir 3,5 mm garso kabeliu.

Neperšlampamas „Bluetooth“ garsiakalbis „IPX7 Tronsmart“

Šis lauke naudojamas „Bluetooth“ garsiakalbis turi 40 W galią ir garantuoja aukštos kokybės garsą. Įrengtas vandeniui atspariu „IPX7“ standartu, jis 30 minučių atsparus panardinimui į vandenį iki 1 m gylio. Todėl jis puikiai atlaiko lietų ir purslų vandenį.

Šis modelis taip pat įtikinamas autonomijos požiūriu, nes jis gali nuolat transliuoti muziką bent 10 valandų. Apskaičiuota, kad visas jo įkrovimo laikas yra 3 valandos. Funkcionalus ir praktiškas, jis suteikia jums galimybę klausytis muzikos per kitus transliacijos režimus dėl savo SD kortelių skaitytuvo ir AUX lizdo.

Kalbant apie dizainą, šis „Bluetooth“ garsiakalbis pasižymi blaiviu ir elegantišku stiliumi bei tvirtu silikoniniu dizainu. Be to, standus kablys leidžia lengvai jį pakabinti, pavyzdžiui, ant kuprinės.


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

12 mėnesių garantija, šis galingas lauko „Bluetooth“ garsiakalbis pristatomas su jo naudojimo instrukcija, USB įkrovimo kabeliu ir lizdo laidu.

Tikrai vandeniui atsparus nešiojamas „Bluetooth“ garsiakalbis AY

Šis specialiai lauko darbams sukurtas „Bluetooth“ garsiakalbis turi 30 W galią ir skleidžia aukštos kokybės stereofoninį garsą su giliu bosu. Išskirtinė garso kokybė užtikrinama klausant muzikos, bet ir skambinant laisvų rankų įranga. Kad būtų pasiektas šis reikalavimo lygis, AY prekės ženklas turi integruotą TWS triukšmo ir triukšmo mažinimo technologiją.

Šiame garsiakalbyje taip pat yra galinga baterija, suteikianti 24 valandų autonomiją. Taigi visą dieną be pertraukų galite nuolat klausytis muzikos. Be to, ši baterija rodo pilną įkrovimą tik per 4 valandas.

Šis modelis taip pat pasižymi ilgaamžiškumu dėl tvirto ir vandeniui atsparaus dizaino. IPX7 standartas suteikia puikų atsparumą panardinant 30 minučių. Silikoninė danga taip pat atspari smūgiams, dulkėms ir sniegui.


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Kompaktišką ir lengvą nešiojamąjį „Bluetooth“ garsiakalbį lengva nešiotis visur, kur tik einate. Jame yra itin praktiškas mažas dirželis. 24 mėnesius garantuojamas USB įkrovimo kabelis, 3,5 mm garso lizdo laidas ir vartotojo vadovas.

Pasenę produktai: gali būti prieinami kartais

„COMISO IPX7“ vandeniui atsparus lauko „Bluetooth 4.2“ garsiakalbis

Šis lauke naudojamas „Bluetooth“ garsiakalbis garantuoja puikią garso kokybę. Garantuodamas galingą bosą be iškraipymų, jis siūlo galingą ir labai kokybišką garsą bet kokiomis aplinkybėmis.

Įrengtas „IPX7“ hidroizoliacijos standartu, šis klajokliškas „Bluetooth“ garsiakalbis 30 minučių gali atlaikyti panardinimą į vandenį 1 m gylyje. Taigi galite pasiimti visur su savimi, kad galėtumėte mėgautis savo muzika net lietingu oru. Šį gebėjimą atsispirti drėgmei suteikia silikoninė danga, kuri taip pat apsaugo ją nuo smūgių, UV spindulių ir dulkių.

Kalbant apie autonomiją, šis modelis yra toks pat įtikinamas dėl savo galingos baterijos, leidžiančios 20 valandų nuolat leisti muziką 50% garso stiprumu. Visas galingo garsiakalbio įkrovimo laikas yra 4 valandos ir jis atliekamas naudojant pateiktą „micro-USB“ laidą.


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *