Kiekvienas kavos mėgėjas susiduria su šia dilema - kaip išsirinkti geriausią kavos aparatą, kad nenusiviltumėte per kurį laiką įsigytu aparatu? Rinkoje rasite tokį viliojančios išvaizdos ar įdomiai skambančių variantų modelių pasirinkimą, kurį galite gauti iš šio galvos svaigimo.

Svarbiausios gero kavos aparato savybės

Ieškoti aukščiausios kokybės įrenginio nėra lengva užduotis. Kavos aparatai yra gana sudėtingi aparatai, kurie geriausiai veikia, kai turi keletą labai svarbių savybių.

Svarbiausia, žinoma, slėgis kavos aparate. Įsitikinkime, kad šis parametras yra bent 15 barų. Žemesnis slėgis bus tiesiog per mažas, kad būtų galima paruošti puikaus skonio ir stipraus aromato kavą. Verta paminėti, kad tiek 15 barų, tiek 19 barų bus labai geras pasirinkimas.

Atkreipkime dėmesį ir į prietaiso virimo sistemą (efektyviausia yra sistema be vamzdelių ir vamzdelių, skirta virti automatiniuose kavos aparatuose) ir tai, ar vanduo ir pienas kaitinami termoblokais (geriausia, kai jų yra du).

Kalbant apie įmontuotus priedus, trintuvas yra labai naudingas. Geriausias ir ilgaamžiškiausias modelis bus plieninis modelis, turintis burrą.

Sudėtingesnis dalykas yra pieno putojimo sistema. Pieno kavos yra tokios populiarios, kad gamintojai varžosi dėl naujų sprendimų, kad tokių gėrimų paruošimas būtų kuo paprastesnis, o skonis - kuo geresnis. Pieno grafina paremta sistema dabar yra hitas, leidžiantis patogiai laikyti pieną ir labai lengvai išvalyti visą pieno sistemą. Šiek tiek paprastesnėse mašinose galime rasti sistemas, pagrįstas paprastomis pieno talpyklomis, o pačiose pigiausiose - paprastą pieno putojimo antgalį.

Negalime pamiršti ir kitų smulkių detalių, kurios vis dėlto turi įtakos kavos aparato naudojimo patogumui. Vienas jų - kavos ir kitų gėrimų meniu. Kuo daugiau kavos ir gėrimų rūšių turime pasirinkti kavos aparate, tuo geriau. Geriausi prietaisai leidžia paruošti daug pieno kavos, klasikinio espresso kavos, ilgos kavos (kavos kaip iš filtro kavos aparato) ir net arbatos, karšto šokolado ar ledinės kavos.

Taip pat svarbu tvirtas korpusas, aiškus ekranas ir elegantiškas dizainas. Technologijų entuziastai gali patikrinti, ar pasirinktame modelyje yra išmaniųjų telefonų programų valdymas.

Automatinių kavos aparatų, kuriuos verta rekomenduoti, reitingas

DE’LONGHI DINAMICA ECAM 350.55.SB

nuotrauka: niezalaganka.pl/2021/12/13/jak-dbac-o-ekspres-do-kawy/

Automatinių kavos aparatų priešakyje galime rasti „De’Longhi“ modelių. Tai nenuostabu - šis prekės ženklas jau seniai yra numeris vienas rinkoje. Kuo skiriasi DINAMICA ECAM 350.55.SB? Visų pirma, belaidė virimo sistema, plieninė kavamalė, du termoblokai ir „LatteCrema“ pieno putojimo sistema su terminiu dekanteriu, kuris savaime išsivalo.

Prietaisas verda kavą, kurios slėgis yra 15 barų, ir jame yra platus kavos ir gėrimų meniu, kurį galima individualizuoti pagal mūsų pageidavimus. Jums reikia tik pasirinkti mėgstamą skonį ir paspausti vieną mygtuką! Be to, aparatas leidžia paruošti dvi kavas vienu metu. Visumą papildo skaitomas LCD ekranas, nerūdijančio plieno detalės ir elegantiškas itališkas dizainas, kuris yra lengviausias būdas atpažinti šį prekės ženklą.

DE’LONGHI DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T

Kavos aparatas „DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T“ turi visus ankstesnio aparato pranašumus ir keletą kitų papildomų bruožų. Šis aparatas paruošia geriausią kavą su 19 barų slėgiu! Be to, jis gali pasigirti spalvotu, jutikliniu ekranu, kuris dar lengviau palengvina kavos aparato naudojimą kasdien. Ar vis dar nepakanka? Įranga aprūpinta galimybe valdyti per išmanųjį telefoną! Puiki „LatteCrema“ sistema ir, žinoma, unikalus dizainas vis dar nepakito.

DE’LONGHI PRIMADONNA CLASS ECAM 550.55.SB

Žmonės, norintys pasirinkti dar pažangesnę įrangą, kuri papildomai traukia akį savo išvaizda, turėtų atidžiau pažvelgti į „PRIMADONNA CLASS ECAM 550.55.SB“ modelį. Šis „De’Longhi“ įrenginys turi tiek pat įdomių ir modernių galimybių kaip „DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T“ ir, kaip ir šis modelis, verda kavą 19 barų slėgyje. Taip pat yra ikoninė „LatteCrema“ sistema, jutiklinis ekranas ar galimybė valdyti programą. Nuo kitų „De’Longa“ prietaisų jis išsiskiria akį traukiančiu, blizgiu korpusu, kuris tikrai bus bet kokios virtuvės puošmena!

KRUPS ĮRODYMAI EA892D

Šis prietaisas verda išskirtinai skanią kavą, kurios slėgis siekia 15 barų, ir yra aprūpinta patvaria plienine trintuve. Korpusas yra elegantiškas, valdymo skydelis yra intuityvus, o jutiklinis ekranas, nors ir nedidelis, yra patogus naudoti. Platus meniu leidžia paruošti daugybę kavos rūšių (taip pat naudojant programą!). Kur laimikis? Silpna šio modelio vieta yra pieno sistema. Čia rasime ne pieno dekanterį, o tik lanksčią tūtelę, kurią galima įstatyti į ąsotį ar pieno dėžutę. Tokia sistema yra daug sunkiau išvaloma ir reikalauja daug daugiau mūsų dėmesio nei higieninis grafinas.

„PHILIPS LATTEGO PREMIUM EP3243 / 50“

„PHILIPS LATTEGO PREMIUM EP3243 / 50“ kavos aparatas taip pat neblogai dirba. Didelis jo pranašumas yra lengvai valoma pieno sistema su dekanteriu, lengvai skaitomas ekranas, „AquaClean“ vandens filtras, įdomus dizainas ir 15 barų slėgis. Keramikos malūnėlis yra šiek tiek prastesnis (jis yra šiek tiek mažiau patvarus nei plieninis) ir ribotas kavos rūšių pasirinkimas (tik dvi pieno kavos!). Tai galimybė pirmiausia skirta juodųjų gėrimų mėgėjams.

„SAECO PICOBARISTO DELUXE SM5478 / 10“

Taip pat verta atkreipti dėmesį į „SAECO PICOBARISTO DELUXE SM5478 / 10“ kavos aparatą. Šis modelis verda 15 barų slėgio kavą, turi lengvai skaitomą ekraną, platų kavos meniu, įdomų dizainą ir funkcinę valymo sistemą. Didelis minusas yra keramikos kavamalė, kuri yra ne tik mažiau patvari nei plieninė trintuvas, bet šiuo atveju ir itin garsiai! Pieno sistemoje yra pieno grafinas, tačiau ant jo uždėti elementai yra kilnojami, todėl netyčia galime numesti svarbią dalį ir sugadinti.

„SIEMENS EQ.6 PLUS TE653M11RW“

Šis aparatas turi platų kavos meniu, lengvai skaitomą ekraną, didelį jutiklinį skydelį ir 15 barų darbinį slėgį. Panašu, kad dizainas yra nepatogus ir neatitinka konkurencijos. Prie to pridėkime keraminę trintuvą, pieno sistemą su pieno vamzdeliu, o ne su grafa. Tai puikus modelis, tačiau galite pabandyti ieškoti geresnio šio kainų diapazono.

Aukščiau nurodytų modelių bandymus galite rasti: Kavos aparatų bandymai - EkspresDoLatte.pl

Stūmoklinių mašinų, kurias verta rekomenduoti, reitingas

Jei pirmenybę teikiame „portafilter“ kavos aparatams, o ne automatams, rasime ir modelių, kurie puikiai tinka mūsų namų virtuvei. Šiuo atveju geriausia sutelkti dėmesį į „De’Longhi“ prekės ženklą, siūlantį slėgio espreso kavos aparatus įvairiomis kainomis. Tokio tipo prietaisams valdyti reikia žinių ir patirties, todėl neverta papildomai praleisti laiko su prastesnės kokybės įranga.

1. Pažangiausias portafiltrinis kavos aparatas yra DE’LONGHI LA SPECIALISTA EC9335.M.

Nuotrauka: aukščiausios kokybės espreso kavos aparatas „La Specialista EC 9335.M“

Ši mašina skirta reikliausiems namų baristams! Jis verda 19 barų slėgio kavą, jame sumontuota plieninė trintuvė su unikalia „Sensor Grinding“ technologija, integruota „Smart Tamping“ plakimo sistema ir pažangi pieno putojimo sistema, leidžianti putoti ir kaitinti. „Thermoblock“ sistema su aktyvaus temperatūros reguliavimo funkcija sumažina laiką tarp kavos virimo ir pieno paruošimo.

2. Geras pagrindinis modelis bus „DE’LONGHI EC157“, kuris turi rankinę pieno putojimo sistemą ir leidžia išvirti kavą iš ankščių. Elegantiškas dizainas ir 15 barų slėgis papildomai kalba apie šį įrenginį.

3. Šiek tiek pažangesnė mašina yra „DEDICA STYLE EC 685.M“. Jo unikali išvaizda iškart atkreipia dėmesį! Ši įranga turi tas pačias galimybes, kaip ir ankstesnė, tačiau papildomai turi nuimamą lašinamąjį dėklą, kuris leidžia naudoti aukštus akinius ir šildo vandenį „Thermoblock“ technologijos dėka.

4. Jei to mums vis dar nepakanka, galime pasirinkti modelius, kurie siūlo dar naudingesnes funkcijas, pavyzdžiui, DE’LONGHI EC 850.M. Šioje mašinoje yra du termoblokai ir automatinė pieno putojimo sistema, kurios dėka joje galite lengvai paruošti latte ar kapučino. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti mygtuką ir mes galime mėgautis pieno kava. Likę parametrai ir funkcijos yra tokie pat geri, kaip ir ankstesniuose modeliuose.

Taip pat skaitykite: Kavos aparatas su automatine putojimo sistema - ar verta mokėti papildomai?

Informacinė medžiaga.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *