LANVA siekia „klausytis“ interneto

Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti naujus straipsnius? RSS srautas. Naujienos elektroniniu paštu Ačiū!

Skaitytojai ir rašytojai, tai susiję su kiekvienu iš jūsų ir tai yra labai svarbu. Neleiskite, kad pro rakto skylutę Jus stebėtų didysis brolis!

Kolega vienastoks rašo labai neraminančią informaciją:

<…>„Lietuvos intelektinės nuosavybės rinkos etikos kodeksas“, antrasis yra tiesiog lydraštis, raginantis kodeksą gavusias įmones jį pasirašyti liepos 8 dieną. Abu dokumentai yra LANVA – Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos – kūrinys.

Dokumento tikslas. Pripažindama, kad Lietuvos Respublikos įstatymai netenkina LANVA poreikių, asociacija norėtų juos papildyti kodekso taisyklėse nurodytais punktais, įpareigojančiais jį pasirašiusias įmones atlikti didžiąją dalį darbo, kurį asociacijai iki šiol nelabai sekėsi dirbti vienai. Esminiai punktai: leidinių tiražo kontrolė, įmonių sandėlių patikrinimas, interneto vartotojų sekimas ir jų asmeninių duomenų perdavimas iš interneto paslaugų tiekėjo į LANVA rankas.

Interneto „klausymasis“. Praleisdamas tiražų ir sandėlių dalykus, pacituosiu dvi su internetu ir jo paslaugų tiekėjais bei vartotojais (visais mumis) susijusias vietas:

IPT įsipareigoja sudaryti sąlygas LANVA patikrinti savo serverius ir laikmenas (kuriuose tariamai saugoma intelektinės nuosavybės teises pažeidžianti informacija) per 24 valandas nuo prašymo pateikimo raštišku būdu.

IPT įsipareigoja LANVA prašymu pateikti jai duomenis asmenų, kurie besinaudodami IPT paslaugomis pažeidžia intelektinės nuosavybės teises.

<…>

Visą straipsnį skaitykite Nežinau.lt puslapyje. Jame sužinosite, kad pagrindinis Lietuvos Respublikos įstatymas - Konstitucija negalioja kai kurioms suinteresuotoms grupėms.

Pasižymėkite:

Panašūs straipsniai:

  1. Šeimos diena

Atsakyti

 

 

 


Jane Racing team (Group 1-2, 0-18 kg) dabar tik 399,- Daugiau info www.premaman.lt
Laukiame Jūsų Taikos pr. 7, Klaipėdoje

MODlife - Viena sistema, tinkanti visiems!

tvyturiai

  • RT @SauliusSun: Žmonėms reikia vilties. Jeigu negalite būti ta viltimi, tai bent nebūkite neviltimi. 9 hrs ago
  • - Va, premjeras Kubilius sako, kad padėtis Lietuvoje gerėja. Ar tiki? - Aišku tikiu. Aš ir pats, būna, neblogai pameluoju. (C) Kalafioras 14 hrs ago
  • http://twitpic.com/8ge6x - REKLAMA: geras vasaros pasiūlymas Jane autokėdutėms! 18 hrs ago
  • More updates...

Powered by Twitter Tools.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas