prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Pasiūlymai kaip “pasigaminti” berniuką ar mergaitę

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Parašiau pavadinimą ir pačiai nori juoktis. Kaip būtų smagu, jei visad žinotume, kas gims. Bet kaip sako vienas protingas dėdė: “Ruletė kas kartą sukasi iš naujo ir tikimybė, kas gims visad yra 50:50″. Prisimenu, kad mus perspėjinėjo - jeigu vyro ir moters rezusas skirtingas - tada visi vaikai bus vienos lyties, kaip pirmasis. Nesąmonė. Mūsų šeimoj dvi panelės ir berniukas, o mano rezusas teigiamas, o vyro neigiamas. Taigi šitas mitas sugriautas.

Mokslininkės Valery Grant nuomone, berniukus dažniau gimdo moterys turinčios daugiau vyriškų hormonų. Dar minima, kad berniukus gimdo pasitikinčios savimi ir stiprios moterys. Taigi atrodo, kad prieš gimdydama trečiąjį pagaliau sustiprėjau. Dar kiti siūlo važiuot ilsėtis į Kanarus - tačiau verslą plėtojant atostogomis anaiptol nekvepia. Keletas seksologo J.Žarkovo patarimų būsimiems tėvams:

Jeigu norite, kad gimtų berniukas, pasiimkite atostogas ir keliaukite į Kanarus. Pamirškite rūpesčius, darbą, sportą ir stenkitės galvoti tik apie ,,tai”.
Jeigu norite, kad gimtų mergaitė, vyras turi visa galva pasinerti į darbą, aktyviai sportuoti ir nuolat galvoti apie atlyginimą. Moteriai derėtų stengtis neprovokuoti vyro intymiems santykiams ir bent jau savaitę kitą pamiršti apie seksą.

Beja, aukščiau minėtame straipsnyje galite rasti ne tik lietuvių patarimus, bet ir lyties planavimą pagal lenkus, prancūzus ir kitus europiečius.

Turiu labai daug galimybių pasikalbėti su mamomis ir tėveliais, nes per dieną darbe matau daug nėštukių ir mažus vaikučius vedinų tevelių. Praeitą vasarą, kaip tik daugelio klausinėjau, kaip “pasidaryti” berniuką. Kokių tik patarimų negavau: buvo siūlymų, kad vyras nenusiautų kojinių, apsiautų žvejybiniais batais ir kepure,  po lova pasidėti kirvį (skamba labai grėsmingai), man pačiai valgyti duonos kampukus, kelis kartus per savaitę valgyti žuvį. Žinoma, nei vieno iš tų metodų neteko panaudoti, nes jau laukiausi berniuko. Be jokių išankstinių nuostatų. Kaip ir dukrelių.

Jei šie prietarai būtų teisingi, įsivaizduojat, kiek vyrų mylisi nenusiavę kojinių?!

Portaluose spausdinama įvairių planavimo lentelių, duodama įvairiausių patarimų, kurie turi vienokius ar kitokius mokslinius ar išgalvotus pagrindus . Galiu pasakyti šitaip, mano atveju, kai turėjo gimti mergaitė - gimė berniukas, o kai berniukas - mergaitės. Taigi vis kažkaip patenkam į tą “mažąjį procentą”.  Tas pats ir jeigu kalbėtume apie maistą: norint susilaukti berniuko, reikia valgyti daug trešnių, bananų. Taigi pasak tokių rekomendacijų, vyresnioji Milda turėjo būti berniukas.

Dar juokingesni patarimai senų žmonių, kad lytį galima pakeisti, jau kūdikiui augant pilvely: nėščiai draudžiama sėdėti susidėjus koją ant kojos, nes nuspaus vaiko lytinius organus ir gims mergaitė.

Ne mažiau įdomūs ir spėliojimai, kas gims. Kai nešiojau antrąją, tik mano tėvas sakė, kad gims mergaitė - kiti pranašavo sūnų, nes veido oda buvo skaisti ir lygi, pilvas aukštai ir smailus, o pati buvau labai aktyvi ir daug dirbau. Taigi visi šitie spėliojimai panašūs į būrimą iš kavos tirščių arba egzamino laikymą neišmokus dalyko -  “O gal pasiseks”.

Taigi, tegul sukasi ruletė, o mus džiugina vaikai, laukti ir suplanuoti, nesvarbu kokios lyties, bet laimingi ir mylimi.

Pasižymėkite:

Panašūs straipsniai:

 1. Konkurencinės kovos arba kur mano karūna?
 2. Kūdikių maitinimas krūtimi
 3. Migdymo ritualai
 4. Dar sykį apie primaitinimą
 5. Baimės


Apie autorių

Eitnė

Komentarai

3 komentarai apie “Pasiūlymai kaip “pasigaminti” berniuką ar mergaitę”

 1. [...] Berniukai gimsta iš poilsio, mergaitės – iš darbo? Sumanūs verslininkai galėtų pradėti prekiauti kojinėmis vyriškos lyties giminei pratęsti. [...]

 2. atene says:

  Tikrai Ruletė :) beje, tikiu teorija, kad į šeimą ateina toks vaikas,kokio tai šeimai reikia… ir tai, kad su tuo atėjimau kažkaip susiję Protėviai… juk ne viskas ko mes nematome neegzistuoja.

 3. neringa says:

  fainas straipsniukas :)))))

Atsakyti