„Ping pong“ yra žaidimas, kurį mėgsta beveik visi. Tai puikus renginio papildymas, būdas šiek tiek aktyviau praleisti laisvalaikį ir tiesiog puiki poilsio forma. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti namų stalo teniso stalą. Ar verta investuoti į tokį stalą ir ar stalo teniso stalas skiriasi nuo stalo teniso stalo? Kiek kainuoja geras stalo teniso stalas ir kiek vietos reikia jam pastatyti?

Kokį stalo teniso stalą reikėtų rinktis? Kokie yra stalo teniso stalų tipai?

Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant stalo teniso stalą, yra vieta, kurioje reikia žaisti. Atsižvelgdami į tai, ar norite žaisti lauke, ar galite skirti didelę kambario dalį žaidimui, turėtumėte pasirinkti iš tinkamos medžiagos pagamintą stalą. Kai kurie iš jų yra atsparesni išorinėms sąlygoms, o kiti turi kitų privalumų, kuriuos pamatysite per akimirką. Koks stalo teniso stalas skirtas naudoti lauke ir namuose?

uždaras stalo teniso stalas

Stalų, skirtų naudoti uždarose patalpose, viršus pagamintas iš medžio drožlių plokštės. Jis nėra atsparus lietui ar šalčiui, tačiau yra daug lengvesnis ir žymiai lankstesnis. Svarbu tai, kad tai taip pat yra pigesnis sprendimas nei išorinis stalas.

lauko stalo teniso stalas

Vadinamųjų lauko stalų viršus dažniausiai gaminamas iš ebonito. Jie yra padengti specialia danga, apsaugančia ne tik nuo kenksmingų oro sąlygų, bet ir nuo saulės spindulių atspindžio, kuris gali gerokai sutrukdyti žaidimui. Nors jų kaina yra daug didesnė, tokio tipo staliukai vasarą lauke išliks atsparūs lietaus, sniego ar net krušos poveikiui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis stalo teniso stalą?

Kuris stalo teniso stalas bus geriausias? Žinoma, atsakymas nebus vienodas visiems. Tačiau galime suteikti jums patarimų, kurie padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią lentelę. Patikrinkite, į kokius klausimus turėtumėte atsakyti prieš eidami į parduotuvę, kad gautumėte savo svajonių stalą:

  • numatytas naudojimas (išorėje arba viduje)

Tai yra pagrindinis skirtumas tarp stalo teniso stalų. Prieš pasirinkdami stalą, atidžiai patikrinkite, ar pasirinktoje patalpoje esantis stalas paliks vietos patogiam judėjimui žaidimo metu. Jei ne, jums gali būti geriau pasirinkti lauko stalą, kurį galite pastatyti, pavyzdžiui, savo sode ar terasoje.

Viršūnės tipas turi įtakos ne tik stalo atsparumui oro sąlygoms, bet ir paties žaidimo kokybei. Medžiagos, kuria padengtas stalviršis, tipas gali turėti skirtingą minkštumą ir sukibimą, o tai pervers daugiau ar mažiau dinamišką kamuolio judėjimą rungtynių metu. Taip pat patikrinkite, koks stalo dydis leis jums patogiai žaisti pasirinktame kambaryje. Atminkite, kad visada galite pasirinkti sulankstomą modelį, kurį bus daug lengviau laikyti.

  • rėmo tvirtumas ir kokybė

Geros kokybės stalo teniso stalas yra ne tik patvarus stalviršis, bet ir rėmas, atsparus laiko bėgimui. Tvirtas ir patvarus stalo pagrindas užtikrins ne tik puikią pramogą metų metus, bet ir saugumą kiekvieno žaidimo metu. Tai ypač svarbu, jei namuose yra mažų vaikų - tada nelaimingas atsitikimas yra lengvas.

Stalo stalo teniso stalas uždedamas ant sutvirtinančio rėmo. Jo storis dažniausiai priklauso nuo stalo tipo ir rėmo storio, tačiau galima sakyti, kad jis svyruoja tarp 36 - 60 mm. Rėmas ne tik užtikrina lygų stalviršio paviršių, bet ir apsaugo nuo paviršiaus mėlynių.

Pasirenkant stalą dažnai lemiama papildoma įranga. Stalas yra su tinkleliu, pagamintu iš aukštos kokybės medvilnės arba polipropileno. Galite pasirinkti modelį, kuriame bus reguliuojamas aukštis ir įtempimas. Kai kurių stalų komplekte taip pat bus raketės ir rutuliai - tai visada išsamesnis pirkinys. Taip pat būtinai patikrinkite, ar stalo rėmas buvo su minkštais ratais, kurie leis jums transportuoti stalą nerizikuojant sugadinti grindis.

  • sulankstymo ir reguliavimo variantas

Jei nenorite, kad stalas užimtų vietą kambaryje ir už žaidimų ribų, verta rinktis sulankstomą modelį. Tada galite pastatyti jį prie sienos ir atgauti didelę erdvę, kurią galite skirti kitiems tikslams. Reguliavimas taip pat svarbus, ypač jei pasirenkate stalo teniso stalą vaikams. Kai jie augs ir lavinsite savo žaidimo įgūdžius, galėsite palaipsniui didinti žaidimo sunkumus ir atitinkamai pritaikyti stalviršio aukštį.

Kokį stalo teniso stalą reikėtų rinktis? Stalo teniso stalų reitingavimas

Tarp rinkoje esančių stalo teniso stalų modelių sunku rasti tokių, kurie gerokai išsiskirtų. Štai kodėl mes paruošėme jums reitingą, kuris leis jums surinkti duomenis apie įdomiausius modelius vienoje vietoje. Pažiūrėkite, ar čia galite rasti ką nors sau:

1. „ZOLTA CD-TTB10“ stalo teniso stalas

CD-TTB10 stalo teniso stalas

Tvirtas sulankstomas stalas su mdf viršumi, kuris, pasak gamintojo, turi suteikti visiškai plokščią paviršių. Po sulankstymo stalas užima mažai vietos, o transportavimą palengvina ratai su stabdžiu. Stalviršis sutvirtintas plieno profiliais aplink perimetrą, o tai apsaugo nuo pažeidimų. Galima rinktis iš dviejų spalvų: žalios ir mėlynos. Rinkinyje taip pat yra tinklas, 2 raketės ir 3 kamuoliai. Kaina: apie 900 EUR.

Privalumai

raketės ir rutuliai

lengva sulankstyti ir transportuoti

visiškai plokščias paviršius

Trūkumai

stalas nėra tinkamas naudoti lauke

2. „Hertz Fitness MS 201“ stalo teniso stalas

„Hertz Fitness“ stalo teniso stalas MS 201

Tvirtas vidinis stalo teniso stalas. Šio modelio viršus taip pat pagamintas iš mdf plokštės ir, kaip ir ankstesnis, turi plieninius profilius. Gamintojas giria labai storą 16 mm viršų. Stalas yra sulankstomas ir lengvai transportuojamas guminių ratų su stabdžiu dėka. Stalo svoris yra 65 kg. Kaina: apie 750 EUR.

Privalumai

lengva sulankstyti ir transportuoti

tinklas, raketės ir kamuoliai

Trūkumai

tik vienos spalvos versija

3. „ZOLTA CD-TTB04“ stalo teniso stalas

  stalo teniso stalas CD-TTB04

Pigesnis pirmojo modelio atitikmuo. Šį kartą turime reikalą su reguliuojamo aukščio stalu, tačiau be transportavimo ratų. Kojos yra baigtos guminėmis kojomis, kurios užtikrina stabilumą žaidimo metu. Taip pat yra dviejų spalvų, o rinkinyje yra tie patys priedai. Kaina: apie 600 EUR

Privalumai

Komplekte 2 raketės ir 3 kamuoliai

Trūkumai

jokių transporto ratų

4. „Hertz Fitness MS 203“ stalo teniso stalas

„MS 203“ stalo teniso stalas

Tvirtas stalas su dar storesniu viršumi nei ankstesniame šio gamintojo modelyje (18 mm). Nepaisant didelių matmenų, stalą lengva sulankstyti ir laikyti, taip pat transportuoti dėl ratų. Čia taip pat buvo naudojami plieno profiliai, vedami per visą apimtį. Deja, dydis paverčiamas svoriu, kuris yra net 100 kg. Kaina: apie 1600 EUR.

Privalumai

lengva sulankstyti ir transportuoti

Trūkumai

tik vienos spalvos versija

5. „Hop-Sport“ biliardo stalas su stalo teniso perdanga

„Hop-Sport“ biliardo stalas su stalo teniso perdanga

Šis sprendimas yra be galo įdomus dėl galimybės žaisti visiškai skirtingus žaidimus. Tai tikrai bus puiki atrakcija bet kuriame namų vakarėlyje, taip pat puikiai papildys jūsų laisvalaikį. Stalas pasižymi elegantišku dizainu, tačiau dėl biliardo stalo konstrukcijos mes negalime jo čia sulankstyti. Kaina: apie 1 850 EUR.

Privalumai

galimybė žaisti stalo tenisą ir biliardą

maža kaina (įskaitant poreikį įsigyti atskirus biliardo ir stalo teniso stalus)

Trūkumai

stalo negalima sulankstyti

6. „Costway“ stalo teniso stalas

„Costway Ping Pong“ stalas sulankstomas

Itin lengvas ir mobilus stalo teniso stalas, idealiai tinkantis, pavyzdžiui, stovyklavimui. Tačiau kyla abejonių dėl beveik visos aliuminio pagamintos konstrukcijos tvirtumo ir stabilumo. Tačiau jei ieškote sprendimo, kuris veiks sklype ar kempinge - tai neabejotinai geriausias pasirinkimas. Kaina: apie 380 EUR

Privalumai

sulankstomas pagal lagamino dydį

Trūkumai

abejotinas patvarumas ir stabilumas

galimos problemos dedant stalviršį tiesia linija

Stalo stalo tenisas - matmenys. Kurios yra ir kurios bus geriausios?

Profesionalus stalo teniso ar stalo teniso stalas turi būti tam tikrų matmenų - ir dažniausiai tokius dažniausiai randame parduotuvėje. Daroma prielaida, kad stalviršis turėtų būti apie 274 cm ilgio ir 152,5 cm pločio. Kita vertus, kojų numatytasis aukštis turėtų būti 76 cm, o tinklas - 15,25 cm. Žinoma, tokie matmenys reikalingi profesionalioms varžyboms, tačiau namų žaidimams jūs galite lengvai pritaikyti stalo ar tinklo aukštį pagal savo poreikius. Ypač jei dažniausiai žaidėjai yra vaikai. Jiems galite pasirinkti specialų stalą, kuriame bus mažesnis stalviršis, pritaikytas vaikų rankų galimybėms.

Kur dėti stalo teniso stalą

Kur dėti stalo teniso stalą?

Stalo stalo tenisas dažniausiai dedamas ten, kur yra pakankamai laisvos vietos saugiam žaidimui. Turite atsiminti, kad norint žaisti žaidimą reikia ne tik stalo, bet ir gana daug vietos abiem žaidėjams judėti. Galų gale stalo serviravimas yra individualus dalykas, priklausantis nuo gyventojų patogumo ir idėjos kosmoso plėtrai. Be laisvos vietos, verta atsižvelgti ir į kitus aspektus. Ką? Pavyzdžiui, slidžios grindys, dėl kurių gali padidėti nelaimingo atsitikimo rizika aršaus žaidimo metu, arba galimybė atidaryti langą, kad būtų grynas oras.

  • stalo teniso stalas sode

Kalbant apie sodo stalo teniso stalą, matmenys paprastai neturi reikšmės. Šio sprendimo privalumas yra didelė erdvė, leidžianti neribotai žaisti žaidimą ir nuolat patekti į gryną orą. Tačiau verta paminėti, kad žaisti ant šlapios dangos po lietaus gali būti pavojinga, o pats stalas turėtų būti išdžiovintas prieš žaidimą.

  • stalo teniso stalas garaže

Stalo stalo teniso matmenys dažnai skatina jo savininkus žaisti garaže …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *